CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
9. kvě 2009

ivule taky si myslím že to je jistější od profesionálů to píchání injekcí ani nevíš jak jsme ráda že mám u nás v domě sousedku zdravotní sestřičku 😀

jarkabilik
9. kvě 2009

hhaanka co ty jak se cítíš co mimi uklidnilo se 🙂

prcekpet
9. kvě 2009

ahoj holky,

jaka byla sobota? U me parada 😀 ryla jsem v hline a moc jsem si odpocinula 😉

irminka a kdo Ti delal punkci?

holky, zase ty nase kluky nepodcenujte, umi "pichat" dobre...teda jak kdy 😀 nesmite akorat zatahnout pulky k sobe, to pak boli vic 🙂

irminka
10. kvě 2009

dobré ránko,
prcekpet: tu punkci mně dělal pan dr. Gogela, byl velmi příjemný. Vypadalo to tak, že jsem tam včera byla asi sama na zákrok, protože manžel ho viděl ve dvěřích jak valí chleba se slámem a letí asi domů a to bylo tak hodku a půl po punkci. Všechno mně hezky vysvětlil, fakt jsem byla moc spokojená 🙂

Jinak, jak se máte děvčata? Co nového?

ivanaoctavia
10. kvě 2009

Krásnou nedělí Všem...
Po delší době jsem si udělala chvilku na net.Holky dávájí zabrat,ale zatím zvládame 🙂

Děkují za doplnění tabulky.

BONCUSÍK gratulují a ostatním snažilkám držím palečky.Brzy se Všechny dočkáte a budete držet své uzlíčky v náručí.

jimmy1
10. kvě 2009

Ahojte holčiny 🙂
to nám ten čas letí 🙂 dneska už budu píchat první injekci před KET do břicha a od zítra pěkně agolutin do sedinky... Mám obavy jak to zvládnu, nejdřív jsem chtěla píchat hned ráno, ale teď už to odkládám na později, ještě, že není stanovená žádná přesná hodina jak při stimulaci, musím se odhodlat 🙂🙂🙂
Jak dám jednu injekci, tak už to pak bude snad zase v poho 😕
Mějte krásnou neděli 🙂 Ahooooj 😀

luciiiie
10. kvě 2009

Ahoj holky,
souhlasím s prcekpet, nepodceňujte kluky 😉 To, že mi to nevyšlo snad nesouvisí s tím, jestli mi to píchal doma muž nebo zdravotní sestra, ne? Je to jen injekce.
Irminko a jak to vypadá u tebe s vajíčkama, hm? Asi ti ještě nevolala, co?
Jimmy1...tak ty budeš za chvilku další těhulka 🙂

jimmy1
10. kvě 2009

Luciiiie: No snad budu 🙂
Teď mám největší strach, aby se embryjka po rozmražení dál vyvíjela, aby mi je mohli v pátek dát...
Mám pocit, že se musíme pořád o něco strachovat 😕

irminka
10. kvě 2009

luci: právě před chvílí mně volala embryoložka a 15.ti odebraných jich zbylo 7 zralých a do dneška do rána je jich 6 oplodněných, tak snad do úterý či středy vydrží, chudátka moje 😔

jimmy1
10. kvě 2009

Irminko, teď už je to na nich jak se budou držet, musíš věřit, že jsou mezi nima silní bojovníci 🙂
Já taky věřím, ale pořád máme nějaký obavy, viď...

irminka
10. kvě 2009

jimmy, je to tak, naděje umírá poslední, tak tomu věřím, že se to povede.

Všem to přeji, moc a moc 🙂 🙂 🙂

luciiiie
10. kvě 2009

Irminko tak přeju, aby vydrželo všech šest kousků 😉
Jimmy to chápu, taky budu strachovat, aby se embryjka dál vyvíjela...
Včera jsem dostala mrchu, takže příští už mám zobat marvelon. Jimmy jak dlouho to tak trvá než je budu mít u sebe? Příští dostanu tak na začátku června, takže tak v polovině července, že?

jimmy1
10. kvě 2009

Luci: Jejda tak to musím popřemýšlet🙂
já začla s přípravou na KET 24.4. a 15.5. mám mít transfer. 24.4. jsem taky brala poslední Marvelon a čekala na doufám na dlouho poslední MS 🙂 aby jsem mohla začít zobat estrofem na děložní sliznici. Ale prednison a kyselinu listovou beru podle rozpisu už od toho 24.4.
Takže to vychází na transfer nějakých 18-20 dní od začátku MS po Marvelonu?
Nemám u sebe momentálně rozpis, abych to mohla sčítnout přesně. Snad ti to takhle stačí 🙂

luciiiie
10. kvě 2009

No krásně jsi mi to vysvětlila, děkuji 😉 Tak to si budu muset sednout nad kalendářem a nějak si to zhruba představit. Chtěla bych jet na dovolenou, moc se těším, dlouho jsme spolu nikde nebyli a nerada bych se tam někde houpala na skále s mimčama v břišku. 😀

jimmy1
10. kvě 2009

My letos ani žádnou dovolenou ani neplánujeme, já budu mít sice prázdniny, ale manžel na tom s dovolenou nebude nic moc, takže doufám, že budu těhulka a budu si užívat doma klídku a klidně i ranních nevolností 😀 a že mě nebude mrzet, že nikam nejedem 😉

Jinak: ještě pořád jsem se neodhodlala si tu injekci do špíčku na bříšku ďobnout 🙂 zatím se pořád chladí v lednici, jsem to ale poseroutka 😖 Manžel spí po noční, tak možná počkám, až se vzbudí, aby mi byl oporou 🙂

irminka
10. kvě 2009

jimmy, ty si budeš Agolutin píchat do bříšja?
Já si ho musím píchat do zadku, teda jedině někdo druhý, protože ho nesmíš mít zatnutý, bolelo by to

jimmy1
10. kvě 2009

Irminko: budu si teď píchat Pregnyl do břicha, agolutin od zítra každý den do zadku, bude mi to píchat manžel nebo mamka nebo kamoška, podle toho, kdo bude zrovna po ruce.
Už jsem ten pregnyl vytáhla z lednice a odhodlávám se 😖 Loni jsem při stimulce píchala v pohodičce a teď s tím dělám takový ciráty 😀 😀 😀

irminka
10. kvě 2009

jimmy, tak to je v pohodě. Pregnyl do toho bříška nebolí, neboj, neboj, neboj. Já se na Tebe dívám a kontroluji tě 🙂 🙂

jimmy1
10. kvě 2009

Jsem hrdina 😀 vždyť to vlastně skoro nic nebylo 🙂 a to jsem se od rána stresovala, jsem to ale jouda 🙂

irminka
10. kvě 2009

přeji všem dobrou chut. Ted jsem dodělala přírodní řízečky s restovanými brambůrkami, na to mrsknu volské očko a dáme si do nosuuuu.
Kdyby někdo chtěl, máme toho dost, přijedte 🙂

luciiiie
10. kvě 2009

Irminko už jedu 😀

hhaanka
10. kvě 2009

Ahoj Jarko, no mimčo je furt takový komunikativní, docela si pokecáme, jen nechce rozumět, že má být hlavou dolů🙂 Doktor mě dostal – prý začnu rodit normálně a v porodnici se rozhodnou, jestli porodím nebo půjdu na sekci. Tak čekám. Naopak moje praktická lékařka mi řekla, že jakmile začnou nějaký bolesti, máme hned jet, když je hlavou nahoru. Takže si asi zavolám do nemocnice a zeptám se tam.

Jinak dneska mě bere manža na večeři. Měl svátek, tak má platit a řídit – to je taková naše tradice. Ale pořád mě přemlouvá, že bych zpátky mohla řídit já🙂 Prý by nebylo efektivní, kdybych si dala dvojku piva zatímco on by si dal ty piva tři🙂))

Já si na „píchání“ agolutinu od svýho manži nemůžu stěžovat (píchal mi vždycky všechny injekce, hotovej půldoktor). A ani bych nikam denně docházet nechtěla, na to jsem moc líná. Jen ať má taky nějaký zásluhy. Spíš se někde zeptej, jestli to píchá správně. Je potřeba vbodnout rychle a mě vyhovovalo, že mi to píchal v půl šestý ráno – byla jsem rozespalá, všechno si připravil a provedl a já spala dál🙂

zuzuza
10. kvě 2009

Dobrý večer děvčata🙂
Tak jakýpak jste měly víkend? to bylo nádherně, viďte🙂, my měli odpočinkový a teď jsme to zakončili půlhodinovým během v přírodě, teda jsem hin, ale úplně se mě vyplavily endorfíny🙂, tak mějte pěkný večer a zítra čekáme na zprávičky od holek, co měly ket, pamatuju si to dobře??

jeany
10. kvě 2009

Ahoj holky tak vás zdravím po krásném prodlouženém víkendu. Za chvíli se budu odebírat ke spánku, vždy se mi špatně spí na pondělí, nějak se budím. Jinak jsem se dívala na dvd Tudorovci a přes víkend jsem zhlédla 18 dílů a musím říct, že se mi to moc líbilo. Prý jsou další díly tak je musím někde sehnat. Fakt to byl krásný film. Dnes jsme byli v Obi a koupili jsme si konečně tu houpačku, ale ještě ji nemůžu používat, ještě není smontovaná. Tak snad brzy bude.
Doufám, že nám holky zítra napíší pozitivní zprávičky, budu moc nedočkavá. Tak holky, hodně štěstí!!!

Tak holky zatím pá a zítra na shledanou. 🙂

luciiiie
10. kvě 2009

Holky hodně štěstí..... 😉

lucifirek
11. kvě 2009

Ahojte všem,tak už je bohužel zase pondělí a pracovní den.
Ale vypadá to,že bude krásně. My si užili krásný víkend v Bratislavě. Přijeli jsme až večer,byli jsme unavení,že jsme padli za vlast 😀 😀 😀
Tak zatím pa, musím si přečíst,co jste všechno psali,jsem mimo obraz.

yummick
11. kvě 2009

Ahoj holky, dnes jsem ranní ptáče. Přítel jel na šestou do práce, tak jsem si už udělala test, aby věděl, na čem jsme. A mám POZITIVNÍ zprávu. 😀

lucifirek
11. kvě 2009

Yummick,tak to je super zpráva, konečně nás tu někdo potěši. 🙂 Tak držím pěstičky at je vše v pořádku 😀 😉 😉

jeany
11. kvě 2009

Ahojte holky
Yummick moc a moc gratuluji, tak ať je hlavně vše dál v pořádku. To je bezva zprávička po ránu.
Ahoj Luci, takže jste si užili krásný víkend. Já docela taky, jsem aspoň dobře dopočinutá. My nikde na výletě nebyli, jen jsem včera odpoledne byla popřát mamce ke svátku matek.

irminka
11. kvě 2009

dobré ránko,
yummmick:moc gratuluji, to je super 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru