CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Postel mám hned za sebou, to bude rychlá akce 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 To víš, že u mě vždycky úklid počká 😀 To jen manžel mě vždy zaúkoluje a myslí si, že budu hned skákat 😝 To víš, voják 😀 😀

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka myslíš,že ta unava z injekcí?já jsem totiž dva dny taky nějak mimo,chodím jak mátoha a furt se mi chce spát,furt zívám,teda je na mě pohled 😀 😀 😀 ,jinak já jsem uklízecí mašina a vklidu neposedím,ale ted těch pár dní to nějak nedávám 😕 😕 ,že bych měla místo nevolnosti z ha spavou nemoc? 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ja jsem dneska byla schopna posbirat trosku nadobi po byte ted jsem zapla mycku 😀

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa to bude z toho poblbanýho počasí 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 však odpočívej 😉 na myčku se taky už těším na novým bytě 😵

Chtěla jsem se tě zeptat - nepočítala jsi jen tak ze zvědavosti náááhodou kolik je to od začátku stimulky i s tím Agolutinem celkem injekcí? 😕

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka radsi ne 😨

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka jinak vec, na kterou nedam dopustit je mycka... to vymysl stoleti! 😀

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa Ty to máš dobrý, jsi doma, můžeš si kdykoliv lehnout, ale já netuším jak to s takovou do té prvné kontroly kdy mi "až" dají neschopenku vydržím 😝 A to dělám v práci 12tky 🙄

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 A umýváš někdy nádobí jen ručně, nebo na to prdíš? 😀 třeba plechy a velký hrnce se tam nevejdou, ne? 😕

natulaaa
29. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 😀 .
Peti ale u nás svítí dneska sluníčko,tak jsem si myslela,že budu sršet energii zatím nic,jinak já už zvládla vytáhnout z pračky jednu várku a odnest na zahradu pověsit,to je tak zatím vše, 😀 😀 ,už na mě pípala hotová druhá várka,tak musím nabrat sil a jít podruhé 😀 😀 😀 😀

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka no já vím Peti, v práci to musí být záhul,tak počkj,ty děláš od PO do PA dvanáctky?

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa tak já jdu teda holky taky nahodit pračku, ať tu nejsem za největšího lenocha 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka hrnce se tam vejdou... ale plechy a nebo panvicky umyvam v ruce a pak taky jeste ostre noze... protoze tech mame doma malo a manza je na ty svoje noze trosku haklivejsi 🙂 🙂 🙂

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa Nene, mám většinou 4 12tky za týden...

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Jééé, a nemáš nááhodou odzkoušené ty keramické nože?

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka eeeeeeee ☹

drndapetka
29. črc 2010

Tak první pračka nahozena 🙂 To byla fuška 😀

natulaaa
29. črc 2010

no já se taky vrátila ze zahrady ufffff 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

Tak nakonec nám asi usnula Pampel 😀

lukza
29. črc 2010

@natulaaa jj je to riziko že příjdeš o všechny ale třeba jako prvorodičce se vubec nedoporučují trojčata je to velké nebezpečí pro matku.musí to být šílené rozhodnutí já nevím jak bych se rozhodla ale na to vubec nemyslete to se nikoho zde týkat nebude že by musel zvažovat redukci.

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka asi joooooooooooo,ale pampel na to má právo,vždyt má v sobě dvě prdolky 😵 😵

@lukza no jasné,v mém případě se toho určitě nebojím,s mojím lenivým vaječníkem toto myslím nehrozí 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Prosím Tě, měla jsi Diphereline v ledničce nebo ne, když byly ty horka? Já vím, že může být do 25 stupňů, nám se pokojové teplota teď pohybuje od 22-25, tak je to o.k., ale co když začnou ty vedra? 😕 To jsme doma mívali i 28 stupňů a víc 😲 😝

drndapetka
29. črc 2010

Asi do spíšky pak, že?

teckovanaorchidej
29. črc 2010

ahoj jsem tady, dělal frgala, šlo to dost špatně ale hotovo, dal mi vizitku, kdyby něco, ihned přijít, o víkendu slouží. Bolí mě břicho jako při silné MS, dostala jsem léky od bolesti, nešpiním, krvácím. Hrozí infekce a větší krvácení. Proto se to rozšiřování nedělá u OPU, asi. Dnes jen ležet. Jdu se dospat a pak vás dočtu. Pa pa

natulaaa
29. črc 2010

@teckovanaorchidej tak máš to za sebou,ted už bude jen líp a už víme,proč to fakt dělají takhle brzo a né u OPU 😕 ,tak odpočívej 😉 😉

luciiiie
29. črc 2010

@drndapetka jen chci reagovat na ty trojčata...to že máš zavedený blastocysty přece nemusí znamenat, že se nerozdvojí 😅 Mě zaváděli dvě hatchující blastocysty a jedna se nám ještě rozdvojila, takže jsme měli pak na ultrazvuku trojčátka. Jako prvorodičce mi trojčata nedoporučovall, že je to velké riziko, takže jsem podstupovala redukci.... když jsem pak byla na ultrazvuku ve 12.týdnu, kdy nám paní genetička hledala nosní kůstku a dělala projasnění zkrs downův syndrom, tak říkala, že to jedno (oni je tam po redukci nechají, tělo je pak vstřebá), nevypadá vůbec dobře a že by by,lo zřejmě postižené.. takže jsme udělali dobře a nemáme si to vyčítat... Nikomu nepřeju rozhodovat se, jestli na redukci jít nebo nejít...

lukza
29. črc 2010

holky chtěla sem se zeptat čím tedka se stimuluje jako vše co berete já měla tenkrát
prednison,divinu bílou,kaselinu listovou,2x doxybene,1xmanža ,a 2x vaginální globulu
injekce-Decapeptyl 23x,Puregon 11x,Menopur 5x, potom Pregnyl,Agolutin
Je to furt nastejno +- a nebo se už to tak nedělá

drndapetka
29. črc 2010

@lukza je to stejný, akorát ta divina bílá i nic neříká 😕

drndapetka
29. črc 2010

@lukza Jinak mám místo Decapaptylu diphereline, ale je to jedno a totéž 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru