CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

prcekpet
7. kvě 2009

ja se nemuzu od toho komjutru odtrhnout 😀

se mi zda, ze je tady nekdo moc zvedavy 🙂

prcekpet
7. kvě 2009

kompjutru 😀

irminka
7. kvě 2009

a co jako? Jako já,jo? 🙂
No, jenom kdyby byla Jeany paní ředitelka, tak bych si dávala víc pozor na hrubky, chápeš? 🙂 🙂 🙂 🙂

prcekpet
7. kvě 2009

jojo jako ty 😀 nam hrubky nevadi, jsou to vlastne nase preklepy a kolikrat je to zatmeni mysli 😀
spis se bojim jestli tady mezi nama neni ucitelka cestiny, ta by z nas mela kolikrat radost, ze jo 😀

irminka
7. kvě 2009

tak by nám to červenou propiskou poopravovala 😝

jeany
7. kvě 2009

No ředitelka tedy opravdu nejsem. Dělám v kanclu, ale mám toho na starosti čím dál víc. Někteří lidi nám odešly a tak se práce přesunula na mě. Hrubky nevadí. Spíš nějaká učitelka češtiny by se mohla občas zasmát. Já kolikrát přemýšlím jak to přesně má být. 😀

irminka
7. kvě 2009

už se ptát nebudu, bojim,bojim 🤐 🤐 🤐 🤐

irminka
7. kvě 2009
jeany
7. kvě 2009

Irminko a neříkali ti, koho budeš mít v sobotu u punkce? Koho jsi měla na posledním ultrazvuku? Mě se vždy podařilo, že nejvíckrát jsem měla Dr. Frgalu, ten je náš oblíbený. Ani nemáš strach? Já měla poprvé velký.

irminka
7. kvě 2009

Včera u UTZ by Dr. Otevřel a jak už jsem psala, byl takový trošku zmatený. Ale nebylo mě řečeno, kdo bude v sobotu u punkce, nechám se překvapit. Jinak jsem byla u prof. Malého a dr.Frgaly, ten mně byl ooopravdu moc sympatický.

irminka
7. kvě 2009

A já se ani nebojím, počítám s tím, že mně neublíží a že se to povede....

lucifirek
7. kvě 2009

ahojky holky,jdu vás jen na rychlo pozdravit.

irminka
7. kvě 2009

jaksi taksi ,je to tu ted jakési mrtvé, všichni mají asi moc práce

hhaanka
7. kvě 2009

Iveta11 – já na prvotrimestrálním skreeningu byla, i když mi nedělali rozbor z krve. Mimčo přeměřili dost podrobně, prověřili, do konce 12 tt totiž všechny děti rostou stejně, pak se to začne měnit, takže i přesně vypočítají termín porodu – pokud ho nevíš jinak – my umělky většinou víme, že? – Projasní šíji, najdou nosní kůstku a tak – z toho vypočítají pravděpodobnost DS, chromozomálních vad a podobně. Když je v naší nemocnici, kde jsem na tom byla, vše ok, už neberou krev. Pokud si budeš moct vybrat, nech si ji vzít, a porovnat hodnoty z krve s těmi naměřenými, je to pak ještě přesnější.
Pak jsem měla jít na plodovku, protože jsem měla snížený estriol, ale nešla jsem. Prvotrimestrální jsem měla dobrý, tak na tu často falešně pozitivní amnioc. jsem se rozhodla nejít. A nelituju toho.

jeany
7. kvě 2009

Ahoj Hani.
Tak já už jsem holky doma, konečně. Jdu si uvařit to kafíčko a sednu k tv. Prostě pohodička.
Irminko, ty už jsi taky doma?

zuzuza
7. kvě 2009

Holky, já už taky mizím domů, už toho mám za celý týden plný zuby, jsem pořád nějako unavená:(, dnes teda kór, tak mějte pěkný víkend, prodloužený, slunečný a zase v pondělí, papa a Janičko, užij si pohodičku, mě čekají přes víkend samé návštěvy a jízda na kole a gruntování 😝 .

Papa děvčata

jeany
7. kvě 2009

Zuzy, taky si užij pěkný víkend. A hlavně odpočívej. A moc se u toho gruntování neunav. Víš, že se nemá nic přehánět. 😀

jeany
7. kvě 2009

Holky a vy ostatní co máte v plánu o prodlouženém víkendu? Kvety co ty? Budete doma odpočívat nebo jedete někam na výlet?
My jedeme jen v sobotu dopoledne do Obi, chci si konečně koupit houpačku na dvůr. Minulý týden jsme chodili po Brně, ale v Obi jsme nebyli. Jinak neplánuji nic, asi v neděli pojedeme ke tchyni a já zajdu k mamce, když je svátek matek. Vždy jim kupuji bombošku nebo nějaké kvítečko, ale spíš v květináči.

irminka
7. kvě 2009

ahojte, já jsem dnes zdrhla dřív z práce, tak jsem už v 15:30 byla doma. Myslela jsem si, že budu lenošit, ale přijela kamoška s malou, tak jsme kecaly a manžel od rána staví kaskády na skalce, takže ted jsem přišla ze dvora, trošku jsem mu pomáhala,,,,,,Tak a je večer, umýt, popapat a pro změnu je hokej, takže se stěhuji do pokojíčku a budu se chvilku dívat na ordińaci.

Tak se mějte děvčata a přeji hezký prodloužený víkend......

zuzuza
7. kvě 2009

Cesta z Brna domů byl otřes, ještě tak někdy chci zažít prodloužený víkend který začíná v pátek, cestou z bna na 30 km asi 9 havárek, bus přijel o víc než půl hodiny později, tak jsem konečně doma a máme objednaný dvě pizzy, takže dneska na nervičky zhřeším🙂, tak papa holky🙂

ivule11
8. kvě 2009

Dobré ráno holky 🙂
Máme krásně a já se dnes chystám ke kamarádce na opékačku divokého prasátka,co jsme vyhráli na mysliveckém plese v lednu 😅
Sice nebudu moci pít,ale já se už s mým jorkšírkem nějak zabavím 😉

Maminky a těhulky..měli jste do testu permanentní pobolívávání v podbříšku? A při nějaké práci vám bylo hned horko? Já jsem teď dovysávala a je mi hic 😅 No a včera ve škole jsem měla v jednu chvíli vystřelování do nohy, asi tak 2 min. Jééžiš Máárja...,beztak už si začínám vsugerovávat různé bolesti jen aby mne malý(á) neopustil(a).

jeany
8. kvě 2009

Holky jdu na vás nakouknout a pozdravit vás. Dnešek si užívám, po obídku jsem si lehla a až teď vstávám a zase jdu pustit dvd, sleduji ty Tudorovce a moc se mi to líbí. Dopoledne jsem se stihla kouknout na 2 díly.
Jinak venku je dnes opravdu nádherně,co.
Ivule, já jsem se taky poprvé moc pozorovala a zdálo se mi, že pořád něco cítím, podruhé už jsem se tak nepozorovala a sem tam jsem něco cítila, ale spíš myslím, že jsem si to vsugerovala. Podle těchto příznaků si myslím, že nejde poznat, jestli jsi nebo nejsi těhu. Někoho pobolívá bříško a je těhu a někdo necítí vůbec nic a je taky těhu. Takže to opravdu zjistíš až po testu. Moc ti přeji, aby ti to vyšlo. Hlavně se opatruj a nic netahej a hooodně odpočívej. Myslím na tebe i na Yummick. Musí vám to holky oběma vyjít, držím palečky. 😉

lucifirek
8. kvě 2009

ahojky holky. Dneska je krásně,co?! 😀
U nás byla chvíli bouřka,ale jenom taková chvilková.
Tak jak jsem psala manželově sestře se narodila holčička ve středu a dneska jsem byla u mojí sestry a říkala,že má pravidelné stahy po hodině,tak jsem zvědavá,jestli mi do Bratislavy nepřijde sms,že porodila.Ale ještě má čas,má rodit na přelomu května června. Tak jsem zvědavá.
Moc vás všechny zdravím a užijte si sluníčka a krásného počasí. Já na vás mrknu asi až v pondělí.

Tak zatím papa.

Jani kdyžtak ještě písni do IP nebo sms,ale já ještě určitě večer semka kouknu.

prcekpet
8. kvě 2009

ahoj holky,

jj dneska bylo moc krasne, presadila jsem si kyticky, nejake nove zasadila, proste dnes to bylo mooooc fajn...jen aby to pocasi vydrzelo.

mejte se krasne,

😀

iveta11
9. kvě 2009

Ahoj holky,
moc vám děkuji za vaše názory a zkušenosti s tím screeningem. Doufám, že bude ve středu vše v pořádku.

Zuzi, díky, napsala jsem Ti do IP

luciiiie
9. kvě 2009

Ahoj holky,
zdravím a doufám, že si užíváte slunečného víkendu....mějte se hezky....
Ivule, myslím, že píchání v bříšku jsme měli snad všechny 😉 Přeju vám do pondělního testování s yummick hoooodně štěstí....to už musí holky vyjít.
pa pa

irminka
9. kvě 2009

Ahojte holčiny,
tak jsem dnes byla na odebrání vajíček, zjistili mně tam, že je jich 15 a také 15 odebrali. Nástup jsem měla v 7:15, vyšetřily, tlak a šla jsem na sál. V 8:10 jsem už ležela na pokoji. Takže je mně dobře, jen až ted pobolívá trošku bříško, ale to je normální. Na břiše mám černou fixou namalovány 3 čáry a mám si 2x denně měřit břicho krejčovským metrem. Kdyby se mně náhodou zvětšilo víc než o 3 cm, musím volat do CARu. Tak jste to měly asi všechny, tak to vlasně ani nemusím psát.... 😉

Na Unice byli velmi milí, nemůžu napsat ani jediné křivé slovo, opravdu. Doufám, že to tak půjde i dál. Slečna embryoložkamně bude zítra kolem 9:00 hodiny volat, jak to vypadá s vajuchama, jestli jsou oplodnitelné 🙂 🙂

Holky, ještě jeden dotázek: Kdo vám píchá Agolutin? Samotné mně to asi nepůjde. Dnes to v Unice dělal manža a byl fáákt šikovný, tak to asi nechám na něm

luciiiie
9. kvě 2009

Irminko, tak už to máš za sebou....šikulka jsi...snad tě nic nebolí, já tenkrát nemohla ani čůrat 🙂 Pěkná úrodička, třeba budou kvalitní všechny a zbyde ti i na zamrazení 😉
Mě to píchal přítel, si pamatuju, jak na to hleděl, když mu to sestra ukazovala. Ale zvládal to bravurně a pak ho to i bavilo. Si pamatuju tu jeho větu - tak pojď, jdem si zapíchat 😀

ivule11
9. kvě 2009

Ahoj Irminko, no poprvé,podruhé i potřetí mi to píchal přítel, ale nyní jezdím do porodnice a možná se i zadařilo 😵
Tak uvidíme v po, neznamená však,že by Ti to manža nepíchal dobře. Jen jsem zjistila,že od něho mě bolela prďa pokaždé a od profesionálů vůbec 🙂

jarkabilik
9. kvě 2009

ahojky holky přeji hezký den 😉
jeany koukám že všude je to stejný méně lidí a více práce na každého 😀
irminka ta punkce se tam nemusela psát je to jasné už z toho co je napsané tiskacím a datumu 😉 jinak přeji hodně štěstí v miminkovatění

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru