CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
4. kvě 2009

Ahoj Lucifirku, tak si představ, že už jdu zase do ketu v červnu, to je rychlost páni, jak to uteklo...

lucifirek
4. kvě 2009

Jary,tak tě obdivuju,já bych takovou práci asi nezvládla,asi to nemáš jednoduchý.
Ivule,třeba jsi opravdu těhotná,kéž by to tak bylo. 😉
Ahoj Luciiiie,ty si v té práci taky užiješ,co. Koukám,že nás na ten srpen bude zase dost,to jsem ráda,aspoň nás na to bude víc. 😀 😀 😀

lucifirek
4. kvě 2009

Ahoj zuzi,teď jsem si to přečetla,to je super,budu ti držet pěstičky. Opravdu to uteklo. Kdybych měla jít podle toho,jak mi řekli,tak už budu přiští měsíc při ms brát marvelo. Protože teď už mám druhý pravidelný cyklu.
Je to zajímavý,ale po stimulce to mám zatím pravidelné. Uplně ti závidím. Ale manža bere ty vitaminy a chceme počkat,jestli to zabere.Takže ten červenec,srpen.Bohužel manžu nedonutím.

lucifirek
4. kvě 2009

Zuzi,uričtě se těšíš viď a co manža,taky už se těši? Já se těším moc,ale manža by to odložil,ne že by nechtěl,ale nějak to nechce hrotit.

lucifirek
4. kvě 2009

Zuzi,uričtě se těšíš viď a co manža,taky už se těši? Já se těším moc,ale manža by to odložil,ne že by nechtěl,ale nějak to nechce hrotit,za každou cenu

zuzuza
4. kvě 2009

Lucifirku, právě sjme si říkaly, jak je možné, že nám řeknou, že ket až po 3 ms a najednou při druhé už můžu brát HA no teda já jsem ještě ani tu první neměla, jak jsem tělo nechala odpočinout a ms sama samozřejmě nepřišla......jinak bych šla dle unicy na ket až koncem července, ale kvůli práci a hlavně kvůli sobě, když to jde dřív, tak proč ne že?

No manža, ten to asi nějak moc neprožívá a já taky ten ket nebudu tak hrotit, možná budu druhý týden po něm i chodit do práce, uvidíme....kdoví, snad se něco rozmrazí z těch dvou bobků.......no a když nevyjde KET, tak pak půjdem spolem na 2. pokus ne? mě by to vycházelo asi na srpen nebo září...

No jo, oni chalpi to tak neprožívají, jako my. Nám ty biologický hodiny doslova mlátí co?

prcekpet
4. kvě 2009

ahoj pisatelky,

pred chvili jsme se vratili z prodlouzeneho vyletu, maly je utahany a hezky spinka 😉 cestovani s nim nebylo vubec jednoduche, ale bylo to fajn, celou cestu jsme nemuseli mit zapnute radio, maly vykladal, az me trestila hlava 😀

no tak to nechapu proc cekat na 3 mrchy, kdyz muzes jit na Ket i driv...ze by dalsi novinka

lukza
4. kvě 2009

Ahojky berušky všechny jdu moc pozdravit a bojovnicím držím pěstičky at se zadaří a máme tu zase nové těhulky to by bylo supr.

lucifirek
4. kvě 2009

já jsem rozhodnutá,že bych to chtěla utajit,už nechci zažít to,jak se každej vyptává a čeká,co bude,asi se budu snažit chodit do práce,uvidíme. To víš,že půjdeme zase spolu. už jsem zas taková naladěná,že už budeme na podzim všechny těhotné. Jo ty hodiny,to je děs. Chlap je celkem v pohodě a připadá mu,že času je dost. Mě bohužel ne. Viď.
Musím říct ještě jednu věc,když jsem byla doma,tak jsem zhubla a teď...,co jsem v práci,tak mi váha vyskočila skoro o čtyři pět kg,což mě štve,nechápu,čím to je. Tak ted koukám na Souboj těžké váhy. Taky bych něco takového potřebovala.
Mě teda ms přišla sama a pravidelně zatím,což před tím nebylo. A jak je možný,že jsi ji zatím ty nedostala.Nebo sis to vyvolávala léky?

lucifirek
4. kvě 2009

Ahoj prcek,tak to jste si to hezky užili ne? My se teď snažíme si vychutnávat pohodu a různě jezdit po výletech a hezké počasíčko. Koukala jsem na toho vašeho malého kominíčka,snad nám dá štěstíčko. Mám ho v mailu a občas na něj juknu. 😀
Ahoj lukza,krásný večer přeju. 😉

zuzuza
4. kvě 2009

Lucifirku, já ms normálně nemám, nemám ovulaci a tudíž ani menstruaci a to jsem si myslela, že jak bude tělo nabuzené po hormonech, že by mohlo na chvíli zafungovat..., ale bohužel asi a dýl čekat nebudu, nasazuju proveru...

Jinak Luci, já to taky nikomu říkat nebudu, teda máti, švici, to jo, pač budou vidět, že jsem doma, ale jinak asi ne, kamoškám a všem známým, on ten ket beru spíš taky jako zkušební, tak nemusím pak roztrubovat, že to zase nevyšlo a kdyby to vyšlo, tak by to pak bylo pro všechny překvapení ne?

Jo a o váze mě ani nemluv, já chtěla do konce července dát dolů 4 kila, ale už mám do ketu jen měsíc a půl tak jsem na sebe zvědavá, dneska jsem i cvičila na orbitreku, tak uvidíme, tím, jak v práci celej den sedím na zadku, mám víc, než když jsem byla při ivf doma a váce se hýbala..

lucifirek
4. kvě 2009

Tak ty jsi zuzuzi huběňour,prosím tě,co bys chtěla hubnout. Se mnou je to něco jiného. Já chci zhubnou už kvůli těhotenství.

prcekpet
4. kvě 2009

ahoj holky,

moc odpocinuta teda nejsem, z cestovani jsem docela vyrizena, jinak s tou vahou, me taky porad skace sem a tam, ted zase spadla, tak jsem byla v soku, ze jsem si myslela, ze mam vic a ono mam o 2 kg min a to beru, ze jsem na sobe mela rifle s opaskem... 😒 zatim si s tim moc hlavu nedelam, ale vadi mi ze mam porad bricho, si rikam, ze si delam pripravu na dalsi injekce...

zuzi - ja nemam MS taky, zatim mi nechybi, ale na druhou stranu jsem nervozni, jestli dojde a kdy 😒

zuzuza
4. kvě 2009

No Lucifirku, postavu v prádle mám hroznou, celulitidu fakt jo já s tím bojuju už několik let, takže hlavně taky kvůli těhu, ne až tak kvůli sobě, ale hlavně, abych trocha toho tuku před těhu dala dolů....

Tak budu Luci končit, valím k tv užít jśi ještě trocha večera, přeji dobrou noc a zase tu na viděnou🙂

prcekpet
4. kvě 2009

holky, co blbnete, obe jste sikovne...!!! 😉
jinak dobrou noc, taky jdu do hajan, papa zitra 🙂

lucifirek
4. kvě 2009

prcek,ty jsi hubeňourek,je to frčák kolem dětí. Ty nemáš co hubnout.Já mám opačný problém,mě to pořád skáče spíš nahoru,pak zase dolů a je to fakt divný,ale když jsem ležela doma,tak jsem zhubla,a když mám teď víc pohybu,tak je to horší. Tak nevím asi jsem lépe a pravidelně jedla,nevím.
Zuzy ty jsi hubená prosím tě.
Tak dobrou noc

jeany
5. kvě 2009

Dobré ráno, už jsem vás holky dočetla.
Ivetko, moc držím palce ať to vyjde. Už jsem se dívala, že s Yummick testujete v pondělí 11.5. Tak hodně štěstí. 😉 Tfuj, tfuj 😉
Zuzy, to je zvláštní, že najednou se to dá i o měsíc dřív. Já se tam pak na to taky zeptám. Jinak já jsem to zatím v dubnu nedostala, ale myslím, že to zpoždění je způsobeno tím, že jsem předtím byla nachlazená. Tak teď čekám kdy ms přijde.
Luci, taky tě moc pozdravuji. Nakonec nás v srpnu bude víc a budeme to zase prožívat spolu jako minule, jen snad s lepším výsledkem. 😀
Prcekpet, vždyť ty jsi huběňour. Malý ti dává zabrat, že. Je moc šikovný. Věřím, že je lepší než rádio. Dětské žvatlání se mi líbí. 😀

ivule11
5. kvě 2009

Dobré ranko 😉
Tak jsem dojela od sestřičky,píchá mi injekce(agolutin,pregnyl) a za chvilinku do banky a pak do školy na test.
Holky,já jsem se dnes se sestřičkou dohodla,že v pondělí,kdy mám dělat test, tak si ho neudělám a rovnou půjdu k dr. na sono 🙂
Já nechci opět vidět jen jednu čárku,už to mám ohrané 😒
Já ale po tom včerejšku opravdu věřím více a i mám pořád takové zvláštní tlaky v podbříšku,ani ne jak na menses,tak se už těším na to sono,ale zároven i bojím 🤐

zuzuza
5. kvě 2009

ivulko, moc moc ti budem držet pěsti a když ti ket vyjde, tak budeš pro mě velým příkladem, že budu věřit, že by mi to taky mohlo vyjít!!

Jinak proč pregnyl? Ty pícháš i pregnyl při ketu? To by potom znamenalo, že to bude i test zkreslovat že jo?

irminka
5. kvě 2009

ivule : moc na tebe budu myslet at všechno dobře dopadne

jeany
5. kvě 2009

Ivetko, věřím, že se ti to teď podaří. Vše tomu nasvědčuje, ne. Byla bys pro nás dobrým příkladem, taky do tebe vkládám naděje. Já se chystám do 3 ICSI a potřebuji už taky povzbudit, však to znáš. Moc ti přeji ať nahlásíš jen samé dobré zprávičky. Opatruj se.
Jinak jsme holky právě volala na Uniku skrz vásledky krve, jeden test vyšel dobře a ten druhý ještě nemají. Mám zavolat ještě za týden v pondělí a řeknou mi kompletní výsledky. Tak snad to bude v poho.
Ahoj Zuzy. Jak je v práci? Mě to nějak obzvlášť nebaví. 😀

macinta
5. kvě 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ☹ nestíhám Vás ani číst. Tak co je nového? Jaký byl srazíček? A fotečky jsou někde umístěné?
Přeji Vám všem krásný a pohodový den 🙂

jeany
5. kvě 2009

Ahoj macinto, napsala jsem ti do IP. Jinak srazík byl super.
Jak se ti vede? Kdy se chystáš do dalšího boje ty? V pondělí bude testovat Ivule a Yummick, tak snad to holkám vyjde a navnadí nás. 😀

kveta
5. kvě 2009

Ahojte, holky. Tak sme boli na tom tanečnom kurze cez víkend a bolo to veľmi fajn. Dúfam, že sa mi niekedy v budúcnosti podarí muža dokopať k tomu, aby sme si to zopakovali. Najväčšia sranda je, že mi zakázal spomínať v jeho práci, že bol na tanečnom víkende - on sa za to fakt hanbí. No sranda. 😀

Fenku sme napokon na masáž nevyslali, lebo sme ju nechceli stresovať cudzím človekom. Ale za to dostala od hotelovej manažérky hračku a v skvelej reštaurácii jej dali na zemi misu granulí pomaly väčšiu ako je ona sama a tak im tam natrúsila po zemi. Ale bolo to veľmi milé a naša havinka mala u osadenstva veľký úspech.

Už máme s mužom plán na najbližší víkend a depresie nikde. Tak fajn.

Lucifirku, som rada, že sa cítiš o trocha lepšie. Určite sa ozvi ako so sebou /so smútkom/ bojuješ a ako sa cítiš. Rozmýšľala som, kedy som ja vôbec začala po IVF so športom. Mala som síce o trocha ťažší priebeh IVF, ale k športu som sa odhodlala až v septembri /IVF bolo v apríli/. Takže oproti Tebe som bola dobrý slimáčik. 😉

Inak mám stredne vážny problém: u nás už nedostať tú limitovanú edíciu Milky s limetkovým jogurtom. Sakriš. Ale mám typ na radosť na tento týždeň. Doslova milujem túto stránku: wwwbodkaapetitonlinebodkacz

Ivule11 a Yummick, držte sa.

macinta
5. kvě 2009

Jeany, tak jsem Ti adresu písla. Mocinky děkuju. Daří se mi zatím docela dobře. Ale nervuju se v práci. Pořád mi hoří nějaký termíny. Z jednoho se dostanu a řítím se do druhého ☹
Ivule a Yummick držím, aby se to povedlo.
Já čekám na MS a jdu na to. tak asi už teď v květnu, snad.
A co Ty?

irminka
5. kvě 2009

holky, přeji Vám dobrou chut, mám rýžečku s gyrosem a z domu zeleninkový salát, tak, kdyby jste chtěly, tak se stavte, rozdělím se ........ 🙂 🙂 🙂

jeany
5. kvě 2009

Květy, myslela jsem na tebe, jak jsi se asi měla. To musel být krásný výlet. To je fajn, že je ti taky líp. Mě je taky nějak líp. Jinak sháněla jsem u nás po obchodech tu Milku a nikde ji nemají. ☹

Macinto něco posílám, ale něco se mi vrátilo, tak to zkusím ještě jednou.

Irminko, já mám dnes k obědu čočku s chlebem. Nic moc, ale jsme ráda, že máme v práci alespoň nějaké obědy. Ale vypadá to, že od příštího týdne asi nebudou, tak budu muset vařit doma a brát si to do práce, protože bez obědu nejsem zvyklá.

irminka
5. kvě 2009

jeany, to znám, v minulé firmě jsme obídky měli. V současné firmě jsme alespon stravenky, ted bohužel už nic, takže rohlíky, chleba, paštiky, sem tam oběd, prostě o ničem, ale vydržet musíme....

macinta
5. kvě 2009

Jeany, měla jsem plnou schránku, už je to O.K. tak můžeš posílat🙂 Ale dělej mi i popis, ať vím, která jste která. 🙂
Já mám k O. rajskou. sama jsem vařila 🙂
dobrou chuť, holky.

macinta
5. kvě 2009

tak už jsem viděla Terry, zuzku, Jeany, Luciferka 🙂 A dvě miminka... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru