CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
20. led 2010

Jimmy tak to je dobře,že jsi doma. Akorát ten tlak není nic příjemnýho. To ti mohla teda říct předem,že ti udělala Hamiltona. Už jsem o tom slyššela,ale přesně nevím,co udělá. Jde opravdu do tuhého,ale myslím,že pak už budeš mít od tlaku snad pokoj a upraví se ti to a na Martínka už se taky těšíš,ne?

lucifirek
20. led 2010

mě začalo trošku bolet v krku,což je na prd,tak jdu hned nastříkat bioparox,snad to zarazím v počátku.

jimmy1
20. led 2010

No těšíme se na prďolku všichni 😵
Petr je teď celej nervní, dneska jde ještě na noční, tak má strach, že bysme mohli rodit ještě dneska a on by to nestihnul... Ale já to na dnešek nevidím...
Ale zítra by to mohlo být klíďo píďo 😎
Teď si půjdu chvilku spočnout, jsem z toho cestování uondaná. Na druhou si dám radši budík, abych nezaspala prášky 😉

Luci, nachlazení je na prdlačku. Tak čajíky a ten bioparox a pěkně v teplíčku 😉

lucifirek
20. led 2010

jo to je a trošku to na mě leze,naštěstí člověk může být doma. I když ve dvě jdu do města a zítra musím bohužel do práce,ale snad mě tam zaveze manžel a domů mě hodí někdo z práce,nebo dojdu pěšky. Ale budu se snažit být v teple.

ratatooy
20. led 2010

Dobré poledne všem.tak jsme se teď vrátili z unici bylo tam tolik lidí to jsme tam ještě nezažili.čekali jsme asi hodinu než dojdem na radu od te doby na kterou jsme byli objednání.ale to neva.folici nám rostou máme jich 14 a velikosti od 7 do 12.dr teda říkal že jsou o den menší než by měli ale to se dožene prý to jde tak nějak normálně takže zlata střední cesta.a sliznice je 9mm

lucifirek
20. led 2010

Ratatooy taky jsem to občas zažila,že tam bylo takových lidí,ale někdy tam zase nebyla ani noha,asi se to nedá uplně ovlivnit,tím,že každý reagujeme jinak,tak to tak asi někdy blbě vyjde. Ale na druhou stranu,když to není pravidlem,tak to člověk vydrží. Folíků máš dost a to určitě ještě nějaké povyrostou,určitě ti upravili dávky. A sliznici máš ukázkouvou a to možná ještě povyroste do ET. To se tam budou mít bobíšci jak v peřince. 😀

betys
20. led 2010

jimmy-tak to jsem zvědavá jak ten jejich hmat zabere 😀 .Zítra je pěkné datum-21.1.2010
ratatooy-pěkná úroda,buodu mít ne oplodnění z čeho vybírat

lucifirek
20. led 2010

Holky a vy víte přesně,co ten Hamilton znamená? Já na to budu muset namrknout na net,jestli to tam mají popsané.

lucifirek
20. led 2010

tak už jsem to našla,dr. ti objede prstem děložní hrdlo,mělo by to rozjet kontrakce.Někomu to dělají několikrát a nic. Někomu to pomůže a brzo porodí. A prý to bolí. Takže Jimmy teda vůbec ti to nezávidím.

ratatooy
20. led 2010

No to doufám že to stačí.ale stejně dopředu nevím jaká bude kvalita to je na prd.ale já už čím dál víc věřím že to vyjde a v půlce února budou// a v říjnu našeho prcka uvidíme.koukala jsem že teď to je blbý ty maminy v tom sněhu s těma kočárkama pěkně zápasí.taky jsem jela s kamoskou vezla jsem ji malou a kočár jel smykem úplně jinam.

jeany
20. led 2010

Jimmy, tak jsi tady. O tom hmatu jsem nikdy neslyšela. S tím tlakem to budeš muset ještě vydržet, co. Takže na kontrolu až ve středu, třeba do té doby se sám Martínek rozhodne a přijde na svět. Bylo by to lepší než to asi vyvolávat, že. Nevím, jak je to s vyvoláním. Já rodila o dost dřív, takže o tomto nic nevím. A sestry měli vždy děti v termínu, takže nikdo to v rodině neměl vyvolávané, ani mamka. Já se prý narodila o 3 týdny dřív. Odpočívej. 🙂

Ratattoy, kdy máš další utz nebo punkci?

jarkabilik
20. led 2010

jeany tak mě museli porod vyvolat přenášela jsem a měla jsem vysoký tlak myslím 2x mi dávali injekci, přijali mě dopoledne a kolem osmé večer mě chytli první stahy kolem jedenácté večer byli ty nejhorší bolesti a v jednu vnoci se narodila 🙂 třeba jsou ted jiné vymoženosti než před 18lety 😀

ratatooy
20. led 2010

jeany teď v sobotu utz a ve středu nejspíš punkce už to bude brzo za náma.

jimmy1
20. led 2010

Tak jsem se prospinkala a nějak se nic neděje 😝 asi Martínek nechce být Kozoroh 😎 Jsem až podezřele moc v pohodě...

Ratatooy, to už ti uteče a budeš taky těhulka 😉

Jarkabilik, teď myslím na vyvolání zavádí jakýsi tablety s prostaglandinama a teprve, když tohle nepomůže tak dávají oxytocin injekčně. No jsem zvědavá... snad se to rozběhne samovolně 😉

Jinak ten hmat byl opravdu ble 😖 jsem tam pěkně rostla. A nejlepší bylo, že pak mi gyndr. povídá, tak můžete UTÍKAT 😀 😀 😀 tak jsem se smála, že to už nemůžu pár týdnů 😀

jeany
20. led 2010

Jimmy, to ti věřím, jak utíkat, že. Já jsem nedávno letěla na autobus a měla jsem co dělat, abych ho doběhla a dalo mi to zabrat. A to nejsem ještě v 9 měsíci jako ty. Takže je to takové utíkání pomalu. 😀

Jary, jsou teď jiné vymoženosti než dříve. Hlavně ten rozdíl je ve vyšetření vad. U dcerky mě tenkrát na nic neposílali a na utz jsem byla snad jen 2 x. To, když porovnám teď jak vidím našeho broučka detailně, to je rozdíl. Teď nám ukazovali srdíčko vevnitř, dívali se, jeslti má vevnitř vše v pořádku, kontrolovali rozštěpy atd. No a tenkrát u dcerky by mě ani nenapadlo, že bych se mohla něčeho obávat jak dnes. Dnes se daleko víc strachujeme, jestli bude mimi v pořádku. Je to těmi hromady informací, co by se všechno mohlo stát. Ale rozhodně je lepší na taková vyšetření jít a pak být v klidu, že je mimi v pořádku.

betys
20. led 2010

jeany- a to Ty jseš ještě hubeňour.Já si připadám jako oule už teď,nechci se vidět za 2 měsíce.Dneska jsem si pěkně s pupíkem užila.Zalívala jsem kytky a máme na verandě břečťan pověšený na zdi.Samozřejmě jsem ho shodila,hlína byla všude-na zdi,nazemi,manžel má pod tím batoh s rybářskýma potřebama-tam byla hlína i v něm.Pěkně jsem si dala než jsem to uklidila.Funěla jsem jak lokomotiva.Hned jsem si řekla že bychměla raději zalíst do postele a na nic už namakat.Proč musí být ten největší nepořádek úplně dole nebo úplně nahoře?To už je skoro nad moje síly 😀

mrkvicka28
20. led 2010

Ahoj holky tak jsme se prospala nakonec jsme si musela vzít ibalgin,ale protože jsme měla doma jen 400 tak jsme si ho pulila. Krk už je dobrej,ale rýma se ještě drží.
A jak je tobě Luci?

lucifirek
20. led 2010

ahoj Mrkvička,tak tebe bolí pořád hlava? Ještě že to teda trošku polevilo.Mě hlava bolela včera večer,já to mám,asi ale ze špatného ležení. Ale je to dobrý. Jinak sice trošku cítím krk,ale šplíchnu si bioparox a ještě si udělám před spaním čajík s medem. A zkoušela jsi na tu inhalaci ten pepř s majoránkou,jak jsem psala? Jestli to funguje?

Jinak ted mi odešla kámoška,šla až takhle pozdě ke kadeřnici. Obečšla jsem dneska ty dva obchody s kočárkama a teda z mého favorita jsem polevila. Dorjan danny sport-má strašně úzkou korbičku. Je opravdu potřeba ten kočárek vidět naživo. Pak tam měli Tako Jumper-ten byl skoro stejný,ale líbil se mi víc. Nejvíc se mi líbil Camarelo Q12 a Caren od Darababy,ty mají největší hlubokou korbu. Tak vám teda nevím,co vybereme. Ale můj favorit to už nebude. Přemýšlím nad tím Camarelo a Caren.

Jdu to ještě zkouknout na net.

betys
20. led 2010

luci-jestliby nebylo lepší kdyby se dělali 2 druhy kočárků-to by bylo rychlý rozhodování 😀
Já vyhlížím jen tak zběžně.jestli budu schopná tak se zajedu podívat na veletrh.Abych to mohla omakat.
Manžel si pustil horor tak já hraju na netu karty.Nedělali mi ti upíři dobře a asi bych z toho měla škaredý sny

lucifirek
20. led 2010

Betys opravdu fotka není všechno. Docela jsem byla zklamaná. Ach jo. To jsem teda zvědavá,co na tom veletrhu vybereme,ale určitě toho bude víc,jak tady,tady mají samé ty levnější značky a nic moc výběr.
Tak na drastický filmy ted nekoukám. Myslím,že toho člověk má v životě dost a nepotřebuju se koukat na vraždy a pod. Manža chtěl tuhle koukat na SEDM a to já teda nemusím. Manža se ještě nevrátil,šel ještě na pivko,tak snad se vrátí brzo. Chtěla jsem mu toho tolik říct.
Taky jsem dneska na kafi s kámoškou potkala toho našeho vedoucího s kolegyní,no moc se netváři. Si asi myslí,že co,že se jim budu vnucovat. Tak jsem jim řekla dobrý den a nic víc. No to jsem zvědavá,jak to bude zítra probíhat.
Ale už si to zítra odbudu a budu mít klid a nebudu se s něma muset vůbec zabývat.

lucifirek
20. led 2010

Tak jsem si ještě na ten krk dala čaj s citronem a medem a neudělalo mi to moc dobře na žaludek,tak jsem zvědavá,co to se mnou dneska udělá. Snad to brzo přejde.
Ale dobrý je,že léky na nevolnosti už několik dní neberu a je to zatím dobrý.Sice nemám na spoustu věcí vůbec chut,ale špatně mi bývá jen málo.

prcekpet
20. led 2010

ahoj holky,

ja nestiham, maly ted vubec pres den nespava, me je blbe, mota se mi hlava...chtela bych spat, ale on mi to nedovoli, porad po mne lozi...takze to prvni tehu si uzivejte!!!! 😀 jak ja bych chtela nejakou chuvu, aby alespon na 2 hodiny toho maleho utahala...jinak to jeste nikdo nevi...tata mi o vikendu rikal, ze jsem bila jak stena, co mu budu vykladat, ze z nej udelam tuplovaneho dedka 😀

prcekpet
20. led 2010

a bricho mam silene, zda se mi, ze to na me musi kazdy normalni clovek poznat 😀

lucifirek
20. led 2010

prcekpet,tak ty si teda to druhé těhu moc neužiješ vid a ty nevolnosti,žádná radost. V tom je to první lepší,člověk může ležet,jak se mu hodí,ale při druhém má smůlu a moc se nešetří.
Tak ono se říká,že při druhém těhu roste rychleji bříško. Já teda trošku bříško mám,ale ne nějak moc,zatím se vlezu do normálního oblečení.Ale určitě to přijde.
Ale na druhou stranu bud ráda,že to vyšlo takhle přirozeně a nemusíte to podstupovat znova. Škoda,že nemáš v albu žádné fotečky prcka,jak povyrostl a bříško.

lucifirek
20. led 2010

To bude mít děda radost vid.

jarkabilik
21. led 2010

ahojky přeji všem hezké ráno

jarkabilik
21. led 2010

jeany o to více mě bude mrzet že ty vymoženosti už nezažiju ☹
jimmy přeji aby ti nemuseli porod vyvolávat 😉 porod přijít vyplknout a jít je nejlepší ale to se asi poštěstí málokomu 😀

mrkvicka28
21. led 2010

Luci dneska je mi už skoro dobře ,zkoušela jsme ten pepeř a majoránku,ale jestli to zabralo nevím protože si stříkám do nosu co hodinu pinosol a mořskou vodu takže nevím co z toho zabralo.Ještě to není uplně super,ale je to určitě lepší než včera. hlavně se musí ty bacilky trávit včas než se rozmnoží.
prceku to ti nezávidím ani nevíš jak já jsme ráda, že malej chodí do školky. V klidu si uvařím pak jdu bud nan nákup nebo na procházku s pejsekem a po obědě většíinou padnu a spím i 2 hodky.S malým doma bych si taky neodpočla a hlavně člověk musí být furt ve střehu.
No s těma dvojátkma to bude teprv sranda je uhlídat.

lnk
21. led 2010

ahoj Jimmy,
tak to je teda nářez, ženeš se do finále, tak držím pěstičky 😉
Ratatoy, to už ti uteče a za chvilku budeš mít drobky u sebe. 🙂 To budeš týden za Natálkou, tak budete společně těhu. 🙂

betys
21. led 2010

Dobré ráno.
jimmy-pořád celá?
mrkvicka-apoň budeš mít k drobkům odrstlého hlídače.Moje neteř Andulka-5 let už se těší jak bude vozit a pomáhat.A když zlobí tak jí pohrozím že ji mimčo nepůjčím a je klid. 😀
Zase u nás sněží a je -8.Zítra chceme jet s manželem nakoupit do Brna tak snad bude slušná cesta.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru