CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
9. čer 2009

Luciii, já nijak moc furt stejně, unavená to jo, včera jsem málem nepřežila, ještě bolesthlavy no hrůza, v práci zdechám, mudr. mě furt jančí, furt se vyptává, jestli je mě už špatně, mě je, ale jen někdy a tak mě tím jako dost znervozňuje, ona totiž razí názor, že čím je ženský blběji tím líp, takže si asi dokážeš představit, když ti toto řekne doktor a ty nezvracíš, co se mě honí hlavou, tak už se zase vyloženě těším na pátek na uzv, co zase bude říkat, co je špatně a co dobře a blablabla, jinak mi to furt nepřijde a raději se ještě neraduju, su nějak až moc opatrná.

luciiiie
9. čer 2009

Zuzo já se divím čoveče občas, že tu svou gyndr nepraštíš něčím po hlavě 😝 Ona má fakt názory... Prosím tě, každá to má jiný, mojí kámošce nebylo ani jednou špatně a celý těhotenství si užívala, týden před porodem ještě frčela na kole 😀 A druhá to zas prozvracela a zvrací i teď a to je na začátku 7.měsíce. Prď na ni, zbytečně se nestresuj, i když chápu, že jsi opatrná, tak si to zbytečně nepřivolávej, jasnýýý?????

zuzuza
9. čer 2009

Jasný lucii, já už jsem se nějak naučila to ignorovsat tyto poznámky, takže si to nějak k srdci nepřipouštím🙂, uvidíme v pátek, to už bysme měli být 8. tt, možná si nechám už napsat neschopenku, v práci mě to neskutečně se..., furt se nervuju a makám za někoho a to nemám za potřebí.

Tak se měj zatím krásně luciku a těším se taky až se u tebe bude něco dít!! U vás všech holky, to budu zase s váma prožívat!

Tak pro dnešek mám padla, tak frčím dum, mějte se moc pěkně🙂

Pa lucii!!!!

luciiiie
9. čer 2009

páááááááááááááááááááááááááááááá 🙂

bobbule09
9. čer 2009

Tak v srpnu bych měla začít zobat HA, doktor říkal,že musím prodělat 3x MS a tady tahle se do toho počítá taky, protože jsem měla nízký dávky hormonů. Mražáčky nemáme 😢 , takže zase od začátku 🙂 Ale aspoň nás bude víc 😀 Jinak Zuzi, klid, mě v těhotenství špatně nebývalo a syn měl po narození přes 4 kila 🙂 , tak ať si doktorka trhne protézou a nestresuje 😠 Byla jsem celý těhotenství doma v klídku a pohodě a bylo to to nejkrásnější období. Na všechny se vy... a užívej si to 🙂

jarkabilik
9. čer 2009

bobbule tak to já začátek těhu pěkně prozvracela dokonce jsem 3kg shodila 😀 ale pak v pohodě každá si to užívá jinak 😀 hlavně aby vždy bylo vše v pohodě že 😉 jinak je mi moc líto že to ted nevyšlo snad to příště dopadne líp 😉
zuzuza ty se drž a jak to půjde jsi na neschopenku jestli ti není dobře 😉

jeany
10. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem se včera dovolala na Uniku a ptala jsem se, jestli mohlo vadit a způsobit neúspěch to, že manža měl zánět zubu a cystu už v době pokusu. Prý to může a nemusí mívliv. Manža se už v pondělí dozví kdy jde na tu operaci a záleží, jestli mu to budou přelečovat antibiotiky a v tom případě se může na další pokus až 2 měsíce po vysazení antibiotik. Tak snad nám to do sprna vyjde, to bych chtěla brát už antiko.
Takže by nás v srpnu bylo dost. To je super. Budeme tedy bojovat 4 - já, Lucifírek, Luciiia a Bobbule. To by bylo bezva, kdyby jsme to měli takto stejně.

bobbule09
10. čer 2009

No to by bylo super, kdyby jsme se tam sešly všechny 4 🙂 Jo a včera, když jsem si ukončovala na recepci v Unice neschopenku, tak tam volala nějaká šťastná,že má pozitivní TT a sestřička jí vysvětlovala, co, má dál dělat. Bylo mi do breku, strašně jsem jí záviděla. Ale teď, když nás půjde do boje spolu tolik, tak jsem ráda 🙂 Nám to totiž určitě vyjde 😉

lnk
10. čer 2009

ahoj holky,
tak ja bych se pridala, ja totiz v srpnu uz chci taky antiko... 😉

lenpes
10. čer 2009

Ahojky všichni,

tak tu dárkyni jsme museli odvolat. Našla jsem konečně dobrého zubaře, ale musím si dát nejdříve do pořádku všechny zuby. V pondělí mi vytrhli 6. Měla jsem tam rozsáhlý zanedbaný zánět díky výborné péči předešlých zubařů. Příští týden mě čeká další 6. A až si dám vše do pořádku, začnou mi teprve hledat novou dárkyni.

jeany
10. čer 2009

Ink, dobrý, tak nás bude víc.
Lenpes, to si tedY vytrpíš. Nezávidím ti to. A dáváš si nasazovat nové nastřelovací zuby? To musí stát i dost pěněz, že. Však až dáš do pořádku zuby, tak se taky znovu vrhneš do dalšího pokusu. 😀

bobbule09
10. čer 2009

Ahojky holky,
tak to vypadá, že v srpnu bereme Unicu útokem 🙂 a sejdeme se tam skoro všechny 🙂 No uuuuuuuuuž aby to bylo. Dneska jsem si koupila za odměnu pár úžasných kousků v sekáči, no určitě budu kočka. Jen by to chtělo trochu shodit tu velkou pr... No budu muset snad začít běhat se psem, nebo co. Ale z práce chodím až večer a orvaná jak borůvka, tak to na nějaký velký sportování nevidím 😀
Lenpes, moc mě to mrzí, s tou dárkyní, zuby jsou hrozný svinstvo a najít dneska schopného doktora je opravdu umění. Takže přeju hooooodně štěstí a určo se potkáme v srpnu, ať na Unice trochu pozměníme statistiky 😵

zuzuza
10. čer 2009

Ahoj holky, to snad ani není možný, jak ten čas letí, před chvílí jsme v tom lítaly a za chvíli vy budete zase! Budu moc všem držet pěsti, my pokud by to teď nedopadlo, tak na další ivf asi hodně dlouho nepůjdem, když to šlo samo, nanejvýš iui.

jeany
10. čer 2009

Bobbule, ty statistiky bychom změnit měli, to máš tedy pravdu. Taky jsem ráda, že nás bude víc. Já jen trnu, aby měl manža vylěčeny zuby a nemusel brát třeba antibiotika. To by se nám možná trošku protahlo, ale zase kdyby to bral v červenci třeba začátkem, tak bych někdy koncem srpna taky mohla začít s antikem a ušetřila bych si měsíc a nemusela to prodlužovat.

jarkabilik
10. čer 2009

jarkabilik
10. čer 2009

ahojky holky zdravím všechny mě normálně nešlo přidat co jsme napsala a jen ten smajlík stalo se to někdy některé z vás?

jarkabilik
10. čer 2009

jeany vidím že vás bude v jednu dobu požehnaně na dalším snaženíčku 😉

jeany
10. čer 2009

Jary a nebudeš se chtít připojit? 😉

irminka
10. čer 2009

nazdar děvčata,
právě jsme přijeli z Brna....tak máme tam dvě srdíčka, ale to jedno mimísko je takové menší, tak nám pan doktor řekl, že stejně musíme čekat do 12, týdne, jak to dopadne, protože to jedno se může zastavit ve vývoji....takže mám zase dalších 5 týdnů nervy jak dráty
Budu chodit každý týden ke svému gyndaři a on to bude kontrolovat....

Jinak se mějte všechny moc hezky, držím palečky

zuzuza
10. čer 2009

Irminko, i tak ale super zpráva, třeba to ten prcek dožene a vím, že to zní blbě, ale máš tam teď dvě, to já jen jedno a kdyby se s ním něco stalo, tak nemám nic, ty máš aspoň jednoho šampiona velkýho a jednoho menšího, ale neboj budou určitě oba!!!

jarkabilik
10. čer 2009

jeany záleží na hodně věcech jestli se budu moci připojit zatím nic neplánuji protože se nic nerýsuje co by tomu nasvědčovalo že by to mohlo být tak brzy 😉

jarkabilik
10. čer 2009

iminka tak to přeji aby prospívali obě mimi a bylo vše vpořádku 🙂

jarkabilik
10. čer 2009

No nic mějte se tu holky hezky valím do práce na noční 12 😉 ráno na vás juknu jak dorazím domů 🙂

lukza
10. čer 2009

Ahojky Kočky mám novinu tak dneska jsem byla na krvy protože jsem oběvila pozitivní testík a krev je taky pozitivní 🙂 ale na UTZ jsi musím počkat až do pondělí doktor říkal že je ještě brzy na něho že jsem uplně v začátku tak doufám že bude ok a pokud třeba né tak aspon vím že i přirozeně to jde.

iveta11
10. čer 2009

Lukza,
tak to Ti moooc gratuluju. Vítej mezi námi - přirozeně těhu. Že, Zuzi? Taky Tě zdravím.

Všem vám snažilkám stále držím palce a komu to zrovna moc nevychází, nezoufejte, ono to vyjde.

Jinak minulý týden jsem byla na ultrazvuku a tam nám řekli, že čekám holčičku. To jsem si tajně přála.

slonecek
10. čer 2009

Nejkrásnější ze všech dárků dává život do kočárku.
V jednom z nich teď tiše dýchá, naše štěstí, naše pýcha.
30.5. v 18.49hod se nám narodil chlapeček Filípek.Vážil 3130g a měřil 50cm.
Jsme už týden z porodnice doma,ale není čas koníkovat až teď čekám jak se vzbudí naše zlatíčko na kojení tak využívám chvilky.Nestíhám vás dočíst,ale všem přeji ať dojdete jako my k vytouženému cíly co nejdříve-nám všem co jsme tady to jednou výjde.Držím všem na této někdy dlouhé cestě za štěstím pěstičky a ať jste brzy šťastné jako jsme my teď.Všem čekatelkám moc moc štěstíčka.

jeany
11. čer 2009

Holky, to jsou novinky.

Lukza moc gratuluji k takovému úspěchu. Jen ať je vše v pořádku, ale to už asi bude.Tak už ti zbývá jen svatba a máš všechno splněno, že. Další naděke pro nás ostatní, že se to ještě může povést přirozeně.

Sloneček, velká gratulace k Filípkovi. Taky doufám, že se ještě dočkám mého druhého miminka. Mějte se moc pěkně a někdy zase napiš jak se máte.

Ivetko, tak ty budeš mít holčičku. Jaké máte vybrané jméno?

Zdravím ostatní....

bobbule09
11. čer 2009

Teda děvčata,

to jsou novinky, samý dobrý zprávy 🙂
Slonečku, obrovská gratulace k narození Filípka 😵 a těhulkám co nejvíc štěstíčka a pevné nervy, ať se mimísci všichni drží 🙂 Vidím, že to opravdu jde, otěhotnět přirozeně, takže naděje umírá poslední a třeba někdy.... 😀
Jinak mrcha stále nikde, už bych to chtěla mít za sebou 😒
Jeany, v srpnu se na 100% stěhujem, takže budem jezdit na Unicu asi spolu 😀

bobbule09
11. čer 2009

A copak dělá Daja? Už bude taky brzy testovat, tak držím všechny 4 palce 😉 ať to výjde 🙂 🙂 🙂

bobbule09
11. čer 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli holky berete nějaký vitamíny nebo něco, že bych si taky něco koupila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru