CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka no jak mylsíš ,ale já mylím že je dobrá 😉

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka co ty říkáš na tu neschopenku ???

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 fakt šikovná 🙂 jak vy to holky děláte, že vypadá tak skvěle? 🙂 Orchidejka je taky krásná ženská, člověk jí hned z fleku hádá o 10 let míň, a postavičku má jak lusk....a teď kukám na Tebe, taky vypadáš rozhodně mladší 😵

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka děkuji to potěší a te dto mylsím vážně

raduza2
19. srp 2010

to víš my které máme mladší polovičky se musím hodně snažit 😀 😀 ,ted to neber vážně jen si dělám srandu

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 já Ti to navrhovala hned , ať jdeš marodit 😉 Ber to tak.....2 měsíce budeš ještě v práci, mezitím začneš stimulovat, před Vánoci bys práci sice sehnala, ale bývá to přes svátky hukot ( jako moc práce ) a ty by jsi stejně musela odpočívat ( já bych třeba teď už práci nezvládala) . Navíc nová práce rovná se 3 měsíční zkušebka - když jim otěhotníš, stejně Tě vyhodí 😒 Peněz bude sice míň, ale pokud manžel utáhne a mimi se povede, tak není co řešit 😉 Ale to je pouze a pouze teď na Tobě 🙂

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 jééé, a o kolik máš mladšího partnera? 😅

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 no já pořád spoléhám na to, že to budu mít jako moje maminka....té do jejich 30ti let hádali všichni víc a po 30tce se to zlomilo a hádá jí každý o 5-10let míň....snad jsem po ní 😀 zatím mi každý hádá o 3 roky víc 😲

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 navíc od ukončení pracovního poměru do nástupu mateřské je ochranná lhůta 180 dní 😉

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka co se týká neschopenky tak nad tím vážně uvažuju ,manža taky říkal že by mě stejně vyrazili kdybych jim otěhotněla .Můj chlap je o 3 1/2 roku mladší ,ale nevypadá na to je šedivej jak nejakej 50 tník 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka no vidíš to ani nevím o té lhůtě 180 dní

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 určitě to zvaž...já jsem zase třeba taková, že by se mě do práce už nechtělo, kdybych věděla, že přijde to mimi 😀

raduza2
19. srp 2010

no tak mám to namyšlený tak že v práci ještě ten 1 měsíc zůstanu ,bylo by mě blbý je ted nechat ve štichu mám dobré spolupracovníky

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 to já zas vím 😀 jsem si to zjišťovala, protože mi 4.11. taky končí smlouva, tak mě zajímalo jestli bych měla nárok na mateřskou, a pokud by mi to teď vyšlo, tak bych se do té lhůty vešla...akorát když budeš na neschopence, tak na mateřskou nastupuješ už8 týdnů před termínem porodu, tam je to myslím daný 😒

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka ty jdeš zítra na kolik ? vím že už jsi to tady psala ,ale nechce se mě to hledat ať vím kdy mám na vás myslet 😉

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka a jinak je tto kolik týdnů??

raduza2
19. srp 2010

včera jsem se stěma životopisama asi trošlu unáhlila 😀 😀 ,dneska už mě odepsaly z okay elektro

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka takže ty to máš taky se smlouvou na knop .A proslouží ti ji kdyžtak nebo ne ??

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 na 8:45 a orchidejka na 10 hod. 😉

tak si to vypočítej: 180/7 to je zhruba 26 týdnů, pokud počítám správně

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 no pokud neotěhotním, tak prodloužé, to by problím nebyl, a navíc bych ji měla už na dobu neurčitou, což je fajn a na druhý pokus bysme šli až v lednu, protože přes Vánoce je v obchodech frmol a to bych si nemohla dovolit jít marodit...ale strašně moc si přeju, aby to vyšlo už teďka 🤐

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka mělo tam být jestli ti smlouvu prodlouží 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka to vyjde věř tomu 😀 no a vánoce ve kšeftě to je snad jediný po čem se mě nebude stýskat 😀 😝

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 No nic, já budu muset už končit....musím se zase na zítřek zkrášlit...umýt si vlasy, oholit se, ať se mě pan doktor Gogela nelekne hned u dvěří 😀 Přeji krásnou noc 😉

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka jo jo tobě taky dobrou

lenceslava
20. srp 2010

Ahoj holky.Já byla včera už pak mimo(mimo domov,ne mimo sebe i když to jsem taky často) 😀 😀 Kájínek VÝBORNEJ viděli jste ho některá? @mufinka0 no to víš že jsem vrněla. A za ty léky jsem dala zatím 4000 a myslím že doplácet nebudu,vlezla jsem se do toho limitu.Max co tak budu pak platit za ty glogule a atb co se dávají před opu.@vodni třeby si to ještě stihneš přečíst,krásnou dovču přeji a ty dvě tlustice nám v po pěkně nahlaš.Držím palce.

lenceslava
20. srp 2010

@drndapetka taky drřím pěsti určtě ti úrodička zase trochu dozrála a bude toho moc na sklízení. 😉

raduza2
20. srp 2010

ahojky ,tak od půl 9 držím všechny prsty 😀 😀 😀

raduza2
20. srp 2010

@lenceslava ahoj kde jsi byla na kájínkovi??

lenceslava
20. srp 2010

@raduza2 byli jsme ve špalíčku.Je to hlavně dobře natočený.

raduza2
20. srp 2010

@lenceslava tomu věřím a Kájínek bude za vodou s prachama,jsem zvědavá jestli docílý obnovy procesu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru