CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
24. únor 2009

Jasně však já to beru tak že bud se to povede a když ne, tak prostě vajca nebyla tak kvalitní, pokusů máme dost? Ale pořád myslím pozitivně🙂, jen mě štve ta kvalita, ta paní měla jedno i Ačkové, to jí závidím🙂

jarkabilik
24. únor 2009

lenulinka21 snad to bude lepší jak začnu chodit do práce 🙂a co ty bobišci nezlobí?

lenulinka21
24. únor 2009

nezlobí. Zatím jsou až podezřele hodní 🙂
25.3. jdu na 3D UTZ tak uvidíme co nám řeknou za pohlaví

jarkabilik
24. únor 2009

zuzuza neboj určo to bude dobré nezoufej 😉

jarkabilik
24. únor 2009

lenulinka21 tak to se už určitě těšíš co 😉

zuzuza
24. únor 2009

Jojo holky, zatím nezoufám, ale zítra to bude nerváček až budem volat kolik se jich oplodnilo, no jo je ta kvalita asi v tom, ze je problem na me straně, kdyby byl problém v manžovi a já byla zdravá tak by možná vajca byla kvalitnější🙂

lucifirek
24. únor 2009

zuzuzy,jak říká lenulinka,ujaly se jí všechny.

luciiiie
24. únor 2009

Zuzouši počkej, za chvilku půjdeš na ET, já budu v polovině a Lucifírek bude mít dvě čárky 😀

zuzuza
24. únor 2009

😀 holky, vy mě aspoň dokážete povzbudit, ale jsem v klidu až moc podezřele, už se těším až tu v sobotu bude tři těhule🙂

lucifirek
24. únor 2009

HOlky snad budeme mít dvě čárky všechny. Teď nás na to bude víc,už budeme tři a za chvíli se k nám přidá ještě Jeany. To bude spolek. A pak jsou na řadě Jarka,Lenpes,Lucen...,

zuzuza
24. únor 2009

Přesně tak luci, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic, pak dáme až budem všechny těhule ten srázek, jaro už tuká na dvířka🙂

lucifirek
24. únor 2009

Určitě uděláme srazík,ještě počkáme,až to budeme mít za sebou všechny a dáme srazík.

lucifirek
24. únor 2009

já bych to viděla na duben,nebo ne?

zuzuza
24. únor 2009

Ano ano tak nějak na duben🙂, tak dámy, ja valím nakrmit dravou zvěř, manžela jako a budu čumět na tv, tak přeji pěkný večer a zítra napíšu, kolik jich máme těch kluků a ještě jednou díky, že jste na mě myslely, to potěší🙂

lucifirek
24. únor 2009

Zuzy,neříkali ti,že máš takhle náhodou dneska ležet? .

hhaanka
24. únor 2009

Luciferku - Šestý den? Tak to je mi hodně divný. První pozitivní testy jsem zaregistrovala osmý den a to jsou holky spíš rarita. A nebo to mají jako jsem to měla já – testovala jsem 11 den, // byly dost výrazný, postupně slábly a déle trvalo než se objevily. Tzn. pregnyl byl ještě v těle, pomalu vyprchal a kvůli těhu se čárky objevovaly i nadále. Že by byly silné a rychle viditelné, to se mi stalo až kolem 30 po ketu – to jen pro představu.

Lucii, bolavá prsa a bolesti jako při ms jsou naprosto normální a neukazují ani na pozitivní ani na negativní výsledek. Jsou způsobeny těmi léky, co polykáte, takže si jich moc nevšímej a nedělej žádné závěry, fakt se na ně nedá spoléhat. Měla jsem je pokaždé (3 neúspěchy včetně ZT, 1 úspěch).

Jo holky a k tomu zubaři – radši desetkrát na gyndu než jednou k zubákovi🙂))))))))

Zuzuzo, taky nevím, co je kvalita B a C, nám to neříkali a jsem ráda – problém byl i na mé straně. Zbytečně tě stresují. Kašli na to, hlavní je, kolik se podaří oplodnit a kolik se bude vyvíjet! A o té nepříjemné sestře to pak klíďo napiš do těch papírů, které si na konci léčby dají. Platíme dost peněz, tak máme právo na perfektní služby (kéž by to takhle fungovalo i v běžném zdravotnictví!).

luciiiie
24. únor 2009

Hani přesně!!! - radši desetkrát na gyndu než jednou k zubákovi 😀 😀 😀 😀

lucifirek
24. únor 2009

Hani,mě to bylo taky divný,ale opravdu ho má nafocenej v albíčku. Jak jsi psala,aby nebyla zklamaná. Nebudu to radši řešit. Počkám si na pondělí.
JJ a s tím lékařstvím máš pravdu,když si za to platíme,tak bychom měli dostat vynikající péči. Ale tu bychom měli dostat i normálně. Já byla na unice svědkem,že přilítl zvrchu PRof.Malý a seřval všechny,že když někdo telefonuje,tak se musí představovat jménem a pak měl nějaký výstup se sestřičkou zuzkou a řekl jí,že může jít klidně domů. Tak to bylo takový drsný.

zuzuza
24. únor 2009

Jo holky a jen přidávám, že ta holčina co tam dnes byla se mnou na opu, tak říkala, že prof. malý je fakt drsný, že tam šli na ten audit, když jim to nevyšlo a on jen řekl, že jim to sudičky nepřáli a že na příště good luck nebo jak se to píše, že trapně používá angličtuínu no dost se mě zhnusil už tímto, ještěže jsem k němu nechodila, ostatní jsou super, tak ženy já pádím.

Hani, díky moc za povzbuzení🙂

luciiiie
24. únor 2009

My teda se sestřičkama zatím problém neměli, jen nás docela štvalo, že jsme museli pořád na něco čekat. Objednali nás na určitou hodinu a aspoň dvakrát se nám stalo, že jsme tam aspoň hodinu seděli a čekali v čekárně jak trubky. ☹

lucifirek
24. únor 2009

Zuzy,já si myslím,že prof.Malý moc lidi nebere,dívala jse mse spíš nějaký protekční,cizince a tak.

luciiiie
24. únor 2009

Já jsem u Malýho 😉

lucen
autor
24. únor 2009

Ahojky všichni
Lucifirku ty jedna jaktože tak brzo testuješ a ještě večer jo a tomu testu co ti má ukazat už 5dni po oplodnění ptala jsem se na něho doktora a říkal že to je největší blbost co muže být protože to je ještě moc brzo na ukázaní HCG 5 dní po oplodnění a svaž se vydržet a netestuj a hlavně furt věř že tam jsou já vím že je to těřké když jsi viděla jen tu jednu ale to ještě nic neznamená držím moc pěstičky
Zuzi tak to taky vubec nevím B a C mě nic k tomu neříkaly a jinak gratuluji k 12 vajuchám to je hezký počet.hlavně odpočívej at nabereš síly na transfer.
Lenulko nejsem tedka vubec na ICQ sedí tam přítel u mého PC svuj prodává a skládá si nový takže na mě zbyl momentálně notas a tady ICQ nemám tak se nezlob že jsem ti včera neodepsala.a jinak s tím bytem to vám věřím říká se že se bude tedka blbě prodávat je na to blbá doba.
Hani zdravím tě jak se vám daří
všechny ostaní zdravím

lucifirek
24. únor 2009

Ahoj Lucenku,děkuji,budu tomu věřit. Snad tam jsou,mimisci,pořád na ně myslím

teri81
24. únor 2009

Ahoj holky,

Luciferek,klidek,dneska jeste nemohlo byt nic videt na testu,vzdyt ja 9. den po ET zacala krvacet a 10 den jsem volala do Unicy,ze budu testovat a profesor i sestricka Peta mi rekli,at netestuju,ze by nebylo nic videt ,ani z krve ze by to nemuselo byt jeste poznat,jinak ze by mi ji vzali.
Ja tem testum,co jsou 5 den po oplodneni neverim ani trochu! Netestuj,mas jeste cas.

Luciiie a Lucif ,mne delal kazdej ET jinej dr.ale s Frgalou i s Gogelou jsem otehotnela (i kdyz jedno tehu nevyslo,ale to s tim nema co delat) - takze Vy urcite taky otehotnite,vlastne uz tehule snad jste

Haaanka,mne ke konci bolelo kazdej den k ranu silene koleno, budilA jsem se treba v 5 bolesti a uz nemohla spat,masirovala to vsim moznym,jak jsem vstala,tak to preslo.
Prej to bylo,jak bricho tlaci na pater dole a to vystreluje i do kloubu 😒

Luciferek,jaka sestricka Ti prisla odmerena? Irena? Ta kratkovlasa?

lucen
autor
24. únor 2009

Jo a holky jak jste se bavily kolik jste daly za ten první pokus tam my jsme daly 35000 í s léky.
Lenulko jsi tu napíši ti do IP adresy

teri81
24. únor 2009

My zhruba 27 000 se vsim vsudy

lucifirek
24. únor 2009

Teri to říkala Zuzuza,ano Irena,mě taky přišla poprvé taková odměřená. Ale pak docela dobrý.
Teri já vím,no jo,vyčkám do pondělí,přísahám 😀

jarkabilik
24. únor 2009

lucen ahojky jak se máš co svatba budete ji dovyřizovávat...

jarkabilik
24. únor 2009

teri jak se máš ty a co malá stále hodná a co kojení 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru