CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
22. lis 2009

přeji všem hezký zbytek večera a pěknou dobrou noc

lnk
23. lis 2009

Ellenka,
blahopřeji ke krásné úrodičce, máš nádherný embryjka, takže ti to určitě vyjde. 🙂
Jinak zdravím všechny 😉

lnk
23. lis 2009

Holky, když jsem tady četla, jak jste píchali puregon 125 jednotek, některé i více...
Já píchala 75 jednotek a pouze 2 dny, pak už se mi začla dělat voda a skončila jsem s těžkým hyperstimulákem...
Máme to prostě každá jinak nastavený... 😉
Teď mám cíl udělat si krásné vánoce a v příštím roce se pouštíme znova do boje, ještě máme bojovníčky v mrazáčku, tak se na ně těším.. 😀

lucifirek
23. lis 2009

Přeju dobré ránko. Já vstávala až v osm. ☹

jimmy1
23. lis 2009

Dobré ráno, holky 🙂
Zrovinka se tady cpu snídaní a pomalu se budu chystat na plk do práce 😅 U nás je pěkně hnusně, mlhavo a pršavo 😖

jeany
23. lis 2009

Ahoj holky, akorát jsem přišla do práce. Dnes jsem byla na kontrole u své dr. Tlak a moč v pořádku, na tripple testy jdu 9.12 ráno. Ptala jsem se Dr skrz tu genetiku a plodovku, ale řekla mi, že se domluvíme až dle výsledků z těch testů. Jinak jsem jí dala papíry z Veveří. Dle nich jsem 11 + 5, ale ona říkala, že se bude držet prvního výpočtu, takže mám v těhu průkazce 12 + 5. Na kontrole dle UTZ u nás mám také napsáno 12 +5. Stejně říkala, že termín bude spíš dříve, jelikož už dříve jsem měla porod o dost dřív a tak prý to budeme uvádět dle PM a ne dle UTZ. Takže na těhu průkazce mám termín 26.5. No a už jsme se domlouvali, že v lednu půjdu na neschopenku. Zjistila jsem, že mám ještě 10 dní dovolené, takže budu do 15.12. chodit do práce a pak už mám až do konce roku dovolenou.

Pak vás musím dočíst, nestíhám. Všechny vás zdravím.......

betys
23. lis 2009

Ahojky.
jeany-tak to už Ti to pěkně uteče.Já jdu na tripl 2.12.
Včera už jsemvytájla těhotenské legíny od Litexu.Jak jsme byly v tom Brně tak jsemse v riflíchasi zmáčkla a do večera mě bolelo břicho.Takže už na ně prdím,sice mám v tom "vaku" na pupík ještě místo ale je to moc pohodlný a hlavně teplíčko.
Možná pro někoho užitěčná info-jedna známá má dvojčata a obě se jí osypali po plínkách Pampers-s heřmánkem.Byla u doktora a ten jí říkal že je to u Pampersek čímdál častější a že místo heřmánku tam dávají asi nějaký svinstvo.Takže Vám to píšu jen tak preventivně.Já si je do zásoby kupovat nebudu.Mám nějaký slevový kupony na Hugiesky a pak se uvidí.Člověk by řekl že když je to tak drahý že to bude bez problémů 😠

jarkabilik
23. lis 2009

ahojky přeji hezký den

jarkabilik
23. lis 2009

betys ono každé miminko je citlivé na něco jiné některému to nevadí a některé se osype po všem 🙂 někteří vyzkouší více plen co vím z praxe v drogerii s povídání se zákaznicemi chvíli trvá než příjdou na to které pleny vyhovují pokud tento problém mají 😉

jarkabilik
23. lis 2009

betys proto jsem se i divila že některé těhulky nakupují pleny ve velkém a ještě ani neví jestli to bude miminku vyhovovat 🙂

jarkabilik
23. lis 2009

jeany tak to máš parádní s tím pocitem se aspon dobře pracuje co 😉

elllenka
23. lis 2009

Krásné ránko, já jsem se teprve přech chvilkou probrala a to jsem se musela hodně nutit ☹

rosall: Manžel mě nijak moc neopečovává, je pořád v práci, ve škole a nebo se učí už mu pomalu začíná zkouškové období. Takže si ho moc neužiji.

Dneska chci trochu uklízet, vyprat, uklidit vyžehlené prádlo (myslela jsem, že mi s tím přes víkend pomůže a nic), vysát a umýt podlahu a budu dneska vařit knedlo vepřo zelo, tak snad to všechno zvládnu. A pustím se po dlouhé době do učení angličtiny, musím si to trošku připomenout.

Venku je zase sluníčko, v týdnu je vždy hezčí počasí než o víkendu, tak se odpoledne půjdu projít, už se těším.

jeany
23. lis 2009

Ellenko, moc to s tou prací nepřeháněj. Co nestihneš dnes, můžeš udělat zítra nebo jak je to přísloví: Co můžeš odložit dnes, můžeš odložit i zítra. 😀
Já se snažím se šetřit. Když uklízím, tak to dělám pomalu a když se cítím unavená, tak si sednu a odpočinu si. Hlavně se nepřepínat.
Jary, jo pracuje se líp. když vím, že malé je v pořádku. Myslím na něj často.
Betys, tak ty jdeš o týden dřív. Tak ti přeji, aby ti to dobře vyšlo. 😉
Jimmy ahojky.

betys
23. lis 2009

jary-ale to právě nevypadá jen na citlivý mimča.Prý ten doktor říkal že má opravdu hodně případů s Pamperskama.Já si ty Hugiesky nějaký nakoupím-kvůli těm kuponům a taky jsem zatím neslyšela že by sněma měl někdo problém.Jinak si ještě chválí pleny Happy a značku s Tesca.
Musím doma poklidit.Máme tady jak po bombě.Včera se nám po tom velkém nákupu nic nechtělo.Teď jsou všichni v práci,tak si pustím nějaké CD a budu tady hospodařit 🙂

elllenka
23. lis 2009

jeany: nebudu to přehánět, ale celý minulý týden jsem byla tak unavená že jsem zvládla jen vyžehlit a mám tu docela bordel :( tak s tím musím něco udělat.

jeany
23. lis 2009

Jo, ještě jsem vám chtěla napsat. Včera jsem měla doma návštěvu, přijela tchýně a slíbila, že ona koupí postýlku a prý nechá našít flanelové povlečení do postýlky. No postýlku si samozdřejmě chci vybrat sama. Takže už mám domluvený kočárek i postýlku. A včera byla u nás i moje mamaka a každy se předbíhá co nám koupí. Prý se postará o peřiny do postýlky a babička prý chce koupit povlečení do postýlky. Něco už nám dají asi i na vánoce. Já jsem si říkala, že výbavu začnu nakupovat až po novém roce, až tak v 5-6 měsíci.

jeany
23. lis 2009

Betys, to si pak budu msuet všechno zjistit, co je lepší, jaké pleny apod. Kosmetiku chci jedině Nivea baby. To měla sestra pro malého a byla spokojená. Do dnes mu to kupuje. Co chceš pak kupovat, ty?

elllenka
23. lis 2009

jeany: To máš super, já si od mých rodičů nenechám nic koupit, abych jim pak nemusela být celý život vděčná. Stačí že mi připomínají kolik do mě už investovali, do výchovy a tak. A nevíc se na to nakupování a vybýrání strašně těším o to senenechám připravit. Už se vidím jak s tchýňkou běháme po obchodech a vybíráme 🙂

jeany
23. lis 2009

Ellenko, já si postýlku koupím a ona mi ji proplatí, tak je to domluveno, víš. A tak to máme i na vánoce. Něco koupíme sobě, dáme jí to a ona to zabalí a proplatí. Já se také těším až si budu něco sama pořizovat, ale jsem ráda, že ty dražší věci už nemusím kupovat, o to zaplacení se postarají jiní. U nás to tak není. Moje mamka mi nikdy nic nevyčetla, já mám zlatou mamku, lepší neznám. A líbí se mi jak celá rodina tím žije, každý se strašně těší a plánuje co koupí. Jedna sestra mi dá po malém co chci, tak si pak něco vyberu, malý má 3 roky. Něco už doma mám od druhé sestry, ta má 2 holky, ale už jsou větší, mají 9 a 4 roky.

lucifirek
23. lis 2009

Tak to máš Jani dobrý,akorát je blbé,že by si to člověk radši vybral dle svého vkusu.

elllenka
23. lis 2009

jeany: to máš super, já si s rodiči moc nerozumím spíš vůbec. Zato s tchýní a s tchánem se máme rádi 😀
U nás je problém, že mamka chce všechno organizovat a nejlepší je to: řekni ...... , prostě by mi nejradši nalinkovala celý můj život, aby to bylo přesně podle ní. Teď mě třeba vyčítala že jsem jí nepopřála k výročí svatby, ale že jsem přála strýcovy mýho manžela. Oni s tetou udělali velkou akci a všechny nás pozvali. Jenže naši sedí doma a čekají, kdo jim popřeje- je to přece jejich výročí. Když mi to začala vyčítat tak jsem jí vmetla do tváře, že ona mi k výročí také nepopřála a bylo vymalováno :(
jejda to je hodin a já ještě sedím u počítače, tak jdu něco málo udělat.

lnk
23. lis 2009

Ahoj holky,
co já vím od mých kamarádek (vlastní zkušenost zatím bohužel nemám), tak ohledně plínek nevím, pampers kupují totiž všechny co znám, ale ne s heřmánkem, ale obyčejný. Ale zas co se týká těch hygienických ubrousků, tak vím, že zatím všechny nadávaly, když byly heřmánkový, že ty děti se po tom osypávaj. Moje švagrová si Nivea baby ubrousky nemohla vynachválit, žádný jiný už nikdy nekupovala. Kamarádka zas říkala, že nemám kupovat nic, co obsahuje paraben - to je 90% všeho co je na trhu 😉
Takže to fakt není lehký. 🙂

lucifirek
23. lis 2009

Jak píše Betys,já mám také nějaké kupony na slevu na Haggie,tak jestli to bude třeba,tak si jich pár nakoupím,ale stejně nemá cenu to přehánět,člověk neví,jak velké bude mimi,jakou velikost a kolik jich budepotřebovat,pak člověk stejně nějaké dostane. Něco v záloze být musí.

jeany
23. lis 2009

Ink, asi tak. Některé dítě je alergické skoro na všechno a u některého je to jedno. Dcerka nebyla nikdy na nic alergická. A děti od sestry zase byly obě, musela na ně používat jen Sebamed a nebo Excipion nebo tak nějak. Musí kupovat všechno z lékárny. Já jsem se jen jednou osypala s dcerkou, když jsem poprvé koupila aviváž Lenor tu zelenou. Takže jsem pak přešla na aviváže buď dětské nebo sensitive. Když dostanu jinou, používám ji třeba na věci, které se nedostanou hned na tělo - třeba deky nebo bundy.

lucifirek
23. lis 2009

tak tak,člověk si musím vyzkoušet,co jemu bude nejvíce vyhovovat.

jimmy1
23. lis 2009

Elllenka, s tou prací to fakt nepřeháněj, přece jen by po transferu měl být tak 3 dny klidový režim, a ona ta práce neuteče, nožičky nemá 😉 Jen tak pomaloučku polehoučku, hlavně v klídku a pohodičce, ať se mrňousci pěkně můžou zavrtat 🙂

Jeany, to máš fajn s tím zařizováním 🙂 Já si teda taky nemůžu stěžovat 😉 Naši mi dali penízky na kočárek a semo tamo něco mamča donese (minulý týden třeba povlečení do postýlky nechala ušít) 🙂 a to ještě není mrňousek na světě... Si myslím, že z něho budou pěěěěěkně poprdění 😀 Však to pro moje rodiče bude první vnouče.
S tchánovcema je to horší v tom, že jsou daleko ☹ Jsou sice fajn, ale celý těhu jsem je neviděla 😕 tak se bojím, aby pak Martínek neznal babi a dědu jen z fotek 😕

S těma plínkama, já mám koupené 3 velké balíky pampers new baby, byly v nějaké akci, tak jsem je vzala 🙂 no a pak se uvidí 😉 Ani já ani Petr alergičtí nejsme, tak snad ani Marťásek se nebude jen tak osypávat. A kosmetiku plánuju taky Nivea, používám ji já a i ta dětská řada je mi sympatická, tak to vyzkoušíme 🙂

hanulinecka
23. lis 2009

kráásné poledne

tak u nás se spí tak mám chvilku než přijede kamarádka

k plínkám mě naprosto nevyhovovali pampersky at už s heřmánkem,nebo bez ani ty sleep/play katastrofa a hodně holek co mají kluky na ty pampersky nadávaj jak jim tam ten šulínek lítá věčně byl pročuranej já jsme milovala plínky Tesco jsou opravdu super,ale néé ty nejlejvější ,ale takové fialové jsou za dobrou cenu a já měla koupené jen 2 balíky pak jsme měla igelitku co mě donesly kámošky co měli zbytky malej a pak jsme kupovala jen tescko
jěště jestli mužu poradit tak i lídl,intrspar,albert,hypernova ty jejich plínky jsou taky super všechno papírové žádné igelity a za super cenu takže já žádny pampers,hugges nebo takové dražší nikdy nekupovala 😀

jimmy u nás je taky tchyně 300km jezdíme tam tak jednou za 2 měsice ze začátku to marečkovi bylo jedno a ted se tam strašně těší a baičku kterou vidí málo miluje pořád o ní mluví babčka z detmalek kdy pojedeme takže časem uvidíš bude i Martínek je milovat i když jsou tak daleko

jinak s výbavou vááám závidím je to super pokupovat jéé,ale já na druhé nekoupím nic mám toho haldu polovinu skoro nenošenou 😝 tak to využijeme alespon co chci koupit jen kočárek,ale to zase předbíhám s povlečeníj jsme vystačila s jedním

a ke kosmetice taky jsme používala Niveu i já ji miluju takže doporučuji je i hypeoalergenní takže super na opruzeniny rybilku,ale já dlouho natírala sádlem a koupala jen ve vodě a měla jsme nějakou koupel od weledy přirodní mají ho myslím v lékarně sice je dražší,ale stačí kapička a miminko je heboučké 😵

hanulinecka
23. lis 2009

jééé elelnko zapoměla jsem pogratulovat super odpočívej těhulko 😵
jinak zdravím všechny 😵

hanulinecka
23. lis 2009

jěště jedna věc neměla jsem ráda rychlozavinky jaké ted prodávájí měla jsme takové ty pevné jěště po nás a ty jsem milovala i dlouho použivala při manipulaci jak v noci když je člověk rozespalej a jde kojit nebo tak ty rychlo se mě pořád otvírali mareček mě málem vypadl tak jsme jim na chut nikdy nepřišla do těch po nás jsem ho hezky zavázala a bylo to 😵

já se dneska nějak vytáhla dělala jsme gulašovku k tomu jsme pekla pletýnky se sýrem a salámem a nakonec mareček chtěl palačinyk s jahodama tak všem jsme dneska u nás doma splnila přání 😀 😀

hanulinecka
23. lis 2009

tak jdu trochu poklidit mareček usnul a já čekám kamarádku tak dáme kafíčko má 4 měsiční miminko tak se mooc těším večer mrknu 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru