CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

prcekpet
28. dub 2009

zuzuza - a ta insemineca jde i nekde v Brne? A kolik by stala? +/-

vladka1
28. dub 2009

Prcku, s dovolením ti odpovím i já....inseminace se dělají v každém caru...jen je to záležitost několika stovek korun 😒 ....a musí být k tomu samozřejmě odpovídající výsledky spermia a zdravá ženská 😉

jeany
28. dub 2009

Prcekpet - Přesně tak, jak píše Vlaďka. IUI se dělá v každém caru, i v Unice a já byla jednou v Unice a byla tam jedna holka a byla jen na IUI, ona byla zdravá, i její manžel, ale nedařilo se jim a platila prý 200,- kč. Už jsem to dřív nědke psala, to jsou rozdíly, co?

lenulinka21
28. dub 2009

ahoj holky 🙂

Jeany oběd s ivčulkou byl super seděli jsme venku u jezera
a daly jsme si hovězí nudličky, s rýží a oblohou+okurkový salát. Mnamka to byla 🙂

Jinak my pořád rosteme to MEGA břicho mi už dáva zabrat. 😀 Kontroly mám tedkom
co 2 týdny kvůli rizikovému takjže jsem hned klidnější.

kveta
28. dub 2009

Mne vyhovujú oba termíny, teda aj 27.6. aj 11.7.

Psík mi tu leží pri nohách a nevyzerá, že by chcela dodatočne zaklepat bačkorama. 😀

vladis
28. dub 2009

ahojky mě by spíš vyhovoval ten termín 11.7

jarkabilik
28. dub 2009

🙂 Jak tak sleduji tak by asi byl nejlepší termín 11.7. chtěla jsem se zeptat kde se chcete sejít holky?

lenpes
28. dub 2009

Ahojky holky, Luciiiiiiii já dělám kosmetickou poradkyni. Baví mě to stále 🙂, jinak já čekám na dárkyni.

irminka
28. dub 2009

ahojte děvčata, mohly by jsme sem zapsat, co , která děláme, jestli jsme doma nebo v zaměstnání , prostě at máme přehled.

Teda, jestli vám to nebude vadit......Potom by se z toho mohla udělat tabulečka.

luciiiie
28. dub 2009

A jooooooooooooo....tak Lenpes to byla 😀

prcekpet
28. dub 2009

takze s PCO syndromem nesmim podstoupit IUI? ale jinak jsem v pohode a zdrava 😉

kveta
28. dub 2009

Irminka, neviem ako ostatné dievčatá, ale niektoré sme tu úmyselne anonymne, aby sme tajili aj pred svojím okolím, čo sme, kto sme, čo prežívame, takže niektoré asi nebudeme chcieť uvádzať zamestnania.

jarkabilik
28. dub 2009

kveta něco na tom bude co jsi napsala 🙂

irminka
29. dub 2009

dobré ráno,
kveta: to není žádný problém, tak to zůstane jako doposud. Byl to jen návrh....

inuna
29. dub 2009

Ahoj holky,tak nám je už 7 týdnů.Leonka váží 5200gr a je zdravá a moc hodná.
Všechny zdravím a nevíte co je s Lopkou?

irminka
29. dub 2009

ahoj inuna: gratuluji k miminku, je moc krásné...Přeji hodně štěstí

jeany
29. dub 2009

Ahojte holky, jdu vás aspoň pozdravit. Nějak mám moc práce a přišla jsem dnes později.

jarkabilik
29. dub 2009

ahojky taky vás jdu alespon pozdravit 😉 snad než půjdu do práce na vás juknu 😀

kveta
29. dub 2009

Zdravím Vás. Napadlo ma v súvislosti s prasačou chrípkou, že by možno bolo rozumné odložiť IVF na čas, keď bude po chrípke, lebo Prednison oslabuje imunitný systém... 😕

irminka
29. dub 2009

kveta: to ani omylem.....Pořád se někde něco děje a i kdyby prasečí chřipka sem přišla, tak my už budeme těhotné a bude nás na vir víc, tak to ustojíme,ne?

lucen
autor
29. dub 2009

Ahojky Berušky moc vás zdravím naše právě aktualní bojovnice taky moc zdravím a držím jim moc pěstičky.
Luciie no vidíš našla jsi svoji poradkyni já dělám něco jiného ale taky mě baví moje práce ale co dělám tu nebudu ventilovat.
Lenulko už musíš být pěkná kulička co poz´dravuj kluky.🙂
Lopi na tebe stále myslím.
Boncusíčku moc moc držím pěstičky.
Všechny naše maminy taky zdravím a pozdravujte svoje ratolesti.
no a jinak všem přeji krásný den

lucifirek
29. dub 2009

Ahojky všechny vás moc zdravím 🙂 😉 😉

lukza
29. dub 2009

Ahojky holky tady lucen já se přejmenovala skrz určité okolnosti děkuji za pochopení snad vám to nebude dělat problém i v tabulce se přepíši vím že je to blbé,ale snad si zvyknete a nebude se zlobit děkuji moc

lucifirek
29. dub 2009

AHoj Lucen,jak se máš? Kdy se chystáš ty na Unicu? Já ted nějak ztrácím přehled.
Inuna,to krásně rostete
Ahoj Jeany, zuzuza,luciiiie, lenuli,vladys,Jary a všechny ostatnéí Dneska už je u nás o trošičku lépe,i když trošku sprchlo,ale opravdu jen decentně,hlavně že už tak nefouká.

lukza
29. dub 2009
lucifirek
29. dub 2009

teda lucen,no to si budeme muset zvyknout 🙂

lucifirek
29. dub 2009

holky,vy co teď čekáte na testování nebo stimulujete,doufám,že už tu ten neúspěch prolomíte. Už by to chtělo nějakou radostnou zprávu.

lukza
29. dub 2009

Lucifirku zatím vubec Unicu neplánuji asi cítím že se na další pokus těšímale asi se ještě necítím mám strašný strach z neuspěchu uvidíme jak se rozhodnu budu vás určitě informovat vždyt vy jste jediné co to chápou a ví co to obnáší.my byly jen tedka v Unice na kontrolním spermiu a mě doktor chtěl zkontrolovat TST a prolaktin protože jsem už Langerin brala přes rok tak to chtěl zkontrolat.

lukza
29. dub 2009

Lucifirku vím že to není jednodoché si zvykat na novou přezdívku ale snad to zvládnete jste holky šikovné.Lucifirku ty bereš furt langerin?

lucifirek
29. dub 2009

lukza,já beru neustále Langerin,akorát mi ho snížili z 3x denně na 2x denně. Ale my se stejně teď chystáme až koncem léta. Ale nechtěla bych to zas nechávat na zimu. A co spermio,dopadlo lépe? Nebo ještě nevíte výsledky?
A svatba? Už se to blíží,že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru