CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
8. črc 2010

@pampeliska36 No jasan,ted sedíme venku a popíjíme vínečko 😵 😵 a večer na to vlítnem 😵

mufinka0
8. črc 2010

@pampeliska36 🙂 Ahoj,..no jo...Ale tak žádná křeč zatím. 😀 Jen mě štve, že to asi pak teda budu mít na dovolenou v srpnu,..když se mi to teď tak posouvá... ☹

mufinka0
8. črc 2010

@drndapetka Vlasy,..to je moje slabost 😀 Ale moc nestřídám barvy, měla jsem jen černou, červenou, fialovou, hnědou s melírem...Nic zásadního 🙂 Teď mám hnědé,..svou barvu 🙂 Už mě nebavilo furt chodit ke kadeřnici a utrácet za to peníze 🙂

mufinka0
8. črc 2010

@natulaaa Natulo, já jsem tě na FB skoro ani nepoznala!!! Ty krátké vlasy ti šíleně seknou!! Fakt! 😉

drndapetka
8. črc 2010

Ahojky 🙂

Holky, tak si představte....včara v Unice mi sestra řekal, že krev mi minule dopadla na štítku dobře, a dneska odpoledne mi volala jiná sestra z Unicy, že prý mám sníženou fci štítky a že mi doktor předepsal Euthyrox. Budu ho brát až do ET. Holky, já mám strach.....vím, že špatná fce štítky a otěhu se navzájem hodně ovlivňují ☹ Ptala jsem se sestry jestli se budou nějak posouvat termíny, ale říkala že ne, že tphle se mi těma práškama spraví a ostatní hodnoty mám o.k. Myslíte, že do ET se mi ta štítka trochu upraví?

drndapetka
8. črc 2010

Já teda věděla už dávno, že mám štítku trochu špatnou, ale včera jsem byla strašně šťasná a myslela si, že už to je vše o.k. A zase jsem se radovala zbytečně 😒

natulaaa
8. črc 2010

petko já mám to samé a neboj mi říkal Malý,že to se rychle srazí dolu 😉 ,já ho taky beru a kolikatku budeš brát 25 nebo 50 eutyrox

drndapetka
8. črc 2010

A má prosím Vás snížená funkce štítky vliv na FSH? Začínám mít opravdu strach, že dopadnu jak Natulaaa a posunout mi začátek stimulky.

Natul, ty bereš taky Euthyrox, že jo? A jak ho bereš?

natulaaa
8. črc 2010

@mufinka0 ježiš co tam dal za fotky ten muj chlopek 😕 😕 😕 😀 😀 😀

drndapetka
8. črc 2010

@natulaaa Nevím kolikátku. Sestra mi řekla, že mi pošlou recept a že na receptu je jak to mám brát nebo se zeptat lékármice. Prý bych ho měla brát ráno myslím dokonce říkala jen půlku tablety před jídlem ( nebo po jídle? teď nevím ). Za jak dlouho Ti ten recept domů dorazil? Já mám teď dovču, tak jsem si ho nechala poslat poštou

drndapetka
8. črc 2010

A jsem fakt naštvaná.....jak mi jedna sestra může říct osobně, že byla krev o.k. a druhá sestra mi volá, že je to blbý 😠

natulaaa
8. črc 2010

Peti myslím ,že to nemá vliv FSH to se neboj 😒 a já měla napsáno 1 tabletu ráno,pul hodky před jídlem a není mi z něj nic,žádné nežádoucí učínky,díky bohu 😉 .

No já o tom fsh mluvila včera ještě s mým gynekologem,ale prý se nemám bát,není to nad 10 a není to uplně nejhorší,ale taky nejlepší,ale dá se s tím na stimulku určitě a veme mi ho i ted u ms a možná i klesne prý,tak uvidím 😒 ,ale nějaké vajíčka určitě budou a já si psala i s jednou holčinou zrovna dneska v IP,že měla mnohem vyšší tu hodnotu a nastimulovali ji 8 vajíček,což je nádherné,ale měla vyšší dávky hormonu,ale i tak šance je 😉

natulaaa
8. črc 2010

Peti tak to budeš mít nižší než mám já,když máš brát jen pulku a kolik je ta hodnota nevíš že? no mi taky tehdy sestra řekla,že výsledky ok a druhý den,že je to vyšší 😕 ,a recept jsem měla doma hned druhý den,jsem čuměla jako péro 😕

mufinka0
8. črc 2010

@natulaaa Tak koukni, né? 😀 Tady máš jen dlouhé vlasy a tam krátké,..tak proto mě to asi zmátlo 🙂 Ale moc ti to tam sluší. 😉 neboj!

mufinka0
8. črc 2010

@drndapetka 😠 To snad není možný! Nechápu jak ti můžou říct jeden den "a" a druhý den "b". To by mě taky naštvalo. Ale neboj! Pokud by se to jen trochu hádalo mezi sebou tak by ti stimulku taky odložili! A pokud by ji odložili tak buď ráda, kdyby něco bylo opravdu špatně tak bys nemusela mít úspěch ! 🙂 Ale nestresuj se předčasně!!! Všechno dobře dopadne, uvidíš! Natula má vyšší jiný hormon než ty!

drndapetka
8. črc 2010

Natul, tak já pak písnu kolikátku my dali....Mělo by mi to asi zítra dojít....Uvidím. Asi k tomu ještě koupím jod. Snížená fce štítky je způsobená jeho nedostatkem. Snad se nebude vitamín s hormonem bít 😒

drndapetka
8. črc 2010

@mufinka0 Já vím, i se špatnou štítkou se dá otěhu, jsem kupodivu až moc v pohodě 😉

natulaaa
8. črc 2010

Né Mufi já mám i tento,já mám oba 😠 😠 ,ale to tsh prý fakt rychle klesne,kámoška měla hodnotu 4,6 a za měsíc a pul měla 2,strašně rychle to jde dolu a na další měsíc byla těhu,tak v pohodě to bude 😉 😉 .A já to mám asi vyšší,protože beru celou tabletu a ještě mi to o cyklus odložili,ale to letí jako blázen,ted mám ovulku a za 14 dnu tu je MS a začínám baštit marvelon,zdá se mi to jako ted,když mi řekli,že o cyklus odložit a najednou je to už 14 dní 😕

natulaaa
8. črc 2010

Jo Peti ,mi řekli,že pro normální život ji mám v pohodě,ale z hlediska reprodukce je to vyšší,oni to totiž chtějí mít všechno ok a oni v těch centrech mají ty hodnoty nižší,protože mi říkal,že kdybych nechtěla otěhotnět,že by to endokrinoložka jinak neřešila a pro ni by to bylo v poho,tak neboj

drndapetka
8. črc 2010

@natulaaa a myslíš teda že se mi ty hodnoty za měsíc zlepší?

natulaaa
8. črc 2010

Peto mi říkal Malý,že joo,oni s tím mají určitě zkušenosti,vždyt to má co druhá,jak to tak čtu,a ty ji máš určitě nižší než jáá,protože jinak by ti dali odklad ,ale mi je divné,že si nemluvila s dr já mluvila s Malým,sestra mi taky řekla,že výsledky jsou ok,tak to nechápu.A ty začínáš ted i s Marvelonem néé,ale já být tebou,tak si tam zítra zavolej a promluv s doktorem,tak jak jsem to udělala já,protože kdybch to neudělala,tak ani nic nevím,a až jak se malý díval do karty,tak říkal,jééžiš vy to máte zvednuté,tak uděláme měsíc pauzičku,tak si tam raději zavolej a chtěj mluvit s dr co tě ošetřoval 😉 a budeš mít jistotu

drndapetka
8. črc 2010

@natulaaa volala mi sestra, že se mi na to díval mudr a předepsal mi ten lék, a ona mi to do tel jen sdělovala, abych s tím počítala, že to budu brát

drndapetka
8. črc 2010

no a jinak jsem právě spápla druhou piluli marvelonu a je mi dnes celý den nějak těžko od žaludku a ráno při vstávání hrznej moták hlavy, tak snad to není z té antiko 😒

natulaaa
8. črc 2010

Tak to jooo,když to dr nakázal 😵 ,
Petko ná jsem taky zvědavá,protože mi bylo taky zle a ted nevím,jestli to byla chřipajzna,nebo to bylo z toho marvelonu,no uvidím příště,ale snad by nám ji vyměnili,kdyby nám mělo z ní být zle néé?

pampeliska36
8. črc 2010

ahojte holky 😀

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakze... ja mam snizenou funkci stitne zlazy a lecim to uz NEKOLIK let... takze verte zkusene 😉

Lethrox a nebo Euthyrox se musi brat rano na lacno!!! soucasne s tim zadne jine tablety!!! a jidlo az treba pul hodiny na to!!! na to davejte pozor... to muze vysledky treba i ovlivnit...

jinak stitna zlaza - vysledky TSH nikoliv FSH 🙂

jo a ja treba beru dvakrat za tyden 100, a petkrat v tydnu 50

@drndapetka pokud mas treba jen tu hodnotu hranicni, tak se neboj... dva mesice ti urcite budou stacit na to, aby ti to zabralo 😉 a navic!!! jak psala naty... oni ty hodnoty maji fakt nastaveny nizko, aby si byli jisti, ze bude vse OK... na to me taky frgala nekolikrat upozornoval!

pampeliska36
8. črc 2010

holky ja nevim... me nic nebylo 😨

pampeliska36
8. črc 2010

tady uz dneska nikdo neni? ☹ ☹ ☹ ach joooooooooooo... jsem tu zase sama 😒

jinak jsem byla holky dneska na pedikure a mam kraaaaaaaaasne nozicky 😀 a cervene ostre nalakovane 😅 at se mi na ne kazdej diva 🙂

drndapetka
8. črc 2010

@natulaaa No mě j úplně jak na blití.....kdyby mi dnes nekončila mrcha, tak si snad myslím, že jsem těhu 😀 asi to fakt dělá ten marvelon, máme slabší žaludky obě 😀 já brala antiko naposled před 3lety, tak asi je to pro tělo trochu záhul 😖

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 sestra mi přímo řekla, že mám "trochu" sníženou fci štítky, a mám pocit, že mumlala něco o půl tabltě ráno, ale půl je asi málo, že? 😕

drndapetka
8. črc 2010

@pampeliska36 taky jsem si dneska dělala domácí pedikůrku 😀 mám na palcích i nálepky kytiček, jsem jak malé dítě 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru