CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

nali23
2. bře 2010

Jeany,děkuju za podporu a taky doufám,že to bude vše v pořádku.Jako těhotná se cítím¨pořád,tak doufám,že to je dobré znamení.

mrkvicka28
2. bře 2010

tak jsem vám tam hodila fotečky miminek

caki1
2. bře 2010

mrkvicka, a jak se citis? A ses bez problemu do tedka?
Mas ranni nevolnosti? kdy Ti asi zacly?

mrkvicka28
2. bře 2010

zatím dobře do ted jsem žádné problémy neměla. raní nevolnosti mě trápi jen občas,ale už je to lepší začaly tak v 9tt

hanulinecka
2. bře 2010

mrkvičko kráásný miminka týý jo pořád se nemužu vzpamatovat a co potom vy musel to být šok...

povídej jak to bylo když vám to řekli??...to by mě zajímalo a všechno jinak v pořádku???a co už jsi to volalal svému dr???

jeany
2. bře 2010

Mrkvičko, krásné fotky. A ty jsi si nechala zavést 2 nebo 3 embryjka? Musíte být z toho dost překvapení, že.

caki1
2. bře 2010

Mrkvicko, a mela jsi nejake z tech klasickych tehu priznaku? Prsa Te bolely?

caki1
2. bře 2010

nebo se Ti aspon chtelo vice spat nebo neco?
nebo si byla uplne v poho?
Pamatujes na sve HCG? kdy sis je nechala merit a jak dopadlo?dekuiji

weny
2. bře 2010

Ahoj holky, tak konečně se vám můžu říct jak jsem dopadla - špatně. V pondělí dr. Gogela nic nenašel ( a byl velice příjemný) a i podle krve se zastavilo ve vývoji. No a dneska už jsem po výškrabu. Takže jsem zase na začátku. Můžu se zeptat co jste otěhotněly přirozeně, jaký jste měly diagnozy?

prcekpet
2. bře 2010

jeany - mrkvicka psala, ze dvojcatka jsou jednovajecna 😀

prcekpet
2. bře 2010

weny - ☹ PCO syndrom a prej NIKDY nemuzu prirozene otehotnet, i po prvnim porodu mi nezavisle dr. rekla, ze zase skoncime v CAR. Tak mi poradila zacit uzivat "imunoglukany" (hliva ustricna) a do mesicu jsem byla v tom, ani nevim jak 😀 a bez jakehokoliv cyklu 😉

prcekpet
2. bře 2010

hanuli - ja jsem byla 8+4 a kdyz se objednavas, sami se ptaji v kolikatym jses, aby to dobre naplanovali, takze klid, ja byla objednana skoro mesic dopredu a nemohla jsem poradne dospat 😀

prcekpet
2. bře 2010

mrkvicka, kdy nam rekli, ze budou volat ty vysledky mezi 6 - 8? Ja to nevydrzim

kveta
2. bře 2010

Weny, ja som mala dg. anovuláciu, nepriechodné vajcovody, endometriózu tretieho stupňa a mám pre cystu odoperovanú polovicu ľavého vaječníka.

caki1
2. bře 2010

weny, to je mne moc lito!

caki1
2. bře 2010

Weny,Muzu se zeptat? pristi tyden mne taky ceka ultrazvuk.
to Te hned odeslali do nemocnice, jeste vcera? Nebo Ti jeste vzali krev, jak pises? Jak ten vysledek krve vypadal ve srovnani s prechozim?

betys
2. bře 2010

weny-tak to je mi líto.Jak to budete řešit dál?
mrkvicka-jak jsme se jednou bavili o schopném Dr.tak ta paní co má u nás dvojčata tak jezdí k Dr.Kuczmanovi.Ona jezdí do Kounic,ale ten Dr.dělá v Ivančické porodnici a má tam prý i ambulanci.Je prý příjemný,těhulky a maminky s dětmi bere přednostně.Ta známá je sním moc spokojená a přestoupili k němu i její sestry.Moje teta k němu do Ivančic jezdí taky.

pampeliska36
2. bře 2010

no mrkvicko 😀 chvilku tu nejsem a hnedka takove zpravicky... to je mazec!!!
tak se setri!!! 😉

weny
2. bře 2010

caki - já když byla na první ultraz, tak mi brali krev a řekli, že mám přijít za týden ráno na krev a po výsledkách na ultraz.(vše v jeden den asi 2 hod po sobě) a na lačno kdyby náhodou, tak hned by udělali výškrab. No ani krev ani ultraz. nedopadli, tak jsem se ale domluvila na druhý den na výškrab. (byla jsem tam autem a po narkoze nesmíš řídit) Dělali mi to v UNICE dr. Frgala. Je moc hodný. A všechno s tebou prožívá.

mrkvicka28
2. bře 2010

caki prsa mě bolí ještě pořád a hodně i bradavky. V prvních dvou měsících se mi chtělo spát pořád jinak žádné zvláštní potíže jen mě bolí na pravé straně děložní vazy no asi proto, že jsou tam ty dvojčátka.HCg jsem si nenechávala dělat takže nevím.
Jeany nechali jsme si zavest 2 embrijka
Prcku nám čas právě neříkali ,ale asi toho měli hodně jak jste dopadli na UTZ. My vše OK nosánky krásné a šíje 0,8 takže taky v pořádku. My byli u Valšína byl moc příjemný .
Betys zítra jdu ke svému dr. takže mě asi stejně pošle do Ivančic k dr. Kuczmanovi já si o to když tak řeknu. protože ted patřím do rizikové poradny.
weny je mi to moc líto,ale nvěš hlavu ono se to určitě povede.
🙂

prcekpet
2. bře 2010

mrkvicka me ted volali, ze mam jednu hodnotu hranicni, ale celkove riziko je 1:4800 mam byt v klidu

prcekpet
2. bře 2010

a nosanek mame krasny a hodnota 0,96 😀

caki1
2. bře 2010

Weny, takze Ti to delali primo na Unice? a to si sla za jak dlouho domu?
jestli to neni blby, muzes mne napsat hodnoty tohto HCG pred tydnem a vcera?
Dekuji

weny
2. bře 2010

jste moc hodný holky. Jak to bude dál to nevím, zatím to neřeším. Zpruchodnovali mi loni vejcovody, ale udajně mám anovulaci, tak nevím. Třeba se nám zadaří. Vždyť už se tady stalo pár zázraků, tak budu doufat.

caki1
2. bře 2010

mrkvicko, prsa mne teda taky boli festovne, zitra zacinam 7.tt, obcas se mne mihne i nejaka nevolnost, ale nic zvlastniho. Unava je celkem silna, normalne nejsem spac, ale ted bezne usinam do 20min po ulehnuti do postele. Rikas, ze si to mela podobny?

caki1
2. bře 2010

jo a jeste se mne prsa zvetsila, zabarvuji se do hneda a vystupuji zilky.mely jste to kocky taky?

mrkvicka28
2. bře 2010

caki já jsem byla tak unavená že jsem spala 8 hodin v noci a eště 2-3 hodinky přes den. S prsama je to normální.
PEti ty se máš mě ještě nevolali ach jo..

caki1
2. bře 2010

mrkvi, jak se projevuje bolest tech deloznich vazu, prosim?

weny
2. bře 2010

Caki - Hcg jsem měla před týdnem asi 20 tis a včera už by mělo být prý 50 -60 tis a já měla jen 30 tis. Byla jsem objednaná na 9 hod, ale dlouho jsem čekala až do 11 možná dýl. A o půl 2 jsem už odjížděla. Takže mě to v podstatě zabralo celej den. Ale proč se na to ptáš? Ty budeš určo v pořádku. Já žádný příznaky neměla a ty máš.

caki1
2. bře 2010

weny,dekuji!! cenim si toho, vim, ze to neni jednoduchy, uz jsem to prozila 3krat.Preju Ti rychlou aklimatizaci a hodne uspech v dalsich krocich!! Ty jsi fakt necitila, zadny zmeny, ani pri tak vysokem HCG?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru