CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
24. srp 2010

Holky na chvíli se odpojím jdu se přemístit z bodu A do bodu B (pro vodní ) ,a jinak z pracovního pc na pc domů .Zatím pa pa

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😒 😒 Vidíš,..mám v tom guláš!!! Mnohem raději bych si ho dala na talíři než ve své hlavě... 😖 😀 😀 😀 Jsem tak strašně nenajezená, že mi to je až blbé. Beru Mammavit,..myslíš že to třeba může být i tím??? ☹

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 tak o navázání vody nevím nic, já si to tak nějak pro sebe vysvětluju spíš tak, že když hodně piješ, tak že se hormony rychleji vyplaví ven z těla, takže se nestihne vytvořit tolik té volné tekutiny. Ale kdo ví jak to je 😅 Hlavně, ty ohss mít prostě nebudeš a basta, ju? 😎

drndapetka
24. srp 2010

@vodni Jj, TSH je jeden z hormonů štítky 😉 Ten má být do hodnoty 4, pro otěhu nejlepší mezi 1-2. Já měla před 6ti týdny 2,7 proto mi nasadili euthyrox 😉

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka kydž hodně piješ tak chodíš i víc čůrat což zanmená že ledviny se rychlej čistí a tím pádem i ty hormony jdou rychlej pryč 😀 ated uz doopravdu za 15 min jsem zpět

vodni
24. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 zas tak to mít nemusím, ale u některých postupů prostě chci mít přehlednost 😉

vodni
24. srp 2010

@raduza2 Pá!

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka Jinak s tím močákem já to měla stejný, ale mě to po OPU přešlo... 😒 😒 Je ale možné že máš zvětšené ty vaječníky a ty utlačují močový měchýř, proto to bolí, než se ti to povede rozčůrat.. To všechno přejde neboj!! Mají se jíst i hodně jogurty,..bílkoviny je prý taky moc potřeba... 🙂

drndapetka
24. srp 2010

@vodni já jen, že přes břicho měřím furt stejně, ale cítím se úplně nafouklá a plná, to je divný, ne? 😕 bo myslíš, že to může být ještě po opu? nebo z toho jak hodně piju?

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka URČITĚ je to po OPU!!! Já měla 7 vajuch a nafouklá jsem byla jak balon!!!! Hlavně ať se ti nezvětšuje břicho a můžeš pěkně dýchat 🙂

vodni
24. srp 2010

@drndapetka myslím, že jo - tím pitím i tím, že jsi po opu. Já se nemůžu s tvou snůškou vůbec srovnávat, ale taky jsem měla prostě pocit, že mám břicho velký, a ono bylo pořád stejný... A když hodně piješ, tak je jasný, že jsi jak ta bójka 😀

drndapetka
24. srp 2010

@mufinka0 jj, já vím, koupila jsem si v lékárně Nutridrinky, obsahují hodně bílkovin, vitamíny a minerály a jím hodně sýrů, masa, vajíček.....jogurt a mlíko bohužel nemůžu, špatně je trávím, jedině tvaroh, ten je na bílkoviny taky bohatej....

drndapetka
24. srp 2010

@vodni 😀 ty jsi drzáááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no, přesně pocit, že se nemůžu unýst, přitom kilča a centimetry furt stejné 😉

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka Jo?? Já po tvarohu valím hned na onu stranu....tak do 20ti minut jak ho sním. Přitom já ho tááák miluju!!! 😀 😀

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 já nevím, já nějak ty doplňky stravy prostě nejím, tak ti nemůžu říct, jestli to mám třeba podobně. Ale obecně u mě je to tak, že mám prostě občas "žrací období", pak se zaleknu toho objemu, který to způsobí a je na chvíli klid 😝

drndapetka
24. srp 2010

@mufinka0 zatím dýchám 😀 čůrám jak drak, dneska bolsti přešly, tak si to užívám, jsem na záchodě každou půl hodinu 😀

vodni
24. srp 2010

@drndapetka no já jen, co říkal manžel... 😎 sama bych si přece nedovolila 😀

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😀 😀 já ho měla už minulý měsíc,..a teď to pořád pokračuje....Bože vždyť já už přibrala 3 kg!!!!!! Jsem z toho nešťastná,..ale když já mám furt hlad! Kdyby aspoň jen chuť, tak třebas odolám,..ale hlad je hlad. ☹ ☹

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka 😕 😕 Jenom??? Já před OPU byla na WC každých 10-15minut. Ale to bylo tím, že jsem nemohla pořádně,..prostě vždycky jen trochu a pak za chvilku jsem musela zas... 😀

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 jojo, tak to chodím opravdu moooc čůrat,za chvilku skončím z notebookem na záchodě celý den 😀

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😀 😀 Nooo za chvilku taky začneš nabírat trochu na objemu.... 😀

drndapetka
24. srp 2010

@mufinka0 tak pře opu jsem to měla taky tak, ted už močák konečně funguje normálně a v mým případě jeden litr vody zvládne než se začne hlásit o wc 😉

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka 😒 😒 Hm,...já mám něco s močákem,..nevím jak se jmenuje,..kdysi jsem byla na vyšetření, ale nic to prý není. Že je jen citlivější, nebo co.... 😒 😒 Jinak to vyšetření ---móóc příjemná věc... 😠 😠 😠 🙄

teckovanaorchidej
24. srp 2010

jéžiši, jste toho zase nakecaly, tak já už spolkla prášek, bolí břicho, lehce nafouklé, jinak nic, Hrochová - už píšeš z WC? 🙂

mufinka0
24. srp 2010

Tak já jdu něco uvařit,..dnes jsem doma dřív, zítra volno,... 😀 Tak aby manža neřekl, že jsem se válela... 😀

vodni
24. srp 2010

holky co to je, mně nejdou uložit odpovědi ☹ ☹ ☹

drndapetka
24. srp 2010

mě to taky nejde ☹

mufinka0
24. srp 2010

Tak jsem psala Vodní, že mě to jde a nic.... 😲 😕 😕

drndapetka
24. srp 2010

Vodni, ale mě to nejde, jen když píšu jinejm, jinak to jde 😕 Vyřeš záhadu, na to já jsem levá 😀

vodni
24. srp 2010

no tak už to asi jde, tak ještě po třetíé napíšu drndě, že před ET je lepší nechodit na malou - že s plným močovým měchýřem se líp najde vhodné místo pro umístění embrya. Zkušený doktor to teda pozná i bez toho, ale četla jsem o tom, že se doporučuje nečůrat (když už o tom čůrání tady píšeme 😀) U prvního ivf jsem prostě musela, tak mi sestra říkala, ať jdu, že kdybych byla v křeči nebo se počůrala, tak by to asi taky nebylo to pravé, ale teď jsem to vydržela a nešla 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru