CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka izrael byl kraaaaaaaaaasnej... jo a muj obrovskej kun je foceni.... 😀 😀 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni jojo to je jasne! taky bych nikam na dovcu nejela, kdyby jsem mela byvala na testu tu druhou / ☹ 😨

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 ☹ počkej počkej, teď se tam pěkně provětráš, mražáci si to zatím v lednici naplánují a pak šup k mamce 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni já se bojím hloubek i výšek, navíc mám po 2 operacích uší, takže potápět se moct nemůžu, hrozilo by , že bych mohla úplně ochluchnout ☹ Ale šnorchlování na hladině mě baví 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni 😀 já se těším víc 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni taky doufam... uvidime, jak dostanu to mrchu v zari a sli by jsme asi do KETu hnedka v zari 🙂

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jeje, to je mi líto ☹ No já taky nemyslím s bombama, ale jen tak se šnorchlem, pěkně na hladině, sluníčko ti svítí na záda, sem tam ti vlnka šplouchne přes zadek, občas se potopíš jen kousek pro mušli, jéjej, to bych chěla 😵

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 Manžel začal tím, že si jen tak koupil zrcadlovku za 30 tisíc a pak už jsem přestala počítat 😀 Ale fotky má některý krásný, jen teď nemá na nic čas, jak děláme byteček.....Vzpomínám s tenkrát, jak prohlásil, že foťák kupuje kvůli dětem / když jsem brblala, že proč tak moc drahej ), ale ty děti mě vždycky přesvědčí, a on to moc dobře ví tak na mě šel psychologicky 😀

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 jj, taky myslím, že pokud není nějaký problém, že je dobré to udělat co nejdřív. Tělo už je tak nějak nastartované a pak, aspoň ty prcky nebudeš nechávat u ledu moc dlouho 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka jojo to znam 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka "jen tak si koupil zrcadlovku za 30tis," 😀 😀 😀 Něco mi to připomíná 😝

drndapetka
16. srp 2010

@vodni na pravý ouško slyším o nějakých pár% míň, ale nejde to poznat 😉 Tenkrát mi zarůstal bubínek a mohla jsem ochluchnout v dětství úplně...Ale zachránili mě. Trpěla jsem strašně moc na záněy středního ucha, snad 30x mi je museli píchat, nerada na to vzpomínám, jsou to nepříjemné zážitky z dětství.....Ale už je to v pohodě 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka a kdepak je @teckovanaorchidej? Vy jdete zítra na UTZ spolu, že?

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni frgala nam to prave taky tak navrhoval... ze u KETu neni potreba dale cekat... a ted navic jsem takova hormonama "nabuzena" 😀 😀 😀 takze jen zalezi jak se s tim srovname psychicky a pak hupky supky do pokusu... mam pocit, ze ten nezdar je uz treba tak 5 mesicu za mnou... nevim, jestli je to normalni, ze jsem na to tak strasne rychle zabudla... ani mi nedela problem chodit na tyto stranky...

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 nakonec si dovezete prcka z Chorvatska 😵

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jůj, tak to je nepříjemné 😨 Hlavně, že to tak dopadlo!

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka teda to jsi mela teda trapeni ☹ to je mi lito! a jen tak pro zlehceni.... hlavne, ze nas tedka kraaaaaaaaaaasne slysis 😀 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni můj manžílek miluje drahou elektroniku 😝 Ze začátku jsem to nechápala, nadávala, ale te´d vím, že co si hraje nezlobí 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka no to je u nas vice jak mene pravdepodobne... a to nam i potvrdil pan doktor zpevacek 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no jdeme,a le já jdu až na 9 hod. , ona půjde určo dřív, protože si vzpomínám , že mi sestra dávala na vybranou mezi 7:30-9:00, no a já se samozřejmě ráda vyspím, že 😀

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 no, nám frgala říkal, že je sice miniaturní možnost s naším spg (tehdy 2%), ale vyloučené to není 😉 Ale je pravda, že jsem z toho byla jak píšeš - smutná v den testu, v den krve, ale od auditu s ním jako kdyby to spadlo nějak do minulosti... 😉

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 myslím si, že je to normální, že člověk hodí trápení za hlavu a kouká před sebe. Já po potratu brečela si jen týden a pak jsem se sama sobě divila, že sjem víc jak v pohodě. Život jde dál, je krátkej, máme si ho užívat 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka souhlas 🙂

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 věř, že možné je vše... 😵

drndapetka
16. srp 2010

Holky, teď tu 2 hodinky nebudu. Dojede mi nejlepší kámoška, už týden jsem ji neviděla, tak musíme podrbat 😀 😀 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka
@vodni diky holky... je pravda, ze sem tam prijdou chvilky, ze mi ukapne slzicka, ze jsme se s manzou tak tesili... ale proste si musime jeste na ta nase stesti chvilku pockat... a doufam, ze ne moc dlouho

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka jeeeeeeeeee tak ahoj!!! a zitra na tebe moooooooooc myslim!!! 😉

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 takovej malej Chorvátek 🙂 nám říkal, že se máme posnažit, že to opravdu není úplně vyloučený a že se i s takovým spg s tím setkal (moje gynekoložka taky), ale u nás je problém i na mé straně, takže jsme se posnažili spíš jen tak "proforma"

vodni
16. srp 2010

@drndapetka Kdybych už nedorazila, tak taky, na zítra tfuj, tfuj, tfuj, ať se ti dobře počítá 🙂 Myslíme na tebe kočko! 😵 😵

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 ber to na druhou stranu pozitivně...ještě se podíváš k moři, užiješ si o pár dní více s manžílkem sama atd. To je taky přece krásné ne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru