CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
4. lis 2009

Hanuli tak to je dobrá hysrka ☹ A mooooc dobře to znám,ale už znám i manžu a tak se nenervuju,ale když nějak jede,tak mám strach. Už volal,že měli velkou poradu a nemohl k telefonu. Tak je to dobrý.
A s tím opitím,to jsem manžu vezla s jeho šéfem a jeho z jedné akce domů,volali mi asi za hodinu,co jsem je tam nechala oba uplně našrot. Tak ožralýho manžu jsem nikdy neviděla. On se většinou drží a hodně vydrží. No mazec dala jsem mu kýbl k posteli a šla spát do obýváku. Protože bych o musela asi přizabít. Ti chlapi.

Jé Vladi ahojky,tak to je super,určitě mi to datum přinese štěstí 😀

Ahoj Zuzuzy moc tě zdravím .My měli jednu hatchující blastocystu a jednu expandovanou víš. Ostatní 3 exp.blastocysty nám zamrazili. A jsem ráda,že jsi se ozvala a že jste v naprostým pořádku. ATakže to bude klučina 😉 S kg si nedělej starosti po porodu se lehko shazují.

Ahojky prcku,te je ten váš prcek šikulka,hrozně to letí. 😉 A jak ty?

Jani čtu knížku,ale já ji čtu v posteli a to přečtu čtyři stránky a usnu,chci si k tomu v klidu lehnout. Asi si ji vezmu zítra k mamce,tam na to bude větší klid.

elllenka
4. lis 2009

Ahoj Holky, jsem tu jen na skok Vás pozdravit.

Luci, opatruj se a šetři se.

Já jsem měla náročný den, nějak to přestávám zvládat :( Otravuje mě švagr- sestra se rozvádí a v úterý už překročil vše co mohl :( ach jo, u policie jsem moc nepochodila- tak vůbec nevím co bude :( Prý si mám změnit číslo, jenže to není tak jednoduché a mám číslo na přání tak to ani nechci dělat :( No nic jdu si lehnout :(

Přeji Vám všem, ať se máte líp než já a nikdo, aby Vám neotravoval život.
Dobrou noc

elllenka
5. lis 2009

Krásné ránko, přeji Všem nádherný den. Já letím do práce 🙂

jimmy1
5. lis 2009

Dobré ráno, holky 🙂

Tak dneska mě čeká kontrola u mého gyndr. to jsem zvědavá... hlavně, co mi poví na to moje otíkání a brnění a bolení prstů, začíná to být docela síla 😖 Mohl by mi udělat i UTZ 🙂 ráda bych na toho našeho prďolku zase kouknula 😵

Krásný (i když u nás je zrovna mlhavý) den všem přeju 🙂

jeany
5. lis 2009

Taky vás jdu pozdravit.
Ellenko, to máš teda těžké s tím švagrem. Lidi jsou různí.

Jimmy, pak napiš co ti řekne Dr.

Luci, čtu tu knížku a už jsem se dostala k 24 tt. Je to moc pěkně napsáno a vysvětleno.

lucifirek
5. lis 2009

Ellenka ty to nemáš lehké,zkus se nad to trošku povznést,i když to moc nejde. No to je tipická policie. ☹ Stejně by si to číslo někde sehnal.Byla by to otázka času.
Ahoj Jimmy moc držím pěstičky na kontrole. URčitě ti na to něco napíše,aby se ti ulevilo.
Jani já si dneska beru knížku k mamce,tam budu mít čas si počíst. Ale jinak čtu každý večečr předspaním,akorát toho moc nepřečtu,páč hned usnu. Jo taky se mi ta knížka moc líbila.Je to srozumitelně napsané

jimmy1
5. lis 2009

Jasnačka, že pak dám vědět, ale jedu tam až po obědě... Už teď na to brnění prstů beru magnézium, ale nějak to nepomáhá ☹
Snad se aspoň to počasí malinko umoudří, máme tady ošklivou mlhu.

Jo a přidala jsem do alba včerejší fotku břicha, tak se kdyžtak nelekněte 😀

lucifirek
5. lis 2009

Jimmy my tu máme nechutnou mlhu od včerejška. Manža byl naštěstí včera v ZR,jen měli poradu a nemohl k telefonu. Ale dneska je počasí stejné,no hnus.

lucifirek
5. lis 2009

Jimmy mě bříško připadá v pohodě. To se ti jen zdá 😉 je krásný.

lucifirek
5. lis 2009

kokám máte spoustu věciček,pro prcka. Kočárek jste kupovali fungl nový?

jeany
5. lis 2009

Jimmi, bříško máš moc pěkné, jde vidět, že si těhulka. Já se dnes taky vyfotím a přidám do alba taky fotku, abych si pamatovala jaké to bylo na začátku těhu. I když 12 tt je vlastně konec 3 měcíce, že. Ale mě to tam připisuje ty 2 týdny navíc, takže jsem asi skutečně 10 tt. Ale moje Dr mi řekla, že ty 2 tt se přidávají automaticky. Jimmy, ty to máš jak, taky máš jako 2 týdny navíc než máš napsáno 28 tt. Plete mě to, jak se to počítá a bere. 😀
Luci, jaká byla včerejší návštěva a jaký byl obídek? Pochutnali jste si? A popovídali se sestrou?

Betys, ty musíš být teď moc šťastná. Jé, už aby bylo po 16.11., když to vyjde dobře, tak se asi radostí zblázním. 😀

lucifirek
5. lis 2009

Jani no bylo to hezký,hlavně malá s tou je sranda. Manža se mě pořád ptal,jestli jsem s ní řešila ty jejich problémy,ale já to s ní vůbec neřešila,nemá to cenu. Radši jsem si hrála s malou,byl s ní strašná sranda,mám i pár fotek,hodím nějakou do alba ju. 🙂

lucifirek
5. lis 2009

Fotečky tam jsou 😉

jeany
5. lis 2009

Luci, krásné fotky, malá je moc roztomilá a pěkně se směje.

jimmy1
5. lis 2009

Je to s tím bříškem na pováženou, obout boty, ponožky, punčochy, ostříhat nehty na nohách a tak 😀 ale jsem šťastná, že ho mám a za ty 2-3 měsíce budu vzpomínat jak bylo teď "malý" 😅

Tuhlevá jsem zametala chodník u baráku a taková malá princezna, chodí do 1. třídy, se u mě zastavila a povídá mi "Paní, ty máš v bříšku miminko, že? To aby mu nebylo zima, viď?" 😅 😅 😅 Perfektní 🙂 Manžel se mohl utlouct smíchy 🙂

Luci, ten kočárek máme koupený už po jednom mimču na inzerát, přišlo mi zbytečně moc dávat za nový 18 000, když tenhle je jako nový a byl za 7 🙂 A s těma věcičkama jsem teď vyhlásila "stop stav" do doby než budeme mít přestavěnou ložnici a budu to moct všechno vyprat a vyžehlit, pak se uvidí, jestli bude ještě něco potřeba 🙂 Není to kam zatím dávat 😖

Jeany, těhotenství se počítá od poslední menstruace, takže v den oplodnění jsi už vlastně 2tt 🙂 něco jiného je délka těhotenstí a něco jiného stáří plodu 🙂 plod je zhruba o ty 2 týdny mladší než těhotenství, trvalo mi to, než jsem na to všechno počítání přišla 🙂

Musela jsem se na to těhotenské počítání optat své kamošky, která už má mimísko, protože jsem z toho byla fakt jelen 😲
Dřív jsem prostě brala, že těhotenství trvá 9 měsíců a hotovo 😎 Pak jsem zjistila, že se to počítá na týdny 😲 a když jsem tohle pobrala, tak na mě najednou v nemocnici vybalili, že embryo odpovídá 5+2 😨 a byla jsem zase vedle jak ta jedle, ejhle, ono se to počítá dokonce na dny 😎
Takže teď už vím, že dneska jsem 27+2 🙂
Nejpřesněji se určuje to stáří těhotenství právě podle UTZ do 13tt, takže na tom Veveří ti to upřesní 🙂 Ono každý má ovulku nějak jinak, i když my "uměláci" víme přesně den a skoro i hodinu oplodnění 🙂

jimmy1
5. lis 2009

Jůůů, koukám, že jsem se teda pořádně rozepsala : 😕 omlouvám se 😉

jimmy1
5. lis 2009

Luci, krásný usměvavý mimísko 🙂 už abysme měly všechny ty naše drobečky takhle spokojené u sebe v náručí 😵 😵 😵 ale už to dlouho trvat nebude a tenhle sen se nám splní 😵

jeany
5. lis 2009

Jimmy, díky za poučení. Takže já jsem 12 tt, ale plod je asi mladší o 2 týdny, už to chápu a stáří plodu upřesní na těch testech. Takže něco jiného je tt a něco jiného je stáří plodu.

lucifirek
5. lis 2009

No s těma počtama to teda není jen tak.

jimmy1
5. lis 2009

Aby to nebylo tak jednoduché, Jeany, tak oni ti řeknou např. že embryo odpovídá 12+3 tt (tzn. že k oplodnění došlo před 10+3 týdny a automaticky k tomu přičtou 14 dní). A je to nejpřesnější určení stáří těhotenství.
Po 13. týdnu těhotenství už to určování podle UTZ není přesné, protože pak ty miminka rostou různě rychle a ne podle tabulek 🙂

Ale suprový je, jak na tom UTZ (na tom Veveří mají velice kvalitní) je to už fak mini miminko, už to prostě vypadá jako malinkatej človíček s velikou hlavou, už to má ručičky, nožičky a tak 🙂 úplně jsem měla slzy v očích a i manžel byl dojatej 🙂 navíc se tam mrňousek může i mrskat, no fakt paráda 😵

A jde to na tom Veveří si za 500 Kč nechat nahrát na DVD. My jsme teda nechávali si tam nahrát až UTZ ve 20tt, protože dřív jsme o tom nevěděli.

betys
5. lis 2009

jimmy1-zrovan jsem se o tom DVD bavili s manželem.Jestli ještě na Veveří půjdu tak si ho nechám udělat.Fotku nám sice dali ale to není ono.A fakt už je to malej človíček.Tan náš měří od hlavy po zadeček 5 cm.
jeany-já jsem bulela skoro celý ultrazvuk a pak i venku.
A stím stářím plodu-poslední MS di úplně přesně nepamatuju,odhadla jsem to podle rozpisu ale vím úplně přesně kdy vzniklo.A včera mi to na Veveří o 2 dny posunuli proti Unice a mojí Dr.

jeany
5. lis 2009

Jimmy, já jak čtu knížku o těhu, tak jsem si právě četla jak to mimi bude na tom utz už vypadat. Tak jak píšeš, už bude mít znatelnou hlavičku, ručičky a nožičky. Až teď jsem si to představila, že vidět to, to bude asi zázrak. Jen, aby to bylo v pořádku. Pak se budu cítit jako ta nejšťastnější maminka na světě. 🙂

jeany
5. lis 2009

Takže Betys kolik máš tt dle nich? A na to veveí se jde ještě jednou v tom 16 tt. To je na stejném oddělení?
Já si teď dvd nebudu nechávat, připadne mi to brzy, asi až pak při dalším.
Betys, tak to budu bulet asi taky. 😵

jimmy1
5. lis 2009

Na to Veveří tě může ještě poslat tvoje gyndr. na další genetický UTZ ve 20tt, to už potom platí pojišťovna, a platí se jen pokud chceš nahrát do DVD.
Ale to záleží na MUDr. jestli tě tam pošle nebo ti udělá UTZ u sebe v ordinaci. Já jsem si to musela hooooooodně vydupat, aby mě tam poslal, stráááášně se cukal, že prý, kdyby posílal každou maminku tak za chvíli přijde na buben a tak.
A ještě jeden "velkej" UTZ se dělá v 32tt.
No a můžeš se tam objednat sama na 3D UTZ, ale to už si nepamatuju, kolik to tam stojí, my na něj s největší pravděpodobností nepůjdeme.

hanulinecka
5. lis 2009

kráásné ránko

tak jsme sama mareček u babičky já má tak na pul uklizeno a odpočívám

jeany je to jak píše jimmy akorát se nikde nemluví že mimi je mladši o 2 týdney prostě když vezmu cyklus 28dní 14.den je ovulace 28 den máš dostat MS a jsi těhu jso hned ve 4 tt a pak se to dál počítá normálně a je pravda ,že do 12tt se určuje termínporodu 😀
náš dr.se mě ptal kam chci na UTZ v tom 20tt mohla jsme si vybrat v Třebíči jěště neměli kvalitní UTZ ,ale já byla na plodovce tak si mě automaticky pozvali na ten velký utz ve 20tt

a stím pohlavím opravdz na veveří je kapacita DR.vlašín a ten když vidí ve 12tt pohlaví tak řekne,ale myslím že je na to opravdu potřeba odborník jako je on já tam byla 15+2 na té plodovce a dr.už nám ho taky řekla,že je to kráásně vidět a pěkně rostlí pindík 😀 😀 😀 někomu to třeba neřeknou ani ve 20tt když to jde špatně vidět atd atd...

jinak lucifírku včera večer jsem na tebe myslela a moooc ti závidím cítím,že to vyjde máš to skoro stejný jak já na pár drobností 😀 a těším se až budeš těhulkovat

já byla kdysi na UTZ v 9 týdnu a to bylo neskutečné takovej malinkatej človíček se na mě koukal je to fakt zázrak

jimmy jěště k tomu otíkání já teda neotíkala,ale segra jo taky trpěla,ale bohužel na to nic není a musí se vydržet do konce mášjěště dost a bude huř ,ale to zvládneme a za ten malej vonavej uzlíček to stojíííííí já trpěla na záda to bylo hrozný jěště jsem 12 dní přenášela fakt mnamka,ale jakmile Mareček na mě vykoukl všechno bylo zapomenuto........... 😵 😵

hanulinecka
5. lis 2009

jééé ted jsem se tak zasnila už chci taky mimi 😔 mít bříško ,rodit 😀 a to jsme říkala,že mě tam nikdo už nedostane 😀 ,ale já si počkám ted jsou na řadě ostatní holčiny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucifirek
5. lis 2009

Hanuli,já se přesně zasnila,když tu vidím ty holky s pupíkama,vím,že jestli budou dvě,tak to bude záhul,ale strašně moc se na to těším. Moc těm našim broučkům věřím. A myslím na ně. Když jsem viděla včera zase Kačenku od ségry. Miminka jsou nádherný,ale pak když se začnou učit,smát se,sledovat okolí,radovat se a můžeš s nimi dělat blbosti a vidíš tu jejich radost. To prostě nemůže nic nahradit. 😉 A to ty mi určitě potvrdíš.
Ségra je v hodně velkém srabu a říká,že malá ji drží nad vodou,že jinak už by to bylo horší.

betys
5. lis 2009

jeany-včera mi řekli 12+1, podle mojí Dr.jsem to měla mít už v pondělí.Ale to je celkem jedno. 😀

jeany
5. lis 2009

Jimmy, tak sjem zase chytřejší. Moje dr nemá utz, takl jsem zvědavá kam mě pošle a zkusím navrhnout to Veveří.
Betys, už to chápu. Když jsem poprvé čekala dcerku nic takového jsem neřešila, a už si to ani nepamatuji. Je to moc dávno.

hanulinecka
5. lis 2009

lucif uplně mě tečou slzy co jsi napsala je to svatá pravda každé období má něco a ted mareček skoro dvouleták je rozumnej kolikrát za mnou přijde něco řekne a já třeba tomu slovu nerozumím a on znova já na něho koukám a on znova a pak mě řekne maminko a joooooo že si pamatuje když mě takhle opakuje slovo když nevím že já řeknu a jooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 když už si vzpomenu co po mě chce a kolikrát přijde a říká maminko suto suto jako že mu je smutno ......no láska

a jěště ke těm dvojčátku já když jsem si zašla sama na krev po testu pozitivním tak se měla strašně vysoké Hcg i dr.mě říkal že to vypadá na dvě já se těšila byla jsme štastná jedno nebo dvě taky jsem se bála,ale co když jsme jeli na UTZ na unicu tak mě řekli že tam je jedno bylo trochu zklamání,ale byli jsme štastni pak v tom 9tt na UTZ se mě ptali jestli jsme nečekala dvojčata že tym vidí druhý váček,ale zamlklý tak proto to vysoké acg chytli se asi obě a jedno to vzdalo,ale i tak prostě to období je supééér

segra má vlastně o pulroku starší holčičku takže jsme to měla všechno z první ruky 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru