CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
23. led 2010

Natálko tak to gratuluji krásná urodičky a jsou to velcí bojovníčci jen tak dál at se pěkně drží všechni.
Holky a v pondělí uvidí že bude supr den musí pro tebe Nata v tom že budeš už mít svoje drobečky u sebe v bříšku a věř že tam jim je nejlíp.Ink že najde na testíku krásné // njak dálnici.a mě čeká monitor a kontrola v pohodnice tak doufám že to bude taky OK

mrkvicka28
23. led 2010

Tak už tam máte fotku bříška .

zuzuza
23. led 2010

mrkvicko, takovej pupicek malickej🙂
v albu mám nový fotečky🙂

mrkvicka28
23. led 2010

zuzi krásný fotečky pupík je v počátku ,jsme v 8tt ale s dvojčátkama to asi pujde rychle.

jeany
23. led 2010

Ahoj holky, já včera nestíhala. Jedna návštěva za durhou a poslední, sousedi šli až v 1 hod. v noci. Tak jsem to dnes musela dospávat. Už jsem to dohnala.
J 🙂 du se mrknout a dočíst co nového.

lukza
23. led 2010

Mrkvičko supr aspon budeme mít sčím porovnat to víš u těch dvojčátek to pujde hodně rychle nahoru už se moc těším jaké budeš mít pupendo.a hlavně se opatruj a drobečky taky
Zuzi už jsem koukala tvoje nové foto je to takový prdolka krásný 😀

jeany
23. led 2010

Zuzy, moc krásné miminko. Tak a už ho máš u sebe. jsi určitě moc šťastná. Hlavně, že je zdravý a ty taky. Jak to zvládáš v nové roli? Vyspíš se?

Mrkvičko, bříško se začíná kulatit. A růst bude asi 2x rychleji, že. Jak ti je, bývá ti ještě špatně? Mně pořád denně pálí žáha, jinak v pohodě.

Natalko, super úrodička, na pondělí držím palce. Přemýšlím, jestli to píšeš o Luciiie. Ta si psala jednu dobu s námi.

Luciiie, jak se vede? Jak to máš naplánováno dále, jdeš znovu do boje?

jeany
23. led 2010

Lukzo, taky tě zdravím a přeji, aby ti kontrola dopadla dobře.

Betys, tak hlavně, že jste si ples užili, delší dobu už nepůjdete, co. Já doufám, že my třeba zvládnem nějaký ples v příští sezoně, když si zajistíme hlídání, říkám si, že to už bychom mohli někam zajít se pobavit. Záleží pak dle okolností.

Luci, byli jste na procházce? Já jsem doteď spala, lehla jsem si kolem půl jedné a žasnu kolik je hodin. Honí nás mlsná a tak jdu dělat palačinky s jahodovou marmeládou a šlehačkou a kt tomu si dáme kávičku. Už jdu na to. 😝

mrkvicka28
23. led 2010

jeany někdy ještě mám žaludek na vodě,ale dá se to vydržet občas talčí bříško asi jak se roztahuje děloha a někdy bolí prsa.ale nejhorší je únava a bolest v kříži nedovedu si představit že bych měla chodit do práe tobych fakt nezládala.

caki1
23. led 2010

Ahoj holky,
prosim , kdy vas pri stimulaci pobolivalo poprve brisko? Jsem 3.den na Menopuru a uz to trochu citim.
Mely jste to taky tak, prosim?

pehu
23. led 2010

Ten třetí den jsem to už cítila. Já jsem si menopur píchala 11 dní a pak jsem byla ráda, že je punkce. Měla jsem tam dost oocytů, takže břicho bylo dost nafouklé. Proto jsem ani nechodila cvičit.

lucifirek
23. led 2010

Lukza ty věcičky jsem dostala a některé jsou fakt krásné. Dneska jsem koukala,že si brzo objednám asi po netu,povlečení do postýlky. Ale ted je mi nějak blivno,začala mě strašně bolet hlava. Teda musím říct,že mě takhle nikdynebolela. Ty týdny přibývají,pomalinku,ale jistě. Jinak triply mi budou brát určitě,od pondělí za týden jdu na poradnu a mám je na ni naplánované.

lucifirek
23. led 2010

Jani procházka bude nakonec až zítra,ale dneska bych se tu ukousala nudou a navíc mě začala ted bolet hlava jak střep. No fuj.Takhle často mě hlava nikdy nebolela. A jak dopadli návštěvy?
Mrkvička krásný bříško,ted se bude už jenom kulatit.

Zuzuzy je vidět,že SEbík je krásný spokojený miminko.

caki1
23. led 2010

Dekuji Pehu

lukza
23. led 2010

Lucifirku mě tak hodně chvílema bolela hlava to jsou ty hormony.ohledně toho povlečení si dej bacha na rozměr každý výrobce má jiné rozměry peřin proto pokud budeš obědnávat tak jsi vem rovnou dvoje od jednoho výrobce a pokud možno i s výplní at ti to pak pěkně sedí.

lnk
24. led 2010

ahoj holky,
mrkvičko, testovat budu zítra, když mám vidět další negativní test, tak ho nepotřebuji vidět dvakrát.
je mi stále stejně, ale naštěstí křeče nejsou již tak moc intenzivní, že bych musela brát prášky, už to zvládám i bez nich, ale asi se mi uleví, až budu moct konečně vysadit Agolutin a dostanu MS...

Lukza, ať ti to zítra dobře dopadne.

Natálko, zítra už budeš těhulka.. 😉 Užij si to, vždycky je to strašně krásný pocit. 😀

natalka28
24. led 2010

Ink, strašně moc Ti přeju, aby jsi měla zítra na testíku //! Já jí možná budu, ale jen pár dní...
Chtěla jsem se Vás zeptat na zamražován embryjek. Za chvíli se dozvím kolik jich máme, ale kdybych nepočítala ty 4 co jsou pozadu a ty dvě co mě zítra zavedu, tak nám jich zbude 8. Máme si je nechat zamrazit všechny dohromady nebo na dvakrát? To by stálo 2 x 4400,-????

lukza
24. led 2010

Ink moc ti přeji aby jsi zítra na testíku našla // a věřím že tam budou musííí.
Natálko určitě jsi to nech ve více pietách protože rozmrazit jdou jen jednou takže když by se pak někdy rozmrazily všechny tak ti zavedou a zbytek se zničí a je to škoda.já bych si je asi nechala ve třech 2x3 a 1x2,ale to bych tak udělala já.já to měla ve dvou pietách a platila jsem jen těch 4400.

lucifirek
24. led 2010

lukza s tím povlečením mě to taky zaskočilo,mají délku 120,135cm a neměli zrovna v tom obchodě rovnou peřinky,že bych to vzala společně. Tak přemýšlím,že asi nejdřív koupím někde peřinky a pak povlečeni.

Ink na zítra ti moc držím pěsti. Doufám,že bys mohla vydět,co chceš. Myslím na tebe. 😉

mrkvicka28
24. led 2010

Natálko s tím si nelam hlavu oni ti zítra poradí neboj a zamražujou jen ty prvotřídní takže záleží kolik jich k zamrazení bude vhodných.

lukza
24. led 2010

Lucifirku mě to taky překvapilo stěma rozměrama nevím proč to tak mají jo a dej si bacha u těch pěřin že mají dvě druhy jeden je měkčí a dá se pěkně ohnout a druhé jsou takové tvrdší a nejsou vubec tvárné.já si třeba koupila peřiny a zjistila jsem že stejně je ještě nebudeme potřebovat že budu přikrývat jen dekou mimča se prý tak do pul roku nemají přikrývat peřinou skrz udušení ale co mám je doma a jednou je použiji

jeany
24. led 2010

Krásnou neděli 🙂
U nás je pěkná zima. Ještě, že nemusím nikam ven.

Luci, návštěva super, pěkně jsme si popovídali. Jsem zvědavá, kdy se miminko narodí sousedům a kdy nám. Sousedka má termín 5.5. Jinak já si také první pořídím peřiny a pak teprve povlečení. Teda ty peřiny chce kupovat babička, tak počkám až je koupí, no a manžova maminka chce nechat ušít i povlečení i mantinel. Říkala mi, že shání nějaký pěkný flanel. Pak se jí musím zeptata, jestli už něco sehnala nebo se po něčem podívám. Její kamarádka je totiž švadlena a pěkně šije. Už mi šila polštářky a návleky na posezení a moc pěkně to udělala. Jinak se mi moc líbí povlečení na www.jolis.cz.

Ink, moc držím palce na zítra. Doufám, že ti to vyjde. 🙂

Caki, bříško při stimulce pobolívá, jak rostou folíci. Takže jde vidět, že se něco děje a to je dobře. S cvičením, to fakt nevím, ale bříško bych raději nezatěžovala.

jeany
24. led 2010

Luci a nejvíc se mi líbí toto povlečení, zkus se mrknout. www.jolis.cz/sada-modrapovlecmantinel-4183
Co máš vybráno ty? Taky bych se podívala.

lucifirek
24. led 2010

Lukza děkuji za radu s těma peřinkama. Asi se možná radši kouknu tady nebo na tom veletrhu,kde si to budu moct omakat a pak objednám,nebo koupím povlečení. A máš pravdu,že ze začátku mimčo spinká bez polštáře a spinkají v zavinovačce,nebo pod dekou.
Jani na Jolis jsem se koukala a pak se mi moc líbilo povlečení a bylo přijatelné cenově na www.babymarket.cz

lucifirek
24. led 2010

Jani jinak já mám vybráno pošlu ti do ip. Ale budu kupovat jen dvoje povlečení na prostřídání a jedno chci s mantinelem do béžova a druhé zelené. Máme zeleně vymalovanou ložnici,tak aby se to tam hodilo.
Jinak myslím,že dvoje povlečení stačí.

vladis
24. led 2010

ahoj holky ja peřinku do postýlky ani nemam koupila jsem pak už na velkou postel malej spí stejně v pytli a kdyz je chladněji tak mu dam na vrch deku kterou si stejne stahne mantinely mám a vůbec to není špatná věc ješte jsem je nesundala
jani hod nejakou novou fotecku bříška
jinak my už jsme zase marodný ☹ doufám že ta zima brzy skončí 🙂

lucifirek
24. led 2010

Ahoj Vladis,rady maminek se hodí vždycky,člověk neví,co je opravdu třeba a co ne. To mě mrzí,že jste zase nemocní. Taky už setěším, až bude lepší počasí,abych mohla chodit víc ven.Ted se mi ven vůbec nechce.A doma mě to vůbec nebaví.

jimmy1
24. led 2010

Ahoj holky,
doma mi pořád nejede net, tak jsem se objednala na oběd k našim a nakukuju aspoň na chvilku 😉 Snad už to zítra bude zase zprovozněné, nějak mi to chybí 😎

U nás vše při starém, až na to, že Petr už je zase odjetej v práci ☹
Na porod to zatím vůůůůbec nevypadá, já snad ještě budu fakt přenášet 😀

Ve středu mám naplánovanou kontrolu na Obilňáku a prý ve čtvrtek nebo v pátek mám počítat s příjmem na vyvolání 😕 záleží jak na tom budou ty zatrolený porodní cesty a tlak...

Koukám, že tu řešíte povlečení a peřinky, já koupila radši ty větší (135 cm) a kupovala jsem to zároveň s povlečením, aby to sedělo 😉

Všechny moooooooc zdravím a přeju příjemný zbytek neděle 😵

betys
24. led 2010

Ahoj holky.Měla jsem tady známého co mě zaučoval na pojistky na auta.Mám z toho hlavu jak balon.Husutil to do mě 4 hodiny.Ale kdyby z toho kápla nějaká kačka tak to bude dobrý.
Jinak co si pamatuju u Andulky tak jsem v postýlce klasický peřinky moc nevyužili.Byla v zavinovačce.Jjednu rychlozavinovačku má ségra s flaušem a tím jsme jí přikrývyli.A pak měla moc příjemnou flaušovou deku z Ikei.Kamarádky mi nabízí takový ten fusak-zavinovačku do sedačky.Pořád na tím přemýšlím.jjestli mi udělá dobrou cenu tak ho asi vezmu.Nový stojí kolem 500.
Musím si dát kafe nebo mi ta hlava praskne 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru