CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
24. led 2010

Tak to náš malej v zavinovačce vydržel tak týden co jsme si ho donesli z porodnice a spinkal pod dekou. Vždycky se z té zavinovačky vykroutil tak jsme to pak vzdali.

betys
24. led 2010

mrkvicka-právě že Andulka spala a jedla nejlíp v zavinovačce.Už byla velká a spodem jí lezly nohy ale v zavinovačce byla nejklidnější jinka když byla na volno tak se kroutila a byla neklidná.Ale peřinky máme a povlečení si ségra ušila.

mrkvicka28
24. led 2010

Betys tak u nás to bylo právě naopak už na porodním sálem vytáhl malej ruce ze zavinovačky.

lucifirek
24. led 2010

Jimmy neboj,už to brzo přijde a dočkáš se 😉

mrkvicka28
25. led 2010

Ink tak co jsem napjatá doufám že tam máš dvě krásné tlustice
Jimmy ještě držíte pohoromadě?

jimmy1
25. led 2010

Dobré ráno, holky 🙂
ještě pořád se u nás nic neděje 😎 budu dneska asi zase žehlit co jsem včera poprala, ať to tu je všechno OK, když pak budu v porodce 🙂

Ink, máš dneska testovací den, tak snad tam jsou //, moc bych ti to přála 😉
Natalka dneska transfer, tak ať se bobísci pěkně drží 😉

Musím si vás pořáně dočíst, včera od našich jsem jen prolítla zběžně co a jak.
Všechny ostatní zdravím 🙂

lnk
25. led 2010

ahoj holky,
zázrak se nekonal. těhotná nejsem.
jarkabil prosim napiš mi do tabulky negativní test a vyřad mě z aktuálních
dík všem co na mě mysleli

mrkvicka28
25. led 2010

Ink to je mi líto,ale uvidíš třeba ještě zítra na krvi.

mrkvicka28
25. led 2010

teda natálce to taky uteklo jak voda

lucifirek
25. led 2010

Ahojky holky.
Ink to mě strašně moc mrzí,ach jo věřila jsem tomu. Téměř všechyn jsme si to zažili,tak vím,jak ti je. A slova moc nepotěší. Tak se drž a naber síly do dalšího boje. 😉

natalka tobě držím pěsti na pořádný bojovníčky.

Jimmy tak třeba jak budeš žehlit,tak tomu malinko třeba napomůžeš,nebo když budeš něco málo dělat.Ale pozor zase na tlak,at ti není blbě. Já teprve před chvíli vstala,tak se musím jít vysprchovat a taky něco dělat.

jeany
25. led 2010

Ahoj holky
Ink, je mi to moc líto. Ty už jsi to tušila, že. Moc jsem ti to přála. Musí ti být hrozně, nevím, jak tě povzbudit. Jen ti chci říct, nevzdávej se, jednou to vyjde. 😉
Teď mi přišla mamka, tak jdu a pak vás chci dočíst.

lucifirek
25. led 2010

Ahoj Jani,tobě tam ty týdny taky hezky naskakují. Ty se teda máš,pořád návštěvy. 😉

jeany
25. led 2010

Luci, ahoj, už jsem se koukla na ty stránky, co jsi psala ty babymerket a to je pěkný rozdíl v cenách s porovnáním na jolis. Sada 3 dílná na babymarket stojí 499 a ta stejná na jolis stojí 940. Díky, že jsi to našla a napsala. Já se dívám na 3 dílné sady a opravdu je tam výběr, i samostatné povlečení a všechno.

Natalko, tak ať máš dnes šťastný den a bojovníček nebo bojovníčci se zakousnou. 🙂

jeany
25. led 2010

Vladis, nafotím bříško a hodím sem. Už se mi pěkně zakulacuje, teď už roste ze dne na den. Tak se brzo vylečte. Ono je takové počasí, že se není čemu divit, když je člověk nachlazený. Já jsem ráda, že ani nevycházím ven a jsem doma v teploučku.

jeany
25. led 2010

Jimmy, to se dobře žehlí takové malé věcičky, co. Já už se těším až to budu také dělat. Já bych chtěla už třeba příští týden začít prát a už to nachystám. Teď tu mají v Rossmannu slevněnou Lovelu za 119,-, tak to půjdu koupit a můžu začít. Já to chci mít nachystané do 7 měsíce, kvůli předešlé zkušenosti.

Luci, tobě ty týdny taky naskakují. 😀 Včera večer a v noci mně malý docela hodně kopal. Pořád jsem ho cítila na jedné straně a včera se asi přesunul, protože nad ránem jsem ho poprvé cítila na opačné straně a hodně. Včera mně to i bolelo jak se přemisťoval. Ale jsem ráda, že aspoň o něm vím, že tam je.

lucifirek
25. led 2010

Jani já také koukám na dvou a třídílné,asi si koupím jedno povlečení béžové s mantinelem. A jedno dozelena,nebo taky béžové s jiným vzorem a bez mantinelu a budu to kombinovat.
Taky jsem koukala na ten rozdíl.Jenom na tom povlečení je to čtyřicet korun. A bříško sem určitě hod. Mě připadá,že ho mám pořád stejné. A už se nemůžu dočkat příští pondělí té poradny.Je to fakt dlouhá doba a už chci vědět,že je prcek v pohodě. A at už jsou výsledky triplů,to bude taky trvat nějakou dobu,to zase budou nervíky.

marja
25. led 2010

lucifirek a jeany : koukněte i na www.ebutik.cz. Taky plánuji co koupím do postýlky, ale vybráno ještě nemám, zatím zjišťuji kde co mají a za kolik.

jeany
25. led 2010

Luci, už jsem fotky přidala. Bříško už roste pěkně, ze začátku nic nebylo vidět, ale teť vidím rozdíl skoro denně.

Marjo, díky, mrknu se na ty stránky. Jsi hodná.

bobbule09
25. led 2010

Ahojky všechny.
Jani,krásný bříško,konečně už vypadáš jak těhulka 😀 Já mám nějakou bloklou krční páteř,nějak špatně jsem ležela a nemůžu se pořádě hýbat. 😖 Snad to brzy povolí,hrozně to bolí. 😝

lucifirek
25. led 2010

Marjo díky za odkaz určitě mrknu.

jani na fotečku jsem koukala,pěkně se to kulatí. Já si ted protřídila oblečení a to co mi je malé nebo těsné jsem bez kompromisu vyřadila a vezmu to ségře,ta je hubená.

betys
25. led 2010

Ahojky.
Ink-to mě mrzí že to nevyšlo
jeany-konečně vypadáš jako těhulka.Musím se taky vyfotit,začínám dneska 25 tt.Bolí mě záda,v noci jsem ani nemohla spát tak se snad donutím si zacvičit na balónu. 😒

lucifirek
25. led 2010

bobul to mě mrzí,mě teda ted ta hlava a páteř taky zlobí dost často,víc než dřív. člověk se nějak blbě pohne,nebo blbě leží. Zkust suché teplo,třeba nahřátou šálu. A Voltaren.

Holky těhulky,já teda mívám pořád takový divny sny. A ráno se třeba vzbudím a s takovým divným pocitem,že nejsem těhotná. Se z toho vždycky musím vzpamatovat.

jeany
25. led 2010

Ahoj Bobule, to se někdy stane i mně, že špatně v noci ležím a pak celý den trpím se zádama, ale pak další den se to naštěstí spraví. Tak ať tě to už zítra nebolí. Co děláš, jak se máš?

Betys, přidej fotečku ať se můžeme mrknout.

Dnes nevařím, mám naštěstí oběd od včera. Pořád mi někdo volá a tak jsem ještě ani nejedla. Pořád pracuji z domu. To jsem zvědavá co za to pak dostanu. Nedělám to, proto že chci, ale nemají za mě ještě zástup. Ve středu jdu na kontrolu a bohužel ve čtvrtek a pátek zase půjdu do práce, ale jen na chvilku. Musím jim zaučit tu novou sílu. Snad jí bude stačit pár sezení.

lucifirek
25. led 2010

Jani ty se upracuješ. 😒 Já dneska vařím sobě jenom zeleninovou polívku. Zbylo mi tu od včera zapečené brambory s masem a šlehačkou,ale to nechám manžovi na véču.
Zítra asi udělám těstoviny se žampiony ,sýrem,je to bezmasé,ale moc dobré. Už mi nějak dochází inspirace,když má člověk vařit skoro denně.

lucifirek
25. led 2010

Já si vytřídila zase část skříně a bylo toho docela dost. Aspon se to tam trošku uvolnilo. Pověsila jsem prádlo a zítra všechno vyžehlím a pustím se do manželovi části skříně.

natalka28
25. led 2010

Ink, to je mi moc líto☹ Třeba tě v tom nenechám samotnou☹
Tak je to za náma, dnes nám zavedli dvě emryjka ( hatchující blastocystu a expandovanou blastocystu ) a testit budeme 9.2.2010. Holky, držte nám všechny pěsti co můžete... Díky za podporu

lukza
25. led 2010

ahojky holky
Ink je mi to strašně líto já tak věřila že to výjde drž se kočko posílám aspon nějaké síly.
Natálko tak pěkně odpočívej a koukám že testuješ v den mích narozenin 😀 určitě najdeš krásné // musíš.a jak jste to teda udělaly stím zamražením kolik jich bylo?

vladis
25. led 2010

jani pěkný bříško a přestan už pracovat a odpočívej pak už to moc nepůjde 🙂
luci tak porovnávám skříně ted jsem vyřadila hromadu věcí po davidovi jsem zvědavá co bude nosit na jaře abych zase začala nakupovat 🙂

lukza
25. led 2010

Jeany pomalu ale jistě ti bříško rozte máš ho rostomilé 🙂)))

jeany
25. led 2010

Luci, mně to také štve, že pořád ještě musím pracovat. A to zaučování mně teprve čeká. Já jsem dělala před vánoci pořádek ve skříni a taky jsem to protřídila, občas je potřeba. Co budu vařit zítra, nevím, asi špagety a také se sýrem a sýrovou omáčkou. Taky mi dochází inspirace. Když se vaří i přes týden, je potřeba spíš něco rychlého.

Natalko, budu držet všechno co mám a doufám, že ti to vyjde. Holt někomu to vyjde hned a někomu až na poněkolikáté. Důležité je se nevzdávat a bojovat. 😉

Vladis, už se těším na klid a až nebudu muset nic dělat. Jsem zvědavá kdy to bude. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru