CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
5. zář 2010

@anielik84 to si nemyslím... ono je to opravdu strašně moc subjektivní... Holky, co chodí i za náma (třeba mufinka0) jsou tam moc spokojené... Pokud jde o ty peníze - víš co, oni mají myslím povinnost hned na první schůzce informovat o cenách - některým kočkám se to nelíbí, jako že se hned mluví o penězích, ale mně to vyhovovalo, potřebuju fakta, termíny atd. 😉

anielik84
5. zář 2010

@vodni jo to přesně potřebuji vědět i já, jak ty říkáš,potřebuji fakta, ať vím, na čem jsem, a co a no a co ne. Tak já dám na pocity a uvidíme🙂 snad to klapne a budu spokojená.

pampeliska36
5. zář 2010

@anielik84 ja souhlasim s
@vodni 😀

mufinka0
5. zář 2010

@anielik84 Ahoj 🙂 Tak já jsem právě z té Repromedy, jak psala Vodní. 😉 Chodím sem za holkama, protže jsem byla na konzultaci v obou CARECH a pak se nějakou dobu (dlouhou 😀 😀 ) rozhodovala. Na prvním IVF jsem byla na Obilňáku - jeden velký omyl 😖 😒 😒 Samozřejmě nevyšlo. No a proto jsem teď na druhý pokus obešla tady ty dva nejlepší CARY v Brně, abych měla možnost se rozhodnout správně. No,...jestli to bylo správně zatím nevím 🙂 Ale jsem tam spokojená, mám už za sebou toliko vyšetření, že jsem ani nečekala, takže není pravda, že vytasí ceník, zaplať a pak teprve budem vymýšlet co a jak dál 🙂 Je pravda že Repromeda je dražší a dokonce musím říct, že i na lécích jako je Puregon platím víc než holky v Unice 😒 To nechápu jak je možné, ale protože jsme se snažili ušetřit na prvním IVF a jak to dopadlo, tak teď už na to tolik nehledíme. 😔 😔 Penízky sice nemáme, sponzorují rodiče, ale teď mám konečně pocit že dělají něco víc než na Obilňáku, chápeš?.. 🙂 Rozhodování mezi Unicou a Repromedou bylo hodně těžký, protože jsme měli na první konzultaci dr. Frgalu a uchvátil mě stejně jako všechny holky tady 😀 😀 😀 Udělal nám 1,5h přednášku, všechno vysvětlil a hlavně má obrovské charisma! 😅 Hele, ale tyto obě kliniky jsou myslím na stejné úrovni, někdo má špatné zkušenosti s Unicou, někdo s Repromedou, někdo s Obilňákem,..to je hrozně těžký. Řiď se radami holek,..chybu neuděláš. 😉 Přeju hodně štěstí do boje,..není lehký, ale za tu odměnu to stojí. 🙂

mufinka0
5. zář 2010

@pampeliska36 🙂 Ahoj,..jsem tu jen na skok a už zase běžím,...takže dnes jen pozdrav! A víš co?? Už mám za sebou 3 injekce Puregonu!!! 😵 😵 😵 😵 Zítra první kontrola UTZ. 😉

mufinka0
5. zář 2010

@anielik84 Pokud můžu radit i já,..tak Reprofit nemá tak velkou úspěšnost jako Unica. Mám známou zdravotní sestřičku z oboru gynekologie a radila mi Repro nebo Unicu. I moje gyndra. Ale je to na tobě samozřejmě. 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@mufinka0 jeeeeeeee nadi ahoj kocko 🙂 zitra drzim MOC MOC MOC pesticky na prvni kontrolu foliku a doufam, ze mi das vedet, jak jsi dopadla 😉 budu na tebe moc myslet.

teckovanaorchidej
6. zář 2010

Ahoj holky, jak se máte? 🙂
Holky - co jdete dnes do UNIKY - tak hodně štěstí a dobrých nápadů
Pampeli - ať je co nejdříve KETík
Máma Hrošice - jakpak se máš?
Lenceslávko - co tvoříš dneska?
anjeliku - já jsem v UNICE taky spokojená, hodně záleží na lidech a taky na prvním dojmu, tak ať se správně rozhodneš
🙂
mufinko - taky tě zdravím, doufám, že jsem na někoho nezapomněla, jdu zase počítat rozpočty a později nakouknu 🙂)

lenceslava
6. zář 2010

Ahoj kočky.Přidávám se k @teckovanaorchidej s přáním štěstí při dnešní návštěvě na klinice. @teckovanaorchidej dneska tvořím nehty.Nějak mě pobolívá bříško (i včera) tak hodně ležím.Ale objednala jsem si hodniny a nové ubrousky tak jak to příjde tak zase začnu tvořit.

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@lenceslava strašně tě obdivuju za tvou šikovnost, fakt 🙂 Odpočíváš zodpovědně?? 😝 😝 😝







raduza2
6. zář 2010

Ahoj a dobré sluníčkové ránko ,teda aspoň u nás leze sluníčko

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@raduza2 u nás taky 🙂

raduza2
6. zář 2010

@teckovanaorchidej bude dobrá cesta do Brna ,nerada jezdím v dešti 😅

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@raduza2 cesta ok, ale počítej s tím, že bude provoz jako prase 😠

raduza2
6. zář 2010

@teckovanaorchidej no s tím počítám je ponděšlí takže vyjedu asi tak kolem půl 11 radši ,to nude zas samej náklaďák 😝

raduza2
6. zář 2010

@teckovanaorchidej jinak cesta na Unicu cca 30 min.

raduza2
6. zář 2010

tak jo já se loučím jdu udělat očistu a pak tradáááá 😉

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@raduza2 tak hodně štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a jeď opatrně 😝 😝 😝

lenceslava
6. zář 2010

@teckovanaorchidej to víš že poctivě odpočívám.Jen začínám mít docela strach,včera jsem si i večer pobrečela.Byla u nás tchýně a pořád mi říkala lež leničko,opatrně vstávej,nedělaj prudké pohyby,ty jseš plná energie ale krot se trošku at si neublížíš,když můžeš ležet tak toho využij.Že její známé dcera....blalblabla.Fak jsem večer měla výčitky že mě to břicho bolí kvůli tomu že když se zvednu ze sedačky tak nejsem jak zpomalenej film ale zvednu se úplně normálně.Že vezmu koště do ruky a zametu.No a pak jsem to ořvala.Já vím že to myslí dobře,ale já potřebuju pořád něco dělat,abych neměla na špatný myšlenky.A to jsem jí řekla.

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@lenceslava Jasně že potřebuješ něco dělat. Při pohybu se ti prokrví děloha a to embryo potřebuje.
Představ si, že jsi zdravá, 8 dnů po oplodnění a vůbec o tom nevíš. Těžko bys ležela, ne?
Otevřel mi jasně řekl - normální život. Já jezdím na nákupy - nenosím je, po návštěvách, do knihovny, se psem na výlety na přehradu atd. Těhotenství nevyležíš, buď tam bude nebo ne. A tchýni pozdravuj 🙂 Řeklas ji to dobře, on má asi jen strach, ale ty to zvládneš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenceslava
6. zář 2010

@teckovanaorchidej já si to stejně dělám podle sebe.Jen mě štvou ty řeči.Ona je takový že jí píchne v zádech a okamžitě leží a jde k doktorvi.Já to až tak neřeším až když leu po zdi 😀 Jinak dneska už mám za sebou převlečení peřin a ještě jsem udělala debordelizaci pod postelí.A ted odpočívám u nehtů.

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@lenceslava No, tchýně už jsou takový, hlavně, že spolu nebydlíte 😅, já dnes teda lenoším, krom těch rozpočtů, koukám na dvd a tak. 🙂 🙂

lenceslava
6. zář 2010

@teckovanaorchidej to bych opravdu nechtěla s ní bydlet.To si nikde moc nedělá dobrotu.

teckovanaorchidej
6. zář 2010

ahojky, je tu někdo????? 😅

lenceslava
6. zář 2010

jenom jáááááá

teckovanaorchidej
6. zář 2010

Ahojky, Lenceslávko, už jsou nehty hotové?
Kde je hrošice Petka?
Holky naše už jsou v UNICE, tak ne ně myslím 🙂

drndapetka
6. zář 2010

Ahojky, já jsem tu 😀

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@drndapetka Jak je hrošice, už jsi byla na krvi? 😀 😀 😀 😀

drndapetka
6. zář 2010

@teckovanaorchidej Nebyla....a upřímně - je děsně zle....Ráno jsem se málem zase poblila 😝 A co ty a Tvoje trojčení s testama? 😀

teckovanaorchidej
6. zář 2010

Petko! Ty jsi těhule, já si to myslím už dávno.
🙂
A ty testy, no už se musím přiznat.
Včera jsen testovala a byl tam mikro mikro mikro duch (mamatest 25IU i ten drek LUX - však víš)/
dneska jsem testovala a byl tam mikro duch malinko silnější (mamatest 25IU i ten drek LUX)
Včera jsem téměř nic nejedla, bylo mi trošku blivno, dneska taky, ale nezvracím.
Ještě se bojím radovat, v pá si asi zajdu na krev 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru