CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
26. kvě 2010

Teckova je mi to moc líto a je to jak píšeš tedka budeš mít MC po vysazení pak další cyklus musí přijít sám pak začneš zobat antikoncepci a další MC začne stimulka.

Pampeliška tak mooooc držím pěstičky

Sonka jj dělá aji dokonce ve svátky krom vánoc to mají naplánované aby žádný transfer nebyl

lukza
26. kvě 2010

Pampeliško a kdy má dojít MC?teda moooc přeji aby nedošla a místo toho jsi našla na testíku krásné // jak dálnici

pampeliska36
27. kvě 2010

lukza... ta mrcha ma dojit 6.6. tak uvidime 🙂 dekuji! taky uz bych moc chtela mit na testu //

lukza
27. kvě 2010

Pampeliško urtě budeš mít // budu mooooc držet pěstičky

miki.mikulasova
31. kvě 2010

ahojte dievcata, prisim vas, mozete mi priblizne povedat, kolko vys vyjde jedno IVF v unice, myslim platby za lieky + nejake nadstandardne sluzby, typu zamarazovanie embrii....dakujem pekne...volala som tam, no kazdy mi tam povedal nieco ine, jedna pani, ze cca 15-20 000, druha, ze 50 000 + lieky...tak neviem ☹
dakujem vopred

pampeliska36
31. kvě 2010

ahoj miki... ja mam sice nejaky cenik, takze bych ti to mohla napsat, co te presne zajima? 😉 jinak jestli jsi ze slovenska, tak nevim, jak to presne je, ale to by ti spis rekla uplne presne kveta... ze kveti? 🙂

lukza
31. kvě 2010

Miki jak píše Pampeliška pokud žiješ na slovensku a máš jejich pojištovnu tak máš uplně jiné ceny tobě totiž na to pojištovna myslím v zahraničí nepřispěje nic.jinak mě leky, ICSI 12 vajíček ,AH, .zamražení ve dvou pietách a prodloužená kutivace vyšla na 33000,-kč






a

lucifirek
1. čer 2010

Miky v tomto by ti poradila asi kveta,kolik ji to stálo,pokud jsi ze Slovenska.Pokud žiješ tady.Mě teda pokusy stály 1.IVF cca 25.tis. a druhý asi 28.tis.,nepočítala jsem tam teda dopravu,která také něco stála. Pouze léky a poplatky.

kveta
1. čer 2010

Miki, máš IP.

miki.mikulasova
4. čer 2010

@kveta , dobry vecer, kocky cesko-slovenske🙂
tak ja sa k vam teda oficialne pridavam, vcera sme boli v brne a dohodli sme sa s malym na "pracovnom postupe"...tesim sa, dakujem za radyvsetkym, co mi odpisali, bude to riadna "palka", no co uz, vykradneme nejaku banku 🙂
tesim sa na pismenkovanie s vami...
drzim vsetkym palce a srdecne pozdravujem 🙂

kveta
4. čer 2010

@miki.mikulasova , kedy začínaš stimulovať?

lukza
4. čer 2010

@miki.mikulasova přeji hodně štěstíčka do boje držím pěstičky 😀

lukza
4. čer 2010

@pampeliska36 furt držím mooooc pěstičky a doufám že mrcha nedojde pěkně dlouuuuho

lucifirek
4. čer 2010

miki tak to je dobrá zpráva.Držím pěsti. A jak to tedy u tebe je? Kolik tě to bude stát?

miki.mikulasova
4. čer 2010

@kveta ak vsetko pojde, tak ako ma, tak 25.6. ... 🙂

miki.mikulasova
4. čer 2010

@lukza dakujem velmi pekne 🙂
@lucifirek no, stat to bude predbezne 48 000 + lieky (cca 30 000), o polozkach za zmrazovanie embryi sme sa predbezne nerozpravali...plus ak vyda, chceli by sme aj PGD...ale ta nasa skvela poistovna by nam IVFmala uhradit, teda nejakych necelych 30 000...cize zatial cca 50 000 + +PGD (48 000) PREBOHA!!! rodicia mi dnes ponuli, ze nam daju 3300 EUR, lenze to su peniaze, co ocko nasporil v stavebnom sporeni, celozivotne uspory na dochodok a ja ich o to nechcem ani nemam pravo pripravit... ☹ my teraz s priatelom rekonstruujeme byt a sme kompletne financne vystaveni.... takze neviem, pozicat si nemame od koho, skor by som chcela, ze to nasim neskor splatime... ked sa nam trochu znizia mesacne vydavky, este aj auto teraba splacat, takze potom...acj jaj, som sa nejak rozkecala....🙂
a vy ste na tom, kocky, ako? tehotne, uz mate deticky alebo sa stale pokusate?

lukza
4. čer 2010

@miki.mikulasova ty jo to sou pálky.a my máme už drobečka doma máme 4měsíce a nakonec se zadailo přirozeně🙂))

lucifirek
4. čer 2010

miki to je teda mazec.Ale co člověk pro to mimi neudělá,žte? My použili také stavební spoření. Ale u nás je ta částka mnohem nižší. Ale co naděláme. Nejsme boháči. Někdo má,někdo ne. Ono se to Miki vždycky nějak udělá,neboj. 😉 Držím palečky,at to dobře dopadne.

lucifirek
4. čer 2010

miki my jsme po druhém pokusu a čekáme brzy prcka.

natulaaa
4. čer 2010

ahojte holky,zdravím,s některýma se už znám z těhulek,já jedu do unicy 15června na první schuzku,už se těším 😵 ,tAKŽE JSEM V TOMHLE taky nováček,tak se příjdu občas kuknout i sem 😵 ,abych chytla nějaké informace 😵 ,Jinak holky DR.Malý byl dneska v sama doma,mluvil právě o hormonální stimulace a její škodlivosti a jestli si to vyhledáte na PC ten dnešní díl,tak uvidíte co říkal ale říkal,že není škodlivá,že nebyla žádná rakovina prokázana,že ta stimulace probíhá jen jeden cyklus a to je moc krátká doba na to,aby se něco stalo a pak mluvil i v jednom pořadu na čt 2 ve středu ,bylo to taky o neplodnosti,byly tam i naše celebrity co mají prcky přes umělé,jestli chcete,tak tu zítra hodím odkaz na ten pořad,byl to zatím první díl a trval asi 20minut,ale zajímavé.

miki.mikulasova
4. čer 2010

@natulaaa ano prosim, zakvac to tu, rada by som si to pozrela, super, budem cakat... daj tam prosim linky na obidva porady 🙂
inak, vitaj, ja som tu dnes nova... 🙂 tak mi asi neprinalezi pravo ta vitat ako prva,ale co uz, chopim sa slova za ostatne baby 🙂

lukza
4. čer 2010

@natulaaa už se ti to taky krátí co jsem zvědavá na tvoje první dojmy holky já vám tak strašně moooc přeji aby to vyšlo na poprvé a byly jste těhulky 😀

pampeliska36
5. čer 2010

ahojte holky... jsem rada, ze je nas tu tedka trosku vic novych snazicich... 😀 aspon si muzeme sdelit nejake sve dojmy a tak...
@lukza vypada to, ze s nejvetsi pravdepodobnosti ta MS dorazi ☹ vsecny priznaky tomu nasvedcuji. dekuji, jsi moc hodna, ze na me myslis! 😉

takze jakmile mi MS dorazi valime s manzou do Unicy... ja na odbery krve a vyzvednuti si antikoncepce a manzel "odevzdat" spermie... chceme si je nechat zamrazit 😉

takze to vypada, za valim do boje!!!

pampeliska36
5. čer 2010

@miki.mikulasova miki vitam te mezi nami!!! reknu ti, to je teda financni "ranec" a 25.6. zacinas mit menstruaci a zacinas s antikoncepci? to budeme mit skoro ve stejnem obdobi 😉

pampeliska36
5. čer 2010

@natulaaa 15.6. drzim pesti. jsem zvedava, co ti reknou a kdy zacnes 😉

miki.mikulasova
5. čer 2010

@pampeliska36 ahoj, s MS dufam zacinam okolo 8.,9.6., teda aj s uzivanim antikoncepcie, 25.6. mame prist do brna, daju nam rozpis a injekcie....tak myslim, ze asi to je samotna stimulacia, ale neviem isto...

natulaaa
5. čer 2010

Ahojte holky,moc děkuji za přivitání,jste milé,jdu to pohledat 😉

natulaaa
5. čer 2010

Holky kuk na začátku je i unica a dr Malý 😵 😵 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210382546...

pampeliska36
5. čer 2010

@miki.mikulasova tak to mame skoro stejne 😉

@natulaaa jojo ten prvni dil jsem videla... 🙂

miki.mikulasova
5. čer 2010

@pampeliska36 tak sa tam mozno niekedy aj stretneme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru