CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
28. srp 2010

@vodni ahojky kočeno,skus se té naděje držet i když nevěříš ,není vše potvrzené na 100% ,přinejhorším budou hrošíci hlídat tvé vodníky 😅

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej aha stejně já delší než ta naše chrochta 😀 ,jsou to krásní psi

vodni
28. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 no jo, čtyři měsíce vlastně budou o léto, tak to vodníci půjdou do školy o rok později než hroši, takže po mi @rndapetka schová snad i akťovky 😉

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 chrápání mě nevadí to mám doma duo ,slintání taky v pohodě,ale to prdění je děs a ten smrad 😀 😀

raduza2
28. srp 2010

@vodni to je dobrá vyhlídka néé?? 😅

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni chjo, no v nejhorším se budou vodníci dívat z kočárku, jak se hrošíci na písku perou o lopatku a kyblík,
vodni, nemohlo třeba jen jedno zamlknout a druhý se držet + nějaký hematom? V každým případě se opatruj jak nejlíp umíš, jdi si koupit něco krásného a buď tu s námi, když budeš mít chuť. Myslíme na tebe 🙂

bobbule09
28. srp 2010

@raduza2 to mi povídej, nejhorší je to večer u televize, to je potom romantická atmosféra, když si ta naše hvězda ubzikne. Pak má mít člověk chuť na nějaké erotické hrátky 😝 😀

raduza2
28. srp 2010

@vodni taky mě napadlo že jedno to třeba vzdalo a druhý se bude držet zuby nechty 🙂 😉

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 😀

bobbule09
28. srp 2010

@vodni já se odměňuju každej měsíc, když mi dorazí tetka. Jako bolestné, že je další měsíc v tahu a zase nic ☹ Pokaždé si koupím něco na sebe pro radost, když nejsem těhotná, tak ať jsem aspoň krásná 😀 Skříň se pomalu začíná přeplňovat a mimís pořád nikde 😕

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 😀 😀 😀 😀 ten náš neslintá, moc nechrápe, ale to ostatní - blééééééééééééééé umí taky 😝 😝 😝 😝

bobbule09
28. srp 2010

@teckovanaorchidej dneska máme fazolovou polívku, tak se mu pomstíme a oplatíme mu to dvojnásobně 😀 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 OMG 😎 😎 😎

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej to umí každej bafan ,prý je to z garnulí 😀

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej @raduza2 taky mi nejdřív říkali, že špinění může znamenat jen to jedno embryo nebo roztahování dělohy apod. Takže to ten problém až tak není, problém je hCG 34,5 - v pátek mělo být dávno přes sto (a to je minimum), takže kdyby se jedno embryjko drželo, muselo by být hCG mnohem vyšší ☹ No nic, DOST kočky, teď tu máme novou várku do čekárny 😵

vodni
28. srp 2010

@bobbule09 😀 😀 😀 já se moc odměňovat nemůžu, hypotéka mi bere celý plat 😉 a taky nesnáším nakupování 😉 vlastně mi všechbno oblečení kupuje manžel 😝 Ale jo, odměnu už jsem si naplánovala, koupím si novou vanu 😎

bobbule09
28. srp 2010

@raduza2 ale když je to jinak takový miláček, tak mu to odpouštím 😀

raduza2
28. srp 2010

@vodni tak aspoň pořádnou i s masáží 😀 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni dobrá, berem na vědomí, takže vzhůru do budoucnosti, budeme ti schovávat použité hadříky a hračky atd. 🙂 🙂

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 tak ten krásnej já mám béžovýho

bobbule09
28. srp 2010

@vodni no já jsem bez práce, takže taky na rozdávání nemáme. Ještě že existují sekáče a bazar na koníkovi a taky miluju čokoládu 😉

bobbule09
28. srp 2010

@raduza2 ti jsou ještě hezčí 😵

vodni
28. srp 2010

@bobbule09 😀 jo tak to já taky 😀 akorát je to už nějak moc vidět 😝

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 on je v posteli, no super, ten náš taky (trochu se stydím), ovšem zabere víc místa, váží celých 40 kg

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, správně, malý orchideje porostou jak z vody, takže po čtyřech měsících vždycky šup s tím k vodníkům 😉

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 úplný mazel s černýma ušima

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej my spíme s kočkama 😅

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni 😅 😅

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej no jo, a ony při tom ještě tak krásně předou 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru