CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava byl zarostlej, však jsem včera psala, že jsem se ho nejdřív trochu lekla 😀 Okouzlil i mýho manžu 😵 No hele, je i možný, že když budu teď po těch malých dávkách reagovat málo, tak na OPU klidně půjdu v úterý 😝 Ten Menopur má být hrazenej teda jak pojišťovnou? 😕

raduza2
19. srp 2010

@vodni já to beru tak že človgěka to strašně povzbudí a že není ještě nic stracený ,prostě takovej ten elán 🙂 😀 ,vím že se opakuju ,ale potichoučku zívidím

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava by měl chudák asi v pátek zástupy před ordinací 😀 škoda, že nemá nějakou svou soukromou ordinaci ☹

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka taky bych ho brala za svýho lékaře,ale je u nás paní doktorka Novotná a ta má úplně stejný přístup jak on ,asi jeho škola taky strašně příjemná ,podá ruku atd. 😀

drndapetka
19. srp 2010

Nic, já zas na chvilku uteču.....Mám opět hlad 😲 Jsem jak dítě - jím, spím, čůrám, kakám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
19. srp 2010

@raduza2 kuju kuju 🙂 @drndapetka ale já myslela na opu. 🙂 A jestli tam bude zas frgouš tak to ti neřeknu,já byla smířená s tím že tam bude zas gogoela a jak jsem uviděla frgouše,jako vy vysvitlo sluníčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A však jsem si taky koupila novou halenku za to že jsem tak dobrá nosnice, manža ji pochválil,ale říkal že je jen tak do 4-5 mesíce,že jsem měla koupit větší. 😉 @drndapetka mi zkusíme vysypat pytlík dneska, 😵 i když nevím jestli budu schopná,mám večer naplánované kino se švagřicema,jden na kájínka.

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava mě to tak štve, že včerejší pokus o sex nevyšel 😠 Snad tam nějakou tu život potvůrku po 12ti dnech schovanou v pytlíku najdou 😀

drndapetka
19. srp 2010

@vodni erární košilky nemají? já mám totiž všechny jen s žirafama 😀 😀 😀

lenceslava
19. srp 2010

Kdyby byli tkový doktoři všichni tak je nám hned líp na světě.@drndapetka však uvidíme kdy budem snášet.A pokud se vejdeš do limitu tak menopur platit nebudeš.Jestli jsem to dobře spočátala tak se vlezeš s přehledem.

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava myslela jsem taky OPU....v úterý by to šlo 😉 jenže já už chci mít prázdný břicho, tak si přeju víc teu neděli 😉

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka já si kvůli tomu loni musela košilku kupovat,chodím spaát v manžových tričkák(nebo jen tak) 😉 Ale asi si kupím novou,Že by nějakou sexy at z toho taky páni doktoři něco mají? 😀 😀 😀 😀 No ale když si uvědomím kam nám koukají tak je to asi jedno že? 🙂 Já jsem dneska zase vtipná.

raduza2
19. srp 2010

@lenceslava já myslím že jim to už ani nepříjde 😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka já měla taky obrázkovou košilku 🙂 s medvídkama 😝

raduza2
19. srp 2010

kočeny zatím ahoj,dneka je tu nějak moc lidí ,musím makat

raduza2
19. srp 2010

to bude tou tabulou velké slevy 😠

vodni
19. srp 2010

@raduza2 pa!

kveta
19. srp 2010

@lenceslava Kúp si rovno krátku košieľku s rozopínaním vpredu... na dojčenie.. 😉

lenceslava
19. srp 2010

@raduza2 nemáš tam nějakou noční košilku ve slevě? Že bych se projela do blanska?

lenceslava
19. srp 2010

@kveta no vidíš a na to bych nemyslela. 🙂

vodni
19. srp 2010

@lenceslava raduza myslím prodává elektro 😉

vodni
19. srp 2010

@kveta je, kveti, tobě už to píše 36tt, to tak letí 😵 To už je tu prcek coby dup 😉

lenceslava
19. srp 2010

@vodni aha tak @to tam asi fakt nebude mít noční košili 😀 😀 😀 😀

kveta
19. srp 2010

Inak rada by som sa zastala Gogelu.. ja som ho mala najradšej, jednal veľmi korektne, podal ruku.. robil mi oba transfery a bola som tomu rada...

K Frgalovi som raz nabehla z chodby spýtať sa ho, či si nemyslí, že by sme mali dať rovno tri embriá a nie len dve... Odporučil striktne dve... Potom som ho mala na tom pohovore po IVF, kde mi povedal, že vzhľadom na OHSS aj pri krátkom, opatrnom protokole, mi už žiadnu stimuláciu v živote neodporúča absolvovať, že neodporúča ani hormonálnu prípravu pred KETom a že keby to vedel, aká je moja celková situácia, keď som sa ho pýtala na tri embriá, tak že by mi tri odporučil.. 😠 Ospravedlnil sa mi, ale čo mi to bolo platné, keď v tom okamihu, pri diagnózach ako napríklad nepriechodnosť vajcovodov a manželovu neplodnosť, to bol v podstate rozsudok bezdetnosti...

miki.mikulasova
19. srp 2010

@kveta ahoj kveti, vies, ze mna sa to, ci chceme vlozit 2 alebo 3 opytala tusim embryologicka....

drndapetka
19. srp 2010

Zajímalo by mne jestli je Menopur stejně silnej jako Puregon 😕 Dneskanecítím břicho 😒

vodni
19. srp 2010

@miki.mikulasova ahoj, ano, počet jsem také u obou ivf potvrzovala u embryoložky, doktor pouze doporučil, ale řekl mi, že rozhodnout za nás nemůže...

vodni
19. srp 2010

@drndapetka myslím, že silný jsou stejně, resp. je to ta samá látka, a záleží na tom, kolik máš jednotek. Že tě bříško bolí bude spíš tím, že se blížíš ke konci stimulky 😉 už se vajca třesou, až v neděli vyrazí na výlet 😀

vodni
19. srp 2010

@kveta já jsem myslela, že při horších formách OHSS se dává vždycky jen jedno embryo, pokud k ET vůbec dojde 😕

kveta
19. srp 2010

@vodni Nikdy mi nič také neodporučili, ale celkovo viem, že často k ET nedôjde..

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka z toho co mi frgala dneska řekl jsem pochopila že je menopur jemnější?nebo jak to říct.asi to není takový svinstvo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru