CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava no ona se mě
@raduza2 ptala na celkovou částku, ta je skoro 32 tisíc, ale samo, že puregon, prednison a listovka byla placená v lékárně 😉

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka tak tak pěkně do pelech a rozmazlovat se!!Moc ti gratuluju k mimískům,Zítra se k tobě s @teckovanaorchidej přidáme do čekárny na // 😀 😀

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava nevím, s tím mražením to nechápu, dala jsem na názor embryoložky

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka já tak nějak počítám dohromady 28000 i s tím kryem když bude.

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava já měla celkem puregonu 1200 iu, ale myslela jsem, že ten menopur, který byl jen na 4 dny platit nebudu 😠

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka no tak já na 30 tis už jsem teď 😠

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava no my dopláceli ještě 4 800,- za 4 vejce na ICSI

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka já se jí taky ptala když dnes volala jestli se ty dvě budou hodit na zmražení a ona řekla že to mi nemůže říct že se uvidí zítra.

drndapetka
28. srp 2010

tak zatím pááááá 🙂

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava lenci nech se překvapit uvídš ,že tě tvý embrijka ještě překvapí 😅 😅

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka pa pa

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka ale to bys přece neměla. Já se na to optám.Jedine že by menopur nehradila pojištovna,a nebo je to možná doplatek.Jo vlastně vy jste měli ICSI navic.To já už mám 2 ušetřený .Minule bylo 7 vajuch a ted taky.Tak mi to pak třeba nějak vykompenzujou.No asi ne že?

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava myslíš jako že by ti jedno vajucho odečetli z minula 😀 tak to mylsím že opravdu ne 😒

luciiiie
28. srp 2010

@drndapetka gratuluji maminko...a hatchující blastocysty? nejkrásnější stádium .. 😵 během dneška nebo zítřka máš hrošajdy zavrtaný! Teď mysli jen na krásný věci, nestresovat, nevyhledávat na netu žádný hovadiny, rozmazlovat se a šetřit se 😉 Držím pěsti!
A k tomu jednomu embryjku, co ti ještě zamrazili..jako mazec...super 😉

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@drndapetka nazdárek mámo hrošice, gratuluji k hrošíkům a mražáčkům. To je bááájo, tak teď válení a čekání, zítra se s leni přidáme, hoj hoj, Už za 16 h. 😀

lenceslava
28. srp 2010

holky já už koukám na kočárky a hadříky pro těhu 😀

vodni
28. srp 2010

@drndapetka čau hroší mamino 😉 Takže teď do 12.9. žádné trojčení 😝 a jen být šťastná, jasný? 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@lenceslava si z toho nic nedělej, já prohlížím fotogalerii známé, čekala dvojčata a 7. den měla na TT už slabou čárku, poloducha. Tak přemítám, jestli koupit TT, ale zase, je to zbytečné tak brzy?

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanaorchidej kdyý peta testí 12 tak mi budem 13 asi.já kupuju test 12. dřív ani ránu.

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@lenceslava máš pravdu, vydržíme to?

teckovanaorchidej
28. srp 2010

já asi ne, prubnu to s petkou

lenceslava
28. srp 2010
vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava Kočenky, na zítra se krásně vyspěte a pořádně si to užijte. Přijdu za váma asi až budete těhule, tak zatím pa!

lenceslava
28. srp 2010

@vodni děkujem.

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava Kočeny na zítra tfuj tfuj tfuj

jimmy1
28. srp 2010

Ahojte bojovnice 🙂
zběžně vás pročítám... a držím vám pěsti 😵

Chtěla jsem reagovat na to mražení embryjek 😉 my jsme měli zamraženo jedno sedmibuněčné a jedno devítibuněčné. A z toho devítibuněčnýho bojovníčka máme Marťulíčka 😵 kterému je dneska přesně 7 měsíců 😵

teckovanaorchidej
28. srp 2010

díky všem, lence, zítra jdem na to, tak pa pa

kveta
28. srp 2010

@drndapetka Prsk prsk prsk prsk prsk... Posielam tehu bacile... 😝

lenceslava
29. srp 2010

Tak já u jsem od půl šesté vzhůru.A připravuju se na te velký den 😀 @teckovanaorchidej přeju nám at vše proběhne v pořádku a s patřičným výsledkem.Tfuj tfuj tfuj.

mufinka0
29. srp 2010

@drndapetka Ahoj,..ty jsi platila přes 30 tisíc??????????????????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru