CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
16. srp 2010

@raduza2 VZP proplácí na jeden cyklus 20tisíc jednotek celkem. Někde jsem četla něco o 20250, ale nevím, jestli to nebyla jiná pojišťovna, nebo jestli to nebyla nějaká stará informace. Já si na vzp ověřila těch 20tisíc, protože jsem potřebovala víc, tak abych věděla do čeho jdu. Takže 20tis jednotek proplácí - ne teda celou dávku, ale hradíš doplatek. A když potřebuješ víc dávek, tak to platíš celé sama.

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej máš IP. Zítra aspoň zapiješ ty dobré zprávy 😉 a připiješ na zdárný růst 🙂

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni no to si piš 😅

raduza2
16. srp 2010

@vodni aha to je dobrý vědět opět mockrát děkuji tak yjsem u VZP

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej ahoooj, tak jsem si umyla hlavu, abych se Ti zítra líbila 😀
dvojku vína si klidně dej, to nevadí...jen bych šla spíš do červenýho, pěkně se Ti prokrví výstelka pro děti 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni aniž bych si četla Tvou odpověď na víno, taky mě napadla sliznice....No začínáme se taky slaďovat 😀

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@drndapetka ho hó, mrknu na tebe žertovně, já si půjdu zaplavat do vany ráno, abych pěkně voněla 😅 😅

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@drndapetka už ses bála, že ti dneska nenapíšu, co?

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej taky hodím šipku do vany ještě ráno 😀 Jinak mám obavy, žese asi mineme, já jdu na 9 ráno, to Ty budeš asi už fuč 😖

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej To si piš, že bála.... 😀 Si musím svoji sparing partnerku přece hlídat 😀 Teda, koukám, že jsi psala, že máš v přirozeným stavu 17 folíků, kde to holky berete? 😲

vodni
16. srp 2010

@raduza2 taky doporučuji přece jen, jestli budeš mít vyšší dávky a budeš muset kupovat něco sama, tak si nech napsat menší pero (náplň). Mně to sestra napsala, protože doktor zapomněl, a ona mi tam napsala to pero s 99 jednotkama (tedy přes 9tis.), protože prý stejně budete nejspíš stimulovat déle, ale nakonec jsme stimulovali kratší dobu a zbylo mi přes 300 jednotek (3tis). Kdyby mi napsala 450 velikost pera, tak bych se tam vešla, protože mi poslední 3 dny kombinovali s menopurem (jedna ampule 75 jednotek), tak by těch 450 krásně stačilo i s těmi zbytky ze ostatních per. No ale to neřeším, nevadí mi, že jsem dávku věnovala, jen vím, že bych příště trvala na tom, ať napíšou co nejmenší to jde, abych nekupovala něco zbytečně, protože nikdy nevíš, jestli se bude nebo nebude pokračovat.

vodni
16. srp 2010

@drndapetka já jsem celkem zvyklá si občas k jídlu dát, tak jsem se prostě přímo zeptala, jestli můžu, takže můžu - teda mohla jsem během stimulky

raduza2
16. srp 2010

kočky mějte se jdu hodit očistu a do hajan ,dobrou noc a krásně se na zítra vyspěte 😀

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej kolik jsi píchala jednotek toho Puregonu?

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@drndapetka třeba se dr opozdí a uvidíme se, folíky mám, otázka je, jestli budou oplodnění schopná vejce ☹ ☹ ☹

vodni
16. srp 2010

@drndapetka v přirozeným stavu 😀 to je fakt dobrý 😀 chudinky kočenky moje, teď jste v nepřirozeným stavu 😝

drndapetka
16. srp 2010

@vodni se může červený i v těhu 😀 I když...mě po červeným pálí žáha, takže mám holt útrum 😝 A bílýho jsem schopný vypít kvanta, tak to raději domů kupovat nebudu 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@raduza2 dobrou 😵

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@drndapetka no jako ty, přece 150 IU

raduza2
16. srp 2010

@vodni oki nechám si poradit le já mylela že puregon je 600 a 900 teda já to tak aspoň měla že je něco mezi tím ,to jsem nevěděla

drndapetka
16. srp 2010

@raduza2 dobrou s kobrou kočeno 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jůůůů, mám tu náhradní duo místo pempelišky - zástup za dovolenou coooo? Já taky jen bílý, z červenýho mi je dycky nějak divně, ať je sebekvalitnější 😝

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej Ty se fakt tak opičíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no, budu se snažit pampel nahradit, ale myslím si, že moje telapatie zaostává 😝

vodni
16. srp 2010

@raduza2 jo, já teď píchala Gonal a ten je v jiných nádobkách, však uvidíš, každopádně doporučuju koupit menší, dokoupit se dá vždycky

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@raduza2 dobrou noc, hele holky na pediatrii nám kladli na srdce, že žádná, opakuji žádná dávka alkoholu není v těhotenství bezpečná, bacha na to!!!!

raduza2
16. srp 2010

@vodni měla jsem 2 kontejnery pak ještě jednou 600

vodni
16. srp 2010

@drndapetka já myslela náhradní, takže ne telepatický ale na tu konzumaci 😝 Hele, červený i v těhu jo? se budeme muset nějak přeorientovat. A co růžový to se může? To mi nevadí tak jak červený 😀 😝 😝 😝

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej 😠 😠 😠 no já to tušila, drnda mě sice trochu nabudila, ale asi bych to neriskovala 😔

drndapetka
16. srp 2010

@teckovanaorchidej já myslím, že je v těhu daleko horší kouření, ale to je takovej můj vnitřní pocit.....sklenička červenýho vína jednou za měsíc nemůže způsobit přece nízkou porodní váhu jako cigarety, ne 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru