CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
1. zář 2016

@dajanna i já se přidávám se souhlasem a palcem nahoru pro Pana Doktora Frgalu 😉

lnk
3. zář 2016

@dajanna tak to je super. ono nejde o kvantitu, ale kvalitu. a je fakt, že čím mín hormonů, tím líp... 🙂 tak hodně štěstí!
@dendinka tak tfuj tfuj tfuj, držím palce do boje 🙂

hanulkasa
5. zář 2016

Ahoj holky, tak po dnešním 2x screeningu jsme 20+5, podle ultrazvuku a viděla jsem to i já, čekáme chlapečka. Doktor rikal, že růžovou rozhodně nekupovat. 😀 jinak vše v pořádku, prcek je zdravý, jsme šťastní. 🙂

dajanna
5. zář 2016

@hanulkasa velká gratulace.

hanulkasa
5. zář 2016

Děkuji @dajanna

dendinka
5. zář 2016

Gratuluji, ať je nadále zdravý.

dendinka
5. zář 2016
hanulkasa
5. zář 2016

Díky @dendinka, doufám že vam to holky nalije pozitivní energií do žil, že to jde; -)

dendinka
5. zář 2016

@hanulkasa já už se těším, manžel pevně věří, že v říjnu jsme těhotní, tak určitě jo 😉

andela01
5. zář 2016

@hanulkasa krásná zpráva, gratuluji ke klučíkovi 😉

hanulkasa
6. zář 2016

Děkuji @andela01

lnk
6. zář 2016

@hanulkasa tak to je krásná zpráva!!! tak hlavně vydržte až do porodu!!! 🙂 pro mě druhý ultrazvuk byl zlomový, to jsem konečně začla pořizovat výbavičku pro miminko 🙂 také jsme měli jako prvního chlapečka 🙂 tak se držte!!

lnk
6. zář 2016

@dendinka určitě v říjnu budete těhotní. 🙂 pro nás říjen absolutně super měsíc. v tomto měsíci jsme počali obě naše děti v Unice 😀

hanulkasa
6. zář 2016

Děkuji @ink, taky se už pustím do nakupování 🙂

dendinka
7. zář 2016

@lnk tak dneska jsem nafasovala gonal, v sobotu poslední pilulka ha, v úterý snad ms a začínáme stimulaci.

dendinka
7. zář 2016

Jo a dneska jsem holky nebyla u profesora Malého, ale u pana doktora Frgala

andela01
7. zář 2016

@dendinka a že byl super?

dendinka
7. zář 2016

@andela01 jo byl milý, jen bych prostě uvítala předem, kdyby mi to řekli ☹

andela01
7. zář 2016

@dendinka pročpak? Tys chtěla jen p. profesora?

dendinka
7. zář 2016

@andela01 no šla jsem na doporučení známého přímo k panu profesorovi, který se s ním kamarádí a o tom, že bych měla příště jít k někomu jinému nám neřekl, naopak se loučil, že se těší na naši další návštěvu, kde se zase posuneme dále a ať myslíme pozitivně a nekazíme jim tabulku a vyjde nám to na první pokus

andela01
7. zář 2016

@dendinka jo tak. Ale neboj, p.Frgala ti určitě taky dobře poradí a pomůže 😉

dajanna
7. zář 2016

@andela01 souhlasím.Je to jednička.

andela01
7. zář 2016

@dajanna já bych si ho třeba zase strašně přála i teď při KETu 😉

lnk
8. zář 2016

@dendinka my byli také u prof. malého na doporučení lékaře, ale jen na první schůzce, pak už pokaždé k někomu jinému. tohle mi tam moc nevyhovovalo ☹ že nemáš doktora od začátku do konce, který udělá úplně vše. přeju hodně štěstí!

hanulkasa
8. zář 2016

@dendinka, Taky mě tam napadlo, jestli je možné aby se o mě staral jen jeden lékař. Je fakt že při KET jsem byla jen u dr. Frgaly. Se na to zeptej. Já myslím že pokud to jen trochu jde, měli by vyjít vstříc. Jen o víkendu je to těžší. Je tam vždy jen jeden lékař myslím.

dajanna
8. zář 2016

Když jsme tam byli zeptat se co a jak dal,tak pak doktor Frgala říkal,že pokud by jsme chtěli chodit jen za ním.Tak by to samozřejmě šlo ale bylo by to hektické najít datum a čas.ale pokud by mě nevadilo ue bych na kontrolu šla k někomu jinému tak by to bylo dobré a nemusela třeba dyl čekat.takže určitě to jde chodit jen k jednomu lékaři.

andela01
8. zář 2016

My měli celé první ivf jen u p.profesora, druhé a třetí jen u dr.Frgaly. Jen jednou na mě kouknul primář (bylo to před zákrokem na odstranění cysty, protože dr.Frgala se už připravoval na sále). Ale to už jsem tu vlastně možná psala 😉

dendinka
14. zář 2016

Holky prosím na které číslo se volá, když nedojde před stimulací ms ve stanovený den? Na tom papíru je několik čísel a já nevím na které přesně m tedy volat kvůli tomuto.

andela01
14. zář 2016

@dendinka jejky, tak to bych musela pohledat. Ale pokud to není o víkendu, tak klidně zavolej na recepci a oni tě spojí 😉 Anebo zkusit jedno z těch čísel 😉

lnk
14. zář 2016

@dendinka taky bych zkusila recepci, ale at zavoláš kamkoli, oni tě přepojí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru