CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
14. kvě 2009

kveta taky musím souhlasit co se týče te neschopenky, stejně i když chodíš do práce tak to málokdo i ocení navíc

jeany
14. kvě 2009

Ahoj Jary, já o zamlklém těhu nic nevím. Sestrře se malé akorát přestalo vyvýjet a tak musela do nemocnice, ale já ani nevím, jestli to bylo zamlklé těhu.Ty jsi to měla jednou nebo dvakrát? Co to přesně je, asi že se plod nevyvýjí dál?

Zdravím ostatní ....

jarkabilik
14. kvě 2009

jeany měla jsem to poprvé nikdy předtím jsem ani nevěděla že něco takového existuje, mě se to uchytlo HCG šlo nahoru TT pozit. ale na ultrazvuku nic nebylo vidět myslím ten váček takže jako by to odumřelo

jarkabilik
14. kvě 2009

jeany no nic jdu chrupkat po noční at se vyspím na další 😉 hezký den a dobrou noc 😀

tevi
14. kvě 2009

Ahojky holky Uničanky, chtěla jsem vás moc o něco poprosit. Ségra (19) se za tři týdny vdává a já jí mám jít za svědka. Nemohly byste mi, moc vás prosím, poradit nějaký trefný pěkný nebo prostě jednoduchý ale výstižný proslov? Posílejte mi prosím mejlíka na petula.tomanova@seznam.cz. Děkuju moc. Jinak Víťulka je mooooc šikovný. Paní doktorka nás moc chválí, jak toho moc umíme. Holky, držím pěstičky a bojujte. I snažilky, i maminky. Neznám krásnější pocit než úsměv mého dítěte.

kveta
14. kvě 2009

Jarkabilik, zamlklým tehu končí viac ako tridsať percent všetkých tehotenstiev, len nesnažilky si ani nevšimnú, že boli chvíľku tehu. Je to normálna vec, lebo ľudské plody majú veľkú genetickú chybovosť a tak mnoho plodov nie je schopných sa vyvinúť. Ale ak máte spermiogram ok, nemáte asthenoteratozoospermiu alebo niečo horšie, tak by som sa toho až tak nebála. Áno, môže sa to zopakovať, ale nemusí. Opakuje sa to často práve u tých porúch spermií, u porúch krvi u ženy a u imunitných problémov /ale na to dostávame Prednison/. Netráp sa zbytočne dopredu kvôli tomu. 😕

yummick
14. kvě 2009

Holky, díky za nabídky toho Utrogestanu, včera jsem si na Unice vyzvedla 2 balení a po ultrazvuku se uvidí. Takže se možná ještě ozvu.

Irminko, držím pěsti.

irminka
14. kvě 2009

dobré ránko děvčátka,
já mám dnes dobolenku i zítra, takže pohoda den....hodila jsem pračku, mnžel pomohl s košem prádla, jsem pozvaná na obídek, takže , co si mohu více přát,,,už vím.....miminkoooo 🙂

ivule11
14. kvě 2009

AHOJTE..

Tak mě můj gynda předepsal ty druhé léky nia polikání místo agolutu.
Prý to má stejný ůčinek a alespoň nebudu muset pořád chodit s intimkou jak blb.
No,ne, že bych s ní nechodila, ale je to pro mne snažší jen polikat a Lenulinka taky polikala a udrželo ji to 3 miminka, takže tohohle se vůbec nebojím.

jak se jinak cítí naše Irminka?

jeany
14. kvě 2009

Jo, Irminko, to máš dnes pěkný den. Užij si to. Můj manža se o mě pěkně staral od transferu až po testování, jen nám to prostě nevyšlo. Jen ať si tě hýčká, je to potřeba, ne?

Jinak já jsem ms konečně dostala, jsem ráda, že nemusím k Dr. Už tam ani nechodím, co pořád jezdím do Uniky, tak ani není potřeba. Ale mám to po dost dlouhé době, tak mě pěkně bolí bříško.

kveta
14. kvě 2009

Ivule11, mne Otevřel hovoril, že pri Utrogestane sa zistilo, že polikanie nepomáha, lebo sa to z tela odbúra rýchlejšie, než to príde do genitálií, takže odporúčal zasúvať.

jimmy1
14. kvě 2009

Ahojte holky 🙂
tak jsem dneska volala na Uniku a embryoložka mi řekla, že se obě rozmražená embrya vyvíjí, jsou teď 8B a 12B 🙂
Transfer zítra 8:30, už se nemůžu dočkat 🙂

Mějte krásný, i když u nás pršavý den 🙂

zuzuza
14. kvě 2009

Ahoooj holky, jimmy, supeeeeer, ja jsem zvedava jak se budou rozmrazovat a vyvýjet ty moje moruly, to nez mi je daji tak to budou asi blastocysty a nekde jsem slyšela, že je lepší davat embrya v nižším vývojovém stádiu, že se pak lépe zavrtávájí, ale co já vím, co je na tom pravdy.

Jinak já už trošku cítím břicho, že by mrcha??? I když dnes teplota 37, tak uvidíme, jestlo dorazí a pak budu mít ket chvíli po macintce.....

Holoky, bojim dneska se jdu stríhat k teplému pánovi holičovi do salonu tak jsem zvedava ale nesnasim zmeny, tak zase budu určo nasr...až odsud půjdu hihi

jeany
14. kvě 2009

Zuzy, tak ti snad už ms taky přijde. Mně došla konečně včera a dnes mně bolí břicho, ale jsem ráda, že přišla, protože bych se obávala, že něco není v pořádku. Sice test jsem si předtím raději dělala a byl negativní, takže už jsme se bála súpíš nějakých problémů. teď,aby to bylo každý měsíc a v srpnu antiko.
Zuzy, pak napiš jak jsi spokojenás novou hlavou. Chceš to nějak sestříhat nebo co máš v plánu? Já jdu k holičce příští týden, ale jen na melír.
Jimmy, tak to je dobré, že se drží oba bojovníčci, tak zítra mnoho štěstí.

Tak a teď budeme čekat na další pozitivní zprávičky od Irminky a Jimmy.

tevi
14. kvě 2009

Holky, poraďte prosím...

jeany
14. kvě 2009

Tevi, já nikdy proslov nedělala, ale zkusím se zeptat někoho, jestli něco nemá.

luciiiie
14. kvě 2009

Ahoj holky,
Tevi mrkni na net, třeba něco najdeš, ale stejně ji asi nejlíp znáš ty 😅
Jimmy tak si to zítra pěkně užijte 😉 Závidím a taky už se těším 🙂
Zuzanko ať máš pěknou hlavičku, "teplí páni holičové" jsou docela šikovní 😀
Irminko nech se pěkně rozmazlovat a s ničím se netahej.
Jinak všechny zdravím..dnes je docela hnusně..aspoň u nás 😒

luciiiie
14. kvě 2009

Tevi IP

zuzuza
14. kvě 2009

Luciii, ahojky no je hnusně, zrovna když jdu jednou za rok k holiči, jj ten salon je vyhlášený i televizníma proměnama tak jsem zvědavá, ale děsně se bojím. Luci, mrcha mi ještě nedorazila, jsem smutná:(

luciiiie
14. kvě 2009

Zuzo...to je síla teda s tou mrchou... Když to potřebuješ, tak nic!!!!! To je k vzteku, co? To jsem zvědavá, jaká budeš kočena, musíš mi pak poslat fóto 😀

ivule11
14. kvě 2009

Kveta,tak proč by to tam potom psali,že si můžeme vybrat, záleží na gynekologovi?
Když to má udržet, tak to udrží ať se děje co se děje.
Maminkám,které se to podařilo přirozeně,tak nic neberou a miminko neodešlo,tak proč pořád nějaké caviky?

A pokud si myslí na Unice,že je lepší na záváděčku, tak ať ten druhý nezveřejňujou,ne?
Když se má zadařit,tak se zadaří i při polykání 😎

Já tomu prostě věřím.

Jimmy1, tak držím palečky zítra a ať se drží co to jde, hlavně klid a ono to výjde. 🙂
O tom,zda-li jsou v menším stádiu nebo v pokročilém je na dlouhé polemizování....
Jedné to vyjde tak druhé zase onak...Těžko říci...já zase slyšela,že blastocysty jsou nejblíže k přirozenému otěhotnění....

luciiiie
14. kvě 2009

Ivule a už jsi si dělala ten test nebo si ho ani nehodláš dělat vůbec???

jeany
15. kvě 2009

Holky dobré ránko. U nás je zase deštivo. Ještě, že už je pátek, už se těším na víkend.
Zuzy, tak jak vypadáš? Jsi spokojená?

Ahojky.......

ivule11
15. kvě 2009

Luciiiie,ano dělala, pročpak se ptáš?
Zvědavoučká 🙂

jarkabilik
15. kvě 2009

ahojky holky zdravím všechny 🙂
Tady je ale živo tak brzy ráno 😀

jeany
15. kvě 2009

Ivule asi se ptala, že jsi to tu nepsala Mě to taky napadlo, protože jsi to nepsala a myslela jsem si, že jsi si ho třeba nedělala, že to víš jen podle sono. I když to sono je určitě přesnější, že.
Ahoj Jary, tak jakoupak máš směnu teď? jdeš přes víkend?

jarkabilik
15. kvě 2009

kveta děkuji za objasnění, spermogram máme v pořádku 🙂 nějak to dopadne

jarkabilik
15. kvě 2009

jeany taky zrovna uvažuji o melíru že bych zašla dnes k tetě holičce 😀

jarkabilik
15. kvě 2009

jeany jsem ted po dvou nočních 12hod. směnách takže si tady něco na netu dovyřizuji a jdu zalehnout jak mi oschne trochu háro 😀 jdu do práce až po,ut na denní, co ty jak se máš?

jeany
15. kvě 2009

Jary, no docela to jde. Akorát jsem nějaká nachlazená. Jinak se už těším do dalšího pokusu, snad se to tu prolomilo a už se taky podaří. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru