CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. srp 2010

@vodni nene, já tam vidím tvar hlavičky a tělíčko....a v 6.týdnu už bude bít i srdíčko....to se přece nedá srovnat s hnusným pulcem 😠 😀 🤐

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 nestihli, 12 dnů abstnence, a to zlepšení bude asi už konečně po těch antibiotikách a vitamínech, co manža bral v březnu, jen výsledky se projeví až za 3 měsíce, protože to obnoví všechny spermie za nové 🙂

raduza2
24. srp 2010

@vodni tak aspoň hezčí přirovnání a ne zrovna pulci 😅

vodni
24. srp 2010

@drndapetka taky si myslím, že to bylo těmi antibiotiky 😉

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka no a pak že je nejlepší tak 3-5 dní před ,tak si vyber 😉

vodni
24. srp 2010

@raduza2 @drndapetka hmmm, se vám nelíbí? Takový "VODNÍ" tvor to je... 😝 no tak já o tom budu ještě přemýšlet...

raduza2
24. srp 2010

ty antibiotika mylsíte co byli před OPU nebo tvůj manža měl nejaký vyloženě na spermíky??

drndapetka
24. srp 2010

@vodni no já měla minulý těhu ve 4+4tt na utz už 4mm mimi 🙂 tak počítej, že tak kolem půl centimetru už má/mají 😉

vodni
24. srp 2010

@raduza2 ne ne, drndin manžel je měl předepsaný někdy v dubnu nebo tak nějak viď Peti?

raduza2
24. srp 2010

@vodni určitě si zaslouží hezčí přezdívku 😅 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😵

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka peti a říkali vám jaký ten SPG byl nebo ne ??

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 nene, měl nasazený od mudry v Heliosu, kam jsme dřív chodili Azitrox, měl ve spermatu nějaký zánět či co a pak dostal vitamíny cca za 2 tisíce, asi mu to pomohlo, ale jak říkám - výsledky jestli to zabralo nebo ne, tak jdou vidět až po těch 3 měsících po ukončení léčby....my měli hned po léčbě ze 44mil. spermií jen 5 milionů, takže aspon vidíte jakej humus způsobují antibiotika chlapům v těle 😝

vodni
24. srp 2010

@raduza2 mně říkala po opu jen embryoložka "tak nějak podobné jako vstupní", ta konkrétní čísla jsme se u 1.ivf dozvěděli až při auditu.

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 embryoložka říkala, že je dobrý, že od posledního spermiogramu 28.6. zlepšení a že by se dalo úplně v pohodě oplodnit jen IVF 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka máš doma hotového kance 😝 Vlastně hrocha - nebo hroch jsi jen ty?

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka ty brdo tak to je hodně velkej pokles ,ale i těch 5 mil .je dobrý proti mýmu chlapovi ten měl jen 1,9 mil.,taky jsme nasadili vitamíny už je bere od února ,tak jsem zvědavá

raduza2
24. srp 2010

@vodni takže já se je taky dováím toho 6 to je dobře 😉

raduza2
24. srp 2010

@vodni ne ne to bude bejk jak hrom 😅 😅 😅 😅 😅

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 konkrétní čísla ale neříkala....nevím proč ale věřila jsem jí a s IVF souhlasila a udělala jsem dobře 😉

Holky, přemýšlela jsem nad tím, když zůstanou před ET embrijka i z ICSI i z IVF, jak si je mám nechat zavést? jedno a jedno a nebo byste spíš spoléhaly na to ICSI? nevím jak se to v těchto případech dělá, ale asi bych měla trošku strach zavést obě jen z IVF, když vím, že u nás přirozené početí jde, ale těhotenství pak neprosperuje ( přeci jen ta morfologie je tam kolem 20% 😒 )

drndapetka
24. srp 2010

@vodni né, hroch, hrošík 😀 hroch je už moc velkej 😀 jj, hrošík jsem jen já 😀 manželovi jsem přezdívku žádnou nedala 😅

vodni
24. srp 2010

@raduza2 dostaneš takový papír, kde je to všechno popsaný v tabulkách - kolik byl vstupní spg a v řádku pod tím kolik byl spg při opu. To, co je pod normou bylo červeně. V další části je kolik bylo získáno embryí, zda šla použít k icsi, pak tam je řádek na vývoj embryií po icsi a dole ještě doporučení k dalšímu postupu. Je to hodně přehledný a všechny informace tam jsou. Nám se počet po 3měsíční péči zlepšil až k normě, ale jinak zůstal ubohý... A přesto to stačilo 😵

drndapetka
24. srp 2010

@vodni jj, měl atb na jaře, našli mu ve spermatu hodně shlukovaných buněk či co, to prej značí zánět, tak ho léčil

vodni
24. srp 2010

@drndapetka já myslela, že ty jsi hroch (přezdívka co ti dal manžel - teda kromě té bójky 😝 ), no a když máte malý hrošáčata, tak on jako ten, kdo je zplodil by měl být logicky hroch, hrošák nebo hrošan 😉 Snad bys nechtěla křížit různé živočišné druhy? 😎

vodni
24. srp 2010

@drndapetka Peťulko, a už je ti líp?

raduza2
24. srp 2010

@vodni takle mě vysvětlení stačí ,je fajn že to takle rozepíší aspoň člověk ví jak na tom je a jestli vůbec mají ty vitaminy nějakej účinek 😅

drndapetka
24. srp 2010

Holky, musím Vám říct-je mi zas o krapet líp 😉 Jsem ráda, že si mám s kým "pokecat" , protože by mě doma si jeblo 🤐 Manža zas pilně pracuje na bytečku, tak jsem sama doma 🙄 Vypila jsem už snad 3 litry vody a je fakt, že se mi ulevuje....tak snad bude zítra ještě líp, ale už tomu pevně věřím, že bude 😉 Včera bylo tak strašně zle, že jsem ani nedoufla, že to přejde 😔

drndapetka
24. srp 2010

@vodni já se z Tebe picnu 😀 Tak jo, je hrošák 😀 Mu to večer musím oznámit 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka to je dobře že se ti ulevilo a teď už budeš jen čekat na ET a uzdravovat se 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru