CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
11. bře 2010

Hanuli,, to jsi teda měla zážitek. Věřím, že je to pro tebe moc těžké období. sestra to také zažila a dlouho o tom musela mluvit a prostě se vymluvit. Baštěstí na ni doma také čekal prcek.- Ještě, že už jedno dítě máš a uvidíš, že toho dalšího se také dočkáš.
Luci a nechala jsi si udělat fotečku 3D? Hned jdu mrknout do albíčka na ten kočárek.

luccatko
12. bře 2010

Dobré ráno...luci kočárek je pěkný,my se tam chystáme zítra to omrknout,tak jsem zvědavá.Hanuli chudák holka to bude mít v životě asi dost těžký.

lucifirek
12. bře 2010

Já byla ráda,že jsme jeli na veletrh včera,i tak bylo dost lidí a nedokážu si to představit o víkendu.

Hani švagrová taky musela na potrat někdy ve 13tt,špatně se vyvíjelo. A ty žážitky,když s ní ležela ženská,která tam už byla po několikátý,že dítě nechce a pod.To musí být hrůza na psychiku.
Ty jsi statečná,že to takhle zvládáš a máš doma ještě Marečka,který tě drží nad vodou.

Jani my byli tak nějak zabraní tím utz,že jsme si nenechali ani udělat fotečku,jsme to nějak zasklili. No jo,hlavně že je prcek zdravý.

betys
12. bře 2010

luci-a mohli jste si kočárek hned odvést?Některé firmy je chtějí vydávat až o víkendu.A my snad vyrazíme hned po ránu tak by to nemuselo být tak hrozný.Stejně to mají divně zorganizovaný když půlka tvrdí že se může ve čtvrtek jít a půlka že je to jen pro odborníky.
Svítí u nás krásně sluníčko.Snad to vydrží 😎

mrkvicka28
12. bře 2010

luci nevšimla sis jestli je tem značka peg perego ?

lucifirek
12. bře 2010

betys kdybychom měli ty peníze v peněžence,tak jsme si ho mohli hned vzít. Nevím,jak u jiných stánků.Ale za tu půl hodinku,co jsme ten náš okukovali,si dva páry odvezli kočárek se sedačkou hned.My měli s sebou jen pět tisíc,tak jsme zaplatili zálohu a pošlou ho na dobírku.
Jinak se můžeš ještě na stránkách s manželem(každý zvlášt)zaregistrovat a budeš platit jenom polovičku.Nás teda pustili. 😉 Akorát organizace na prd.Musíš projít do pavilonu P,tak si zaplatit vstupné a projít pavilonem ven a jít do Fka. My šly ven a okolo a seřvali nás.Ale nikde to neměli značené. Prostě chaoz.
Mrkvička myslím,že jo.

betys
12. bře 2010

luci-já už zaregostrovaná jsem.Co ušetříme na vstupném tak dáme za parkoviště.Ale podle stránek BVV se paltí normálně u brány.Záleží asi kterou stranou jste šli.

lucifirek
12. bře 2010

Betys my jeli z boku,jak to mají značené na té registraci,nevím,jakou bránou,myslím 7,tam jsme zaparkovali 120,- a pak šli do Pčka na tu registraci,píšou tam,že s registrací musíš na registrační pokladny. To už je tam na ceduli označené.

jeany
12. bře 2010

Ahojky, tady zase napadl sníh. Už mně to nebaví. Akorát vařím žampionovou polévku a mám ty zapečené brambory od včera. Dala jsem se dopoledne do úklidu, abych toho neměla zítra moc a už mě to dost zmáhá. Moc toho nezvládám udělat. Každou chvilku si musím sednout.
Betys, jsem zvědavá jaký kočárek vyberete vy. My se tam nechystáme. Vlastně už všechno mám a tak se mi tam ani nechce. My pojedeme do Brna na nákupy někdy koncem března, ale to si bude něco kupovat spíš manža s dcerkou. Já si oblečení kupovat nemůžu, to nemá cenu, že. Co ty věcičky pro malého, už jsi to žehlila? Je to strašně prťavé. 🙂

lucifirek
12. bře 2010

Jani teda žapionová,to je dobrota. Já mám dneska cibulovou a měla jsem chut na sladké,tak sjem si koupila croissany s čokoládou.

betys
12. bře 2010

jeany-zatím to žehlit nebudu.Ještě budem stěhovat skříň,tak to zatím uložím do těch plastových boxů a vyžehlím to až do skříně.Nebo snad komody.Sestřin tchán je truhlář a slíbil mi komodu.Tak snad to stihne.
Mě úklid taky zmáhá.Koupelnu jsem dělala na 2x.Sotva u toho funík a nechci pupík zase tak moc trápit.

lucifirek
12. bře 2010

Tak já si zdřímla a jdu něco taky dělat. Aspon trochu. Pořád chodím koukat na ty oblečky,co jsme včera koupili a na kočárek. 😀
No holky s tím uklidem to bude čím dál horší. Já zatím ještě jakž takž můžu,ale už je to taky horší. A s přibývající vahou. 😉

lucifirek
12. bře 2010

Betys já to taky vyprala vyžehlila a uložila zatím do plastových boxů z ikey,než bude komoda,aby se na to neprášilo. Venku je teda hnusně.

jeany
12. bře 2010

Luci, já si teď také schrupla. Potřebovala jsem to. teď peču vitacitovou buchtu, zítra budu mít návštěvu a musí to taky ztuhnout.
Jo, holky, budeme to mít čím dál náročnější.

Taky si říkám kde je Jarkablik. Jary, jak se ti vede?

lucifirek
12. bře 2010

Jani to máš pravdu,Jary tady dlouho nebyla.

natalka28
12. bře 2010

Ahoj holky. Dneska jsem se taky byla mrknout na tom eletrhu a docela zklamání - nic moc tam nebylo. Teda vlastně asi jo, ale jak jsem říkala, měli by to udělat aspoň 2 x do roka, ono se těžkou něco kupuje na takovýmto veletrhu, když jsi teprve 10tt🙂

A taky jsem volala mé dr. a i jsem tam byla. Jsme 9+2 ( podle ET i podle UTZ ), srdíčko krásně bije a dle slov paní doktorky "miminko sebou mele až nad hlavu"🙂 Já mám táááááááááááááááááááááááááááááááááááááákovou radost!!!
Teď budu snad klidnější🙂 Díky za podporu všem! Jsem prostě nedočkavá a strašně nervózní🙂

lucifirek
12. bře 2010

natalka tak tě aspon trošku uklidnila. 😉 Miminko je zdravé a čilé. 🙂

betys
12. bře 2010

natalka-no vidíš,všechnoje dobré.Počkej za takových 20 týdnů si budeš říkat ať ten prcek v Tobě tak nevyvádí.Někdy je to docela mazec. 😀

lucifirek
13. bře 2010

Ahoj holky,tak já už jsem zase hodinu na nohách i s Kubíčkem. 🙂

hanulinecka
13. bře 2010

kráásné ránko

natálko tak vidíš vše je tak jak má být neboj se i když si živě pamatuju sebe při marečkovi takže to uplně chááápu 😵

Luci taky už jsem vzhuru i s Marečkem 😵 😵 😵 já mám uklizenop včera jsem to vzala z gruntu jak jsme poslední týdny jen spala takže je tady čisto po dlouhé době 😀 jsme sami venku je katastrofálně tak asi budeme doma v teplíčku

kráásný víkend

betys
13. bře 2010

Dobré ráno.Já jsem dneska dobře spala.Na WC jsem byla jen 2x,nasnídáme se a pomalu vyrazíme do Brna.Snad něco vybereme.Dostali jsme od rodičůpříspěvek tak nemusíme otáčet každou korunu

lucifirek
13. bře 2010

betys tak si to dneska užijte. Snad vyberete. My máme také slíbeno,že nám tchýně kočárek zaplatí. 😀 Tak se to taky bude hodit. Já brouzdám po bazárcích a objednala jsem pár klučičích oblečků,hlavně jsem konečně narazila na lacláčky. 😀

hanulinecka
13. bře 2010

Lucifírku a nejsi přihlášená na mimibazaru???tam by jsi toho vybrala až až........

http://www.mimibazar.cz/

já tam nakupuju uplně všechno.....

pro marečka si přišla mamka tak jdu šít mám tady nastříhaný asi na 4 kapsáře dětsky za postel tak se jdu do toho pustit hezkou sobotu 😵

jeany
13. bře 2010

Jdu vám holky popřát krásnou sobotu.
Betys, to jsem zvědavá s čím přijdeš z veletrhu, jestli si tam koupíte kočárek.
Luci, já jsme dnes byla také brzo vzhůru a pak jsme s manžou ještě 2 hodinky jen tak klábosili v posteli.

weny
13. bře 2010

ahoj holky, Natalko, to je moc dobře, mám radost s tebou. Já vám tak závidim, jak vybíraté kočárky a kupujete oblečky, jak si to pěkně všechno chystáte, ale moooc vám to přeju holčiny. 🙂.Pořádně si to užívejte. S manžou to budem zkoušet dál. Jestli půjdu do Unici, tak jedine k dr.Frgalovi. (a asi pljdu a taky uvidím co mi řekne).

jeany
13. bře 2010

Natalko gratuluji. To je dobře, že je mimi v pořádku. 🙂
Weny, neboj určitě se vám to také podaří. Málokomu z nás se to povedlo hned, tak nezoufej. Já na to také čekala několik let a teď si to o to víc užívám. Uvidíš, že také budeš jednou tak šťastná. 😉

lucifirek
13. bře 2010

Hanuli dneska jsem se tam přihlásila 🙂 a právě jsem tam vybrala nějaké věcičky od holčiny,co bydlí poblíž a možná mi věci doveze do ZR,tak by se to nemuselo posílat poštou. Včera jsem něco objednala na tom Laclik.cz taky tam mají dost věcí a koukala jsem i na brumla.cz
Hanuli,ty jsi teda šikula,že takhle šiješ,já jsem na to strašnej zbrklouš,nemám moc trpělivost.
Weny věřím tomu,že se také brzyčko dočkáš a budeš si to užívat,jako my. 😉 A jak píše Jeany,málokomu se to zadařilo hned,to jsou spíš vyjimky,tak vydrž a nevzdávej to. 🙂 Já ještě na podzim nevěřila,že by to vyšlo a přitom si nedokázala představit život bez dětí.

lucifirek
13. bře 2010

Betys tak jak jste pořídili? Já pořád chodím čučet na orázky kočárku a věcičky pro Kubíčka.

mrkvicka28
13. bře 2010

Luci mmiazarek je fakt super taky od tama méme pár věcí. My nakonec na veletrh nejeli dneska mě dost tlačí bříško takže bych z toho asi nic něměla jsem ráda když můžu polehávat.Taky se vám to někdy stalo že vas tlačilo bříško?

mrkvicka28
13. bře 2010

Nevím kdo xg¨htěl ty pletetné čepičky ,ale tady je jeden odkaz , http://www.fler.cz/zbozi?ucat=9013

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru