CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. srp 2010

@drndapetka jj, taky jsem si říkala, že do 12tt bychom to taky vydrželi, sice je to třeba zbytečný, ale já bych se prostě bála, teď teda vůbec nemyslím, že bych se do něčeho takového pouštěla 😅

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka mno vyhráno ještě s kouřením není ,ale zase říkám že když už nekouřím tak dlouho tak že s tím začínat ani nebudu 🙂

raduza2
18. srp 2010

@vodni nevím jak je to po Et se sexem,ale mylsím že to poznáš sama kdy ,kde a jak 😀 😉

vodni
18. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀

raduza2
18. srp 2010

@vodni 😉 😎

drndapetka
18. srp 2010

@vodni možná bych se nebála, kdybych za sebou neměla dvě nepodařené těhu, ale takto vím, že to z mé strany prostě nepůjde 🙄

drndapetka
18. srp 2010

Ten Menopur teda dělá divy 😝 Dneska břicho bolí jak při mrše 😢 Tak jenpolehávám a lenoším 😉 Kdo mi slíbí, že půjdu na OPU už v neděli má u mě velkou čokynu 😀

drndapetka
18. srp 2010

Ještě, že se od počítače můžu převalit rovnou do peřin 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka hele, to není tím menopurem, to je prostě tím, že už jsou folikuly veliký, vždyť si to spočítej kolik jich tam máš a jak je každej velikej 😉 Tu neděli ti teda slibuju i bez čokyny! určitě to v neděli bude, na utz ti řeknou, že už jsou folíky připravené, pátek si už nebudeš nic píchat, jen večer pregnyl, v sobotu nebudeš píchat nic, a v neděli se jde na to!!! 😉

luciiiie
18. srp 2010

@vodni týý joo...to už nevím...nějak si pamatuju 3 a 5 dní.... 3 dny asi se před OPU a 5 dní asi sex po ET 😀 Ale řeknu ti, že u nás měl manžel strach, takže jsme do testu sex neměli... 😉

vodni
18. srp 2010

@luciiiie díky, vidím to taky tak 😔 sice manžel nevypadá, že by se bál, ale minimálně těch pár dnů to vydrží..

luciiiie
18. srp 2010

@vodni víš jak...ono už to stejně asi rozhodnutý je a bobani jsou určitě zavrtaní, ale za nějaký nervy to nestojí 😉

vodni
18. srp 2010

@luciiiie já vím, že to není moc racionální, prostě jsou tam a už se nepustí 😉 ale ta psychika holt dělá divy 😀 A co ty, jak se cítíš? Dívala jsem se, žes měla punkci v den mýho předešlýho ET, to budeš mít vlastně ježíška, viď? 😉

drndapetka
18. srp 2010

@vodni a když by měli ty včerejší folíky, co měli těch 9-10mm v pátek na UTZ 15-16mm, tak by jim to stačilo a dali by se použét, že jo 😉 Díky za slib 😵 Já v to doufám.... 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka noo, oni rostou o 2mm v průměru, ale někdy i víc 😉 Myslím, že punkce v neděli určitě bude, protože těch větších, který budou mít přes 20 bude víc než těch menších. Jestli budou mít ty menší v pátek 16, tak ještě něco doženou do neděle. No a ty větší jsou samozřejmě nadějnější.
Mi to tak aspoň vysvětlovali, že se může čekat na ty menší, jestli ještě dorostou (protáhnout stimulaci), ale u nich nemusí být zaručené, že to doženou a že pak budou zralý. Naopak, pokud tak dobře rostly ty větší, tak ty jsou nejnadějnější, že budou zralý, takže punkci udělají podle nich.
Možná teda, že všech 17 děcek mít nebudeš, ale odpadlíků bude minimum 😉 I tak je asi všechny nevychováš 😀

luciiiie
18. srp 2010

@vodni jj, máme termín 22.prosince 😉 Tak snad to tam i dotáhnem 😀

drndapetka
18. srp 2010

@vodni chápu správně, že ty co budou mít už přes ty 2mm, tak se zastaví v růstu ( a normálních okolností čekají na prasknutí ) a ty menší si zatím vesele můžou růst po těch 2mm 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka 20 mm ne 2 😉 folikuly dorůstají až tak 24-26 (při té velikosti obvykle dochází k ovulaci). Jak to tam funguje nevím 😅 jestli ty větší jako čekají 😉 Ale myslím si, že to je nějak propočítaný s těma dávkama. Proto už budeš píchat jen v pátek a v sobotu už nic, aby ty větší nepraskly. Ale zase v tobě bude dost hormonů na to, aby ty menší měly šanci. Co jsem četla na netu, tak pro ivf stačí folikuly, který mají v den posledního utz od 16mm výše, ale ideál je těch 20 a víc

vodni
18. srp 2010

Na tomle odkazu jsou velikosti folikulů při podání pregnylu popsaný podle jednotlivých typů protokolu:
http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/z...
(a píšou tam, že normálně rostou rychlostí 2 až 3 mm za den a k ovulaci dospěje při velikosti 18 až 26 mm)

drndapetka
18. srp 2010

@vodni Ty jsi zlato, moc děkuju, všechno si prostuduju....už jsem od přírody holt taková, že musím vědět všechno co nejlíp....kdyby to šlo tak si půjdu udělat i doktorát na folikuly 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 hele, víš že nemáš trojčit 😎 Úrodu máš parádní a ta velikost byla taky suprová, takže jen odpočívej a těš se na neděli 😉

drndapetka
18. srp 2010

@vodni Já netrojčím, já studuju poctivě 😀

drndapetka
18. srp 2010

@vodni Te´d jsem umývala nádobí na 2x, z té teplé vody se mi trošku zamotala hlava 😝 Neboj, odpočívám pořádně - doháním odpočinek za posledních pár let 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 tak to ok, si vem, že máš v břiše na každé straně přes 10 cm víc 😝 to prostě musí být znát 😉 Já se ty poslední dny na konci stimulky cítila divně, furt jsem si intuitivně přidržovala břicho (asi aby mi nespadlo nebo co 😀 nevím, prostě jsem to dělala nějak bezmyšlenkovitě), a to jsem měla takovou chabou úrodu.. To ty taková nosnice... 😝

raduza2
18. srp 2010

tak a je to v prdeli ,teď mě oznámil šéf že se opravdu obchod bude zavírat ☹ od zítra se udělá výprodej

drndapetka
18. srp 2010

@vodni hele, nezlob 😠 měla jsi krááásnou úrodu a mimísi jsou už krááásně zavrtaný 😉 tak netrojči 😀

Te´d jukám na neschopenku...včera se mi sestřička ptala od kdy chci, aby mi platila, tak jsem jí řekla, že od pátku 20.8., protože do čtvrtka mám ještě dovolenou, tak aby se to nekrylo a navzájem nevyrušilo,a ted kukám a na ní je: Neschopen práce od: 17.8., Povolené vycházky od:20.8 . jak to mám chápat? Jako, že teď už na neschopence jsem, a vycházky mám až od pátku? 😲

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 to je mi líto 😔 co kdyby sis vzala neschopenku, to tě pak vyhodit nemůže, ne? A v září budeš mít už miminka v bříšku 🙂 Neboj, to zvládneš 😉

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka jo jo přesně tak vycházky od toho 20

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka v září mít mimi nebudu jelikož teprve v září jdu na audit ,s tou neschopenkou nevím ,no pukud to zavře tak je to jedno tam akorát bude ochraná lhůta ,takže vůbec nevím co s tím .Tento měsíc nám rozdá výpovědi s 2 měsíční výpovědní s 3 měsíčním odstupným

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 no tak to mě ale pěkně ta sestřička naštvala 😠 protože jí ještě říkám - mám te´d dovolenou do čtvrtka, chci, aby mi neschopenka platila od pátku. Nemyslela jsem, aby mi platily vycházky od pátku.....boooože 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru