CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 No jen jsem zvědavá jak bude vypadat v prostoru 😨

@lukza Bolí to, i když to neroste, to jo. A hlavně ta kost, to je největší bolest ☹ Mě vždycky zubařka říkala, jak osmičky vyrostou, hned s nima pryč.Jak budete těhotná, tak Vás začnou zlobit. A já mám pryč teprve jednu 😝 Tak to si asi užiju, když nebudu moct léky nebo to jít vysekat pod narkozu ( zbylý dva zuby mám totiž ještě pod dásní ). 🙄

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 ET to jsou mražáčky že

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa nene embryotrasnfer po stimulaci... KET jsou lednacci

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 mě se t opořád plete tak to tahle tabulka pro mě není já měla Ket kde se dá sehnat tabulka na KEt

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa ajoooooooooo... tak to nevim... zkus to nejak vygooglit... ale to bude tak nejak stejny, ne? kultivaci vis, jakou jsi mela pred zamrazenim a tak se to asi bude pocitat stejne, protoze ti tam ty mimina taky museli soupnout... tak ti nevim 😨

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 tak už to nebudu řešit odpoledne si dojdu pr ovísledek z kve a uvidím

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 máš nějaké náznaky na těhu

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Deňuli, měla bych dotázek k Puregonu......Když jsi ráno chtěla píchnout, vytahovala sis ho z ledničky dřív a nechala ho trochu ohřát na pokojovou teplotu? Oni tady v letáku píšou, že podání studené dávky přímo z lednice může být nepříjemné 😨

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa ja nevim asi ne... ja se citim suprove 🙂 nevim, co jsou tehu priznaky... myslela jsem, ze na ty je jeste brzo 😨 sem tam me zaboli v brichu jakoby na menstruaci, ale fakt jen sem tam a malo a mam citlivejsi prsa.... ale to muzou byt i menstruacni priznaky, ne?

blazenkaa
2. srp 2010

@drndapetka taky jsem si to píchala jedině rovnou z ledničky a nic mi to nedělalo

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka peti, my jsme ho vytahli z lednicky a rovnou pichali... ani jsem nic necitila. jen jak jsem psala... po vpichu trosku cerveny flicek a trosku svedeni, ale to casem odeznelo uplne do ztracena

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 a cítilas jak to bylo studený? 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 já právě nevím proto se ptám já jsem aková jako nafouklá a prsa mě ani moc nepobolívají většinou večer když si lehnu tak mám takovej divnej tlak nebo pocit nevím co toje na podbříšek

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka neeeeeeeeeee vubec!

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa ja taky moc nevim... myslim, ze na tehu priznaky je asi brzo... ale fakt nevim! a hlavne kazdej to muze mit uplne jinak a jinej prubeh nebo co... to je peklo 🙂 kdo se v tom ma vyznat 😀

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Tak to koukám 😕 My máme v ledničce aspoň 5 stupňů, to musí přeci studit 😀 I když, v takovým vedru trocha vnitřního schlazení by neuškodila 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 to máš pravdu ,ale už mě to doma nebaví je to něk dlouhé na mě .Jsi byla na 1IVF

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka peti to je takova mala davecka... ja jsem teda necitila, kdyz se mi ta tekutina do toho speku poustela... ale treba uvidis... treba to budes citit... 😉 😀 😀 😀 proste vyzkousis jednu a uvidis. ja jsem to vubec necitila

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa jojo moje prvni a ty mas za sebou taky prvni IVF a z toho ti zbyli lednacci?

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 No Puregon už příští středu 😀 😕

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 Ne ne já mám zasebou 2IVF a 2 KET

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka ty jo! to taaaaaaaaaaaak utika... ale jenom u druhych 🙂 u me se to po tom ET vlece 😨

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa tak snad uz posledni! budu drzet hodne pesticky! at tam ty dve // jsou

drndapetka
2. srp 2010

Holky, tak tohle puzzle od Anne Gedes skládám a chci ho doskládat po ET, aby mi to rychleji utíkalo 🙂

http://www.svet-puzzle.cz/show_goods.php?goodsI...

Takový dva krásní broučci 😵

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka to je mazec!!! to jsou teda krasne mimina 🙂

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 no tak já v to doufám že tam budou taky //

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Co se vleče neuteče 😀 ne sranda, vím , že je to opruz 🙄 Taky mi vždycky hrozně pomalu utíkalo čekání na ultrazvuk, když jsem byla těhu...ta nejistota je šílená věc, jenže....my nad ní vyhrajeme 😀

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Leží mi tady na stole už od nového roku polosložené, tak na ně budu mít aspoň teďka čas a pak to dám hrošíkům nad postýlku do ložnice 😀

pampeliska36
2. srp 2010

holky jdu si cist... a pak asi varit nejakej obed nebo co... nejsou lidi 🙂 tak zatim paaaaaaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru