CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

miki.mikulasova
7. čer 2010

@pampeliska36 to je ale zvlastne, mne maly nepovedal, aby som prisla na 3. den cyklu....mam uzivat antiko...

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa a u vas je v cem problem?

pampeliska36
7. čer 2010

@miki.mikulasova a uz ti delali hormonalni profil? ale to vsechno bys mela mit napsane v tom zaznamu, ktery jsi od neho dostala... ja to tam mam docela podrobne rozepsane 😉

pampeliska36
7. čer 2010

ja jsem byla uz asi trikrat u frgaly 😀 je to teda veeeeeeelkej sympatak!

miki.mikulasova
7. čer 2010

@pampeliska36 hormonalny profil mi robil este moj gynekolog vBA, iba ak by mu to stacilo...on si ho prezeral, povedal, ze nesmie byt starsi ako ...tusim tri mesiace... neviem teda

pampeliska36
7. čer 2010

@miki.mikulasova jojo tak to je pak v pohode a v poradku. tak ty zacnes brat antiko, kdyz to tedka dostanes... ja si mam pro antiko teprve prijit a pri te prilezitosti mi udelaji hormonalni profil.

miki.mikulasova
7. čer 2010

@pampeliska36 ahaa...tak to bude snad v poriadku...uz len nech mrska dorazi...drzim palce zajtra.... 🙂

natulaaa
7. čer 2010

Miki tam jsou už asi těžké případy a hrozné neuspěchy,ale je to divné,antiko žádná nebrala všechno to byly pražandy,jen jedna chodila do Brna ale do jiného centra .Jenom dneska tam byly dva potraty ,no valila jsem pryč,
Pampel že kukneš do mojeho fotoblogu mám to tam popsané,jmenuje se to moje cesta k miminku,tak když tak kukni 😉 ,tam mám vše popsané

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa OK mrknu se 😉 my nechceme negativni zpravy.... jen same pozitiva 😀 my to tady trosku rozjedeme 😉

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa jojo uz jsem si cetla 😅 BUDE LÍP 😉

natulaaa
7. čer 2010

Pampel kéž by si měla pravdu,možná že to dobře umí jen UNICA 😀 😀 😝 😝 😝 ,já když jsem kdekoli napsala o antikoncepci,tak na mě čučely,jak na vola,no to jsem poznala z toho,co napsaly 😀 😀 😀 ,tak antiko dává asi jen unica 😝 😝 😝

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa no nevim, je to u toho dlouheho protokolu. hodne holek ma jen kratky protokol.

natulaaa
7. čer 2010

Pampel no to doufám,že bude líp,aspon že mám dobré jajca a mm spermiogram,doufám,že to bude stačit 😵 😵

natulaaa
7. čer 2010

Tak ted se zeptám jak uplný blb,co je to dlouhý a krátký protokol,manža se chlamal,prý to nás budou vyslýchat jak na policii a pak nam dají protokol 😀 😀 😀

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa no dlouhy protokol, ze mas prave tady tu antiko a pak od dalsiho cyklu zacnes stimulovat a u kratkeho jdes hned "na to" 😀 ale nevim, jestli je to oficialni nazev a nebo to tady holky rikaji na konikovi 😀 taky jsem uplnej amater, co se tyka IVF! ceka me prvni, takze nevim do ceho jdu 😉

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa jeeeeeeeeeee oprava!!! tak v papirech od unicy mam primo uvedeno "dlouhy protokol" 😀 😀 😀

miki.mikulasova
7. čer 2010

@natulaaa to je oficial nazov 🙂...stimulujeme dlhsie...aj ja tak 🙂

teckovanaorchidej
7. čer 2010

ahoj pampeliško a všichni
po delší době zdravím, u mě teprv MS po IVF a tedˇ měsíc pauza. Pak po MS taky antiko. Jsem netrpělivá, čekání mě neba.

pampeliska36
7. čer 2010

@teckovanaorchidej ahooooooooooooj 😉 vydrz! pak to bude HNED 😀

teckovanaorchidej
7. čer 2010

no vydržuju, vydržuju 😀 😀
co ty, taky budeš zobat Marvelon? Já už ho mám doma. A jsem zvědavá co bude pak. Když všechno klapne, tak by mi vyšlo ivf na srpen. To vy už tu budete v diskuzi těhule z unicy 😅 😅 😅

pampeliska36
7. čer 2010

@teckovanaorchidej jojo zacnu zobat marvelon ... tak to budeme mit mimouse jen mesic od sebe 😀 😀 😀 pockame v te diskusi na tebe 😉

natulaaa
7. čer 2010

Holky díky s tím dlouhým protokolem 😀 😀 😀 ,
Tečkovaná neboj já tu ještě s tebou zustanu to jestli mi dají dlouhý protokol 😀 😀 😀 ,tak ten začnu zobat další cyklus,tj.červenec a oplodnění a ž v srpnu 😉 ,budem tu spolu a do těhulek se ostatníma se přesuneme až v září 😵 😵 ,ale já s dvojčátkama ,ty s kolika ?

miki.mikulasova
7. čer 2010

ja chci taky 🙂 a mooooc....

natulaaa
7. čer 2010

Miki co ty chceš 😀 😀 😀

miki.mikulasova
7. čer 2010

@natulaaa mimčoooo 🙂))))

natulaaa
7. čer 2010

Miki však budeeeee 😵 😵 😉 🙂

miki.mikulasova
7. čer 2010

@natulaaa duuufaaaam 🙂))))))))))))))))))

natulaaa
7. čer 2010

Miki to já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂 ,Miki a ted nevím ,ještě se mi to tu plete ty si ted jak daleko s přípravou 😉

miki.mikulasova
7. čer 2010

@natulaaa este cakam na MS, potom zacnem s antiko atd. ....takze len na zaciatku.... ale ta mrach nechodi a nechodi....

natulaaa
7. čer 2010

Holky mě tu nejvíc dráždí ty reklamy toho dětského oblečení 😠 😠 a pak jsem z toho smutná ☹ už mám vybráno snad všechno,jen to objednat ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru