CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
21. led 2010

Ahoj holky 🙂
tak se hlásím ještě 2v1 zatím to vůůůůbec nevypadá, že by se mělo něco dít 😎
jen ten potvorskej tlak mě zase ráno vylítnul 😠 takže už aby to bylo...
Dneska se mi zdály obzvlášť divoký a hrooooooozně živý sny... a to nemusím ani vůbec koukat na telku 😀

Petr je konečně na cestě za náma, tak se na něj těšíííííííííííííííííím 😵 😵 😵
vypadá to na poslední volno bez mimíska 😉 protože příště už (jestli do té doby nic) budu v nemocnici na to vyvolání 😒

Jdu zkusit povysávat a asi si dneska uvařím skořicovej a hřebíčkovej odvar se zázvorem, prý to pomáhá vyvolat stahy 😀

Mějte se všechny krásně, zažeňte nachlazení, pěkně těhulete, opatrujte bobísky, kdyby něco, tak dám info 😎

ratatooy
21. led 2010

Dobré ráno.jak jste se vyspali.jimmy jj už to utíká.dneska jsem trochu bojovala s inj měla jsem tři naráz už se mi do toho nechtělo.včera jsem si je pichala v caru a nakonec musela sestra už jsem to nedala ale mám od ní pěknou modřinu.holky s těma kočárkama je to mazec taky koukám co kde je a přijdou mi taky malý.můj favorit byl taky dorjan dany sport má ho kamoska a vypadá dobře ale mě se na tom nelíbí že nemá přehazovaci rukojet což je blbý když svítí sluníčko.u tohoto typu musí sundat celou korbu a otočit.na veletrh určitě zajděte stojí to za to mě se tam líbilo tolik kočárku a byla jsem překvapena že nejlepší a nejlevnější měli kočárky polští výrobci.

jeany
21. led 2010

Dobré ráno 🙂
Prcekpet, Petřík je ještě malý a nedá ti pokoj, co. To u nás už je to jiné, dcerka je velká a už se strašně těší až bude malý na světě a prý bude velmi ráda hlídat. Teď občas někam přes víkend zajde a říkala, že pak můžeme chodit někam my a ona bude někdy hlídat. Já jsem prý byla na začátku těhu taky bledá jak stěna, takže někdo to na někom pozná podle toho. A malý nespí odpoledne? Že by jsi si lehla a odpočinula s ním? Snad ti bude i brzo dobře. Kdy jdeš na ultrazvuk?

Jimmy, tak jsem zvědavá, kdy se to to rozjede. Nebylo by to špatné teď, když budeš mít manžela doma.

jeany
21. led 2010

Betys, co jedete nakupovat, něco pro malého nebo jen běžný nákup? Já se těším až půjdu objednat tu postýlku, zajdu tam asi příští týden, jak budu mít vycházky. Chtěla bych mít už v 7 měsíci vše nachystáno. Chci to dle mých předešlých zkušeností, u dcerky jsem to nestihla, až se narodila, pak jsme všechno teprve sháněla a tomu chci předejít.

Ratotooy, injekce nejsou příjemné. Já už to mám tak dávno za sebou, že už mi to připadá jako věčnost. No sice je to asi půl roku, ale na to pak také rychle zapomeneš a budeš se těšit z těhulkování, uvidíš.

lnk
21. led 2010

Ellajoy a Hanuli, jak jste na tom holky? Jak se cítíte a jak si to těhulkování užíváte? 🙂

lucifirek
21. led 2010

Mrkvička to jsem ráda,že ti je lépe a je jedno,co z toho pomohlo. Mě je dneska také už dobře. Byla jsem v teple. Akorát dneska mi nějak hapruje žaludek. Ale je to i bez léků,které už pár dní neberu dobré. Dneska si ještě odbudu tu práci a pak už se snad nebudu muset ničím nervovat,dneska jsem byla tak nervozní,že jsem usnula až ve 3 hod.

lucifirek
21. led 2010

Betys mrzne teda pěkně,ještě že mě dneska manžel do práce odveze. Nazpět půjdu asi pěšky,ale to nevadí,aspon kousek se projdu. Na cestě dávejte pozor,výhoda,že nesněží,to by bylo nepříjemné.

Jimmy teda ten tlak tě trápí,to je škoda. Tak třeba se zadaří porodit,když bude manža doma,to by bylo vůbec nejlepší ne?

Ahoj Jani,tak jak je dneska? Já se chystám naposledy odpoledne do práce,pak už budu mít pokoj.

betys
21. led 2010

jeany-spíš běžný nákup a jen tak pokukovat.My teď musíme měsíc s nákupama počkat až bude mít manžel po té operaci.Postýlku doma máme po Andulce ale ještě bych chtěla 1 do obýváku-aby bylo přes den na mimčo vidět a nemusím přetahovat tu z ložnice.Vlastně když by bylo nejhůř tak máme po Andulce všechno.Ale ségra to bude stejně potřebovat 2 měsíce po mě takže něco nakoupit musíme.

jeany
21. led 2010

Luci, já jsem doma úplně v pohodě. Tak fajn mi dlouho nebylo. Vstávám kolem 8 h., pak v klidu posnídám a jdu chvilku dělat pro firmu a mezi tím si dám kavčo, projdu net a tak. Včera jsem celé odpoledne měla návštěvy a tak jsem ani neměla čas na nic jiného čas. Dnes navečer přijde setra. No a teď bych se chtěla pustit do žehlení.

Betys, tak to já mám druhou postýlku ještě po mamce, takže je pěkně stará, ale je pěkná. Je nově natřená nabílo a je taková menší. Dělal jí její děda a je moc kvalitně udělaná, už jsme v ní byli všichni z rodiny. Je to taková rodinná postýlka. Je sice menší a je spíše u zemi, ale tak zhruba do půl roku vydrží. Dřív to byl i kolébka, ale už je to za ta léta zpevněno. Kdybych ji neměla, tak bych si pořídila do obýváku asi cestovní postýlku, protože ta se využije i na cestování. My bychom chtěli už příští léto jet někam na dovču. letos to nevyjde, ale příští rok si to chceme vynahradit.

lucifirek
21. led 2010

jani to máš dobré,že za tebou chodí návštěvy,za mnou nikdo moc nechodí,taky není kdo by za mnou přišel. Občas jedu za kámoškou,včera tu byla druhá kámoška a občas přijede ségra,ale to je jenom ztřídka. Všichni bydlí dál,takže bez auta mám smůlu. Já taky doufám,že už po dnešku pak budu v klidu. Jsem z toho fakt dneska nějaká rozhozená. Ale nakonec se mnou pojede Aleš,počká,až to vyřídím a odveze mě zase domů.

ellajoy
21. led 2010

☹ ☹ Ahoj všem 🙂
Prcekpet - tohle moc dobře znám, přesně ve stejném období mě Ondra taky přestával spát, ale já jsem si říkala, že je na to ještě malý a co bude potom ve školce a vždycky jsem s ním ležela tak dlouho, dokud neusnul, někdy zlobil a dělal v posteli všechno možné, takže muselo přijít i plácnutí přes zadek...ale naučil se to a spí dodneška...když nespal, byl pak z únavy odpoledne pěkně protivný 😕

Jaru - ty už snažení definitivně vzdáváš, to snad ne? ☹ ...a s tím porodem vyplknout a jít jsem to měla já, za čtyři hodiny odbyto 😀...ale taky to není moc dobré, byl to vyvolávaný porod, taky kvůli tlaku a rozběhlo se to moc rychle, porodní cesty nebyly připravené, Ondra prosvištěl 😀 a rozervalo se kde co a pak to šití 😖 a to jelito až na pr..l 🙄

Ink - mě je dobře, jenom jsem víc unavená a ospalá, to jsem měla i minule po hormonech, sem tam nějaká modřina, píchám injekce sama do stehen, ještě, že je dost plochy 😀, být hubená, tak už nemám místo...zítra píchám poslední Pregnyl a testovat dřív asi opravdu nebudu, prý to Pregnyl zkresluje a já nevím jak dlouho. Včera jsem se šťárala na netu ve statistikách a našla jsem, že KET má asi 30-ti procentní úspěšnost, to není moc 😒 , radši jsem na to neměla čučet 😅 A jak bojuješ ty?
Hanuli se nám někam ztratila, Hani podej zprávy 😉

jeany
21. led 2010

Luci, tak to je dobře, že na tebe Aleš počká. Věřím, že budeš ráda, že to budeš mít za sebou. Já si už z práce vzala skoro všechno. Ještě tam párkrát pojedu zacvičit tu jejich novou sílu, ale jen na prá hodin. Už tam nebudu celé dny.
Pak napiš jak to probíhalo. Ale povznes se nad ně a negativních lidí si nevšímej. 😉

ellajoy
21. led 2010

ti dva zamračení smajlíci na začátku tam neměli být, vůbec nevím, jak se tam vpašovali, zmetci 😀 😀 😀
stačí ta zamračená obloha venku

jeany
21. led 2010

Začínající těhulky držím palce. 😉 Mrkvička tu začala dobrou zprávou a věřím, že budete pokračovat. Kdo bude testovat, jak to máte? Myslím první Ink, pak ty Ellajoy a pak Hanuli? A pak Natalka, ne? Musím mrknou do tabulky.

jeany
21. led 2010

Ellajoy, já myslela, že jsi to tam dala schválně, proto, že třeba nemáš dobrou náladu. 😀

ellajoy
21. led 2010

Jasně Luci, Jeany má pravdu a pořádně na ně vyval pupíka, ať mají vztek, hlavně ta kolegyně, co na tebe byla hnusná.

lucifirek
21. led 2010

Jani to si piš,že budu ráda,že tam bude,aspon si ta kolegyně nic nedovolí,měla občas blbý poznámky. Tak snad bude slušná. Jani ono stejně to nejde naučit všechno. U nás jsem si na spoustu věcí musela přijít a najít si vylepšováky a to nemůžeš naučit někoho hned. Ale už budu mít potom klid.
ellajoy 😵 😵

ellajoy
21. led 2010

Jeany, pamatuješ si to naprosto přesně 🙂

jeany
21. led 2010

Luci, já v práci vysvětlím jen to nejnutnější a ať si radí, mně to už nezajímá. Jsem šťastná, že jsem odtamtud vypadla a rozhodně bych se tam nevracela. Kdybych nebyla těhu, stejně bych dala výpověď a skončila bych tam. Byla jsem už na některé lidi doslova alergická, hlavně na vedení. Taky si myslím, že ta kolegyně si před Alešem nic nedovolí, klidně se tam na všechny usmívej. No není ti přece dobře? Jsi těhulka, vše je v pořádku, tak ti to může být jedno co se děje v práci. Proiritou jsou naše rodiny, ne? 😉

jeany
21. led 2010

Jo, hledím do tabulky, ale není tam zapsána Hanulinka. Ona měla v pondělí 18.1. ET, takže bude testovat cca za 14-16 dní. Hanuli, napiš nám to. Možná, jsi to předtím psala, ale už si to nepamatuji.

Jary, asi ji také napiš do tabulky, Ať to máme přehledné. Jsi naše dobrá zapisovatelka, ne? 😉

betys
21. led 2010

jeany-ta postýlka co měla Andulka je taky po nás.Jen nově natřená.Tu druhou chci taky klasickou,cestovní si zatím pořizovat nebudu.Kdyby jsme náhdou někam jeli tak si ji půjčím od známých.
Docela pěkně u nás sněží.Dneska jsem si naordinovala klidnější režim.Včera jsem si tím uklízením hlíny a vysáváním pěkně pomačkala pupík.
Jak bydlíme u našich tak je tady volný 1 velký pokoj po ségře.Takže si ho pomalu vyklízím a během března koupíme nějaký nábytek a bude to naše ložnice.Je tady dost místa.To by člověk nevěřil co se tady nahromadilo krámů.Ale jsem celkem pevně rozhodnuta všechno vyhazovat.Žádné schovávání blbinek na památku.Z toho už jem vyrostla. 😀

jeany
21. led 2010

Betys a jak to máte teď? Kolik pokojů máte u rodičů? A máte sociální zařízení a kuchyň společnou nebo sami? My jsme předtím, než jsme si postavili, bydleli u mamky. Tam jsme měli jen jeden pokoj - dohromady obývák i s ložnicí a dcerka měla svůj pokojíček, taky jsme tam měli svou kuchyň, ale WC a koupelna byla společná.

bobbule09
21. led 2010

Ahoj všechny 🙂
Já bych na mimčo nemusela pořizovat kromě kočárku nic. Všechno mám po synovi a od ségry po dětech. I dvě postýlky,jen nějak není koho do té postýlky dát ☹
Ale to příjde,snad. Zatím musíme vyřešit bydlení a pak bude množení 😀 😀

lucifirek
21. led 2010

Jani s tou alergií na určité lidi máš pravdu,já mám bohužel na dva lidi a nejbližší spolupracovníky,jinak na firmě mi nikdo celkem nevadil. AMáš pravdu,já si dám sprchu,ta mě trošku zklidní. A jsem ráda,že aleš bude se mnou. Kdyby něco,vím,že by to nenechal jen tak.
Já si do trouby dala zrovna žemlovku,dneska nemám na nic moc chut,tohle je takový obyčejný jídlo a mám to ráda.
Dám pak vědět,jak jsem dopadla.

jeany
21. led 2010

Bobule, držím aplce, aby vám to vyšlo. Třeba jak si budete řešit bydlení, tak se vám to povede i přirozeně. 😉

Luci a v kolik tam jdeš?
l
Já dnes dělám polotovar - ovocné borůvkové knedlíky. Chtěla jsem koupit jahodové, ale měli jen tyto. Posypu to tvarohem s cukrem a dám na to máslo, už se těším na oběd. Ovocné knedlíky jsem nejedla celou věčnost.

zuzuza
21. led 2010

ahojky holky, všechny vas se sebastiankem zdravime. uz jsme doma, narodil se nam 15. ledna v 16. 50 s mírami 47 cm a 3300 g, odpo zkusím vložit fotečky.

jeany
21. led 2010

Zuzanko, strašně velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať jste oba v pořádku. Už se těším na fotečky. Napiš jak se ti vede a tak.
Jejda, já už se také tak těším až budu doma z porodnice s malým.

bobbule09
21. led 2010

Zuzi,mooooc gratuluji,máte krásné jméno. Ať vám chlapeček roste 🙂

luciiiie
21. led 2010

Zuzi hrozně moc gratuluju!!!! 🙂 🙂 🙂 Hlavně ať jste zdraví 🙂

ellajoy
21. led 2010

Zuzuza, velká gratulace a malému hodně zdraví 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru