CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

esther03
2. črc 2010

natuul, to som vycitala z mojho HP 🙂 teda tie hodnoty. Podla mna si uplne v poriadku, len chcsu hrat na istotu. Buduci mesiac si tehula, co bojis 😀 A potom budeme spolu kocikovat, dobre?

esther03
2. črc 2010

Inak, baby boli ste niektora u dr. Otevrela? Vcera tam Frgala nebol, tak nas mal tento, bol prijemny, len neviem aky je to doktor 😠

natulaaa
2. črc 2010

Ester no doufám 🙂 ,ale já budu těhule až v září 🙂 ,já to mám kvuli té štítce o měsíc posunuté ,dneska jsem měla první piluli Euthyroxu

Ester budu věřit Malému a ted jsem si psala s holkou co otěhotněla při hodnotě 19.9 😕 a měla deset vajíček 😕 a za dva týdny bude rodit

natulaaa
2. črc 2010

@esther03 tak já néé,já měla tu čest jen s malým mluvit

esther03
2. črc 2010

natul, tento mal napisane, ze primar a to som si myslela, ze primar je maly 🙄 Ale i tak su tam fajn dr. No uvidime ako dopadneme zajtra my. To uz budem vediet den punkcie, ufuf. 😉

natulaaa
2. črc 2010

holky neznáte nějaký přípravek na podporu vaječníku,myslím přírodní produkt.
Ester malý je přednosta celé kliniky,takže jako šéééf 😉

esther03
2. črc 2010

natul jaaaaaaaaaaaaj 😀 Unak na tie vajecniky su Femi kvapky od Valovica, je to u vas dostat kupit? A alchcemilka je na rast vysky sliznice 😉

luciiiie
2. črc 2010

holky já byla u všech a všichni jsou profíci 😉
Otevřel je myslím že zástupce Malého...nebo tak něco. Naty Malého už taky neuvidíš si myslím, on zákroky a tak nedělá.

natulaaa
2. črc 2010

jj luci už mi to řekl 😉 ,kuknu na ty Femi kapky 😉

esther03
2. črc 2010

Pocuj, Natul, ak by si ich chcela a nezohnala, mozem ti ich priamo u neho kupit a nechat v unice 😉

esther03
2. črc 2010

luciiie a ty si uz bola na ivf? ci ta to len caka? 😉 Ja idem na soft, buduci tyzden by som mala mat puknciu.

natulaaa
2. črc 2010

ester u koho mi je koupíš 😕 a já do UNICY nepojedu,až za měsíc 😢 a nenašla jsem je ,na co oni vlastně jsou?

esther03
2. črc 2010

natul, od valovica, on je z BA, ma aj vlastny obchod. http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/kategorie/k...

pampeliska36
2. črc 2010

ahojte kocky... tak hlasim, ze jsem prave dneska dostala MS... takze vsechno bezi podle planu 😀

... jdu si vas docist 😉

luciiiie
2. črc 2010

@esther03 no já už to mám za sebou 🙂 1.IVF nám nevyšlo, 2.IVF ano a teď čekáme miminko. Chodím si sem číst, jak holky bojují a držím vám všem palečky 😉

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa teda naty... z tebe by clovek mohl dostat klidne depku 😉 😀 urcite vsechno bude OK, uvidis! mimi bude 😉

pampeliska36
2. črc 2010

@esther03 clovece tebe tady taky vidim snad prvne... jsi tu nova? 😉

natulaaa
2. črc 2010

holky vy mě všechny tak krásně uklidnujete,ale ta hodnota není moc veselá a muže se stát,že nevytlačím žádné vajca ☹

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa ted to neres!!! na takove syckovani je jeste dost casu!!! a vubec na spatne zpravy je vzdycky nejvic casu!!! mysli pozitivne a ted mysli na to, aby se ti zlepsila hodnota stitne zlazy a ostatni vsechno nasledne naty... postupne 😉

natulaaa
2. črc 2010

Holky a vy jste o všechny měli ok?

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa no me delali hormonalni profil nekolikrat... asi trikrat a primo na unice.
1) prvni jsem mela spatny prolaktin, tak jsem dostala tabletu dostinexu a ted to mam uz vsechno v poradku.
2) druhy jsem mela spatny TSH - stitnou zlazu a tak mi zacli zvysovat davky leku euthyroxu nebo lethroxu,
3) posledni hormonalni profil jsem si overovala tedka na te kontrole UTZ u frgaly, ze mam vse v poradku. stitku mam hodnotove 2, TSH mam mirne zvyseny, ale porad do normy a navic ten pomer tech dvou veci, co tady popisovaly holky jsem mela v poradku.

... takze naty vidis, ze oni se fakt snazi, aby bylo pripraveno pro mimi co nejlepe!!!

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa musis byt trpeliva. vem si, ze ja jsem prisla na unicu poprve v 12/2009 a az ted jdu na sve prvni IVF...
stoji to spoustu penez a oni fakt chteji mit jistotu, ze je vse pripraveno tak jak ma... frgala uz nas na prvni schuzce pripravoval na to, ze oni ty horni hranice maji nastavene i nizko, aby bylo skutecne vsechno pripraveno dobre na mimi 😉

lukza
2. črc 2010

krásná až mooc slunečný den
@natulaaa já tenkrát měla špatný prolaktin a moc vysoký testosteron.brala sem na to léky.

natulaaa
2. črc 2010

@pampeliska36 no a tak co to je FSH mírně zvýšené,číslo napiš 😅 😅 ,jinak to áme stejné,já taky dostinex na prolaktin brala,ted euthyrox jsem dneska začala a ted to FSH.

Jinak já našla článek a tam je napsáné že v LF je normální hodnota od 3 do 10 tak si vyberte

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa ja nemam tedka vytistene hodnoty z hormonalniho profilu, to mi vsechno rikal, jak jsme byli u neho... vsechno si fakt nepamatuju a navic ja to uz neresila, kdyz mi rekl, ze je vse OK 🙂

lukza
2. črc 2010

@natulaaa nad těma hodnotama nepřemýšlej stejnak na nic nepříjdeš je dobré že si to pohlídají než stebe tahat penizky a to je nejduležitější já měla taky FSH zvýšené ale nemám u sebe výsledky mě je nedaly

lukza
2. črc 2010

@natulaaa mě se ale něco plate že sem FSH měla 7,5

lenceslava
2. črc 2010

Člověk chrápe a tady to zatím valí 🙂 @natulaaa vidíš bude to OK. Já si dneska vyzvedla antiko. 165 kč v kauflandu. už abych ji mohla zobat 😉 @lukza děkuju za zapsání do tabulky. Holky já vlastně ani nevím jaké jsem ty hodnoty měla bo jsem děsnej bordelář a někam jsem ten papír zaštrachala,ale frgala říkal že mám HP v pořádku. A stejně mi vaječníky reagovaly špatně.

natulaaa
2. črc 2010

luki já měla 7.5 v květnu,tak ted právě nevím,jestli se mi to nezhoršuje ☹ ,já jsem trubka ,já neměla nic zjištovat a bylo by,ono tototiž se každý měsíc mění

pampeliska36
2. črc 2010

holky ja nevim, ale se mnou vzdycky spatne hodnoty konzultovali. dokonce jsem nekolikrat po telefonu s frgalou telefonovala... kdy mi on volal a rekl mi, co je spatne... po kazde kdyz jsme tam byli na navsteve tak nas informoval jak o odberu spermii, tak i hodnotach a vysledcich krve.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru