CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava holčiny dnes kašlou na kelišování 😀 jak to bude s tím srazem když už to teda máš potvrzené

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava už jsme to tu psali s tečkovanou .O děti máš strach pořád i když jsou i velký 😒

lenceslava
10. zář 2010

@raduza já jsem pro,jen se musíme domluvit na kdy.

lenceslava
10. zář 2010

Nic jdu se přitulit za tatkem,konečně mu tak můžu říkat oprávněně my si totiž říkáme mamko a tatko od začátku co jsme spolu. 😀 😀

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava no Peta se k tomu ještě nejak nevyjádřila

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava taky si říkáme mamko a tatko 😀 jasny zatim ahoj

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 šak se nějak domluvíme.

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava 😉

luciiiie
10. zář 2010

@lenceslava čučím na ty hodiny....ty jsi fakt holka šikovná. Já bych to za chvilku nervama rozcupovala na kousky, kdyby mi to nešlo 😕 klobouk dolů 🙂

drndapetka
10. zář 2010

@teckovanaorchidej Kolik Ti dal gyndr denní dávku toho Utroše?Holky z jiných CARů jich mají 6denně -2-2-2.

teckovanaorchidej
11. zář 2010

@drndapetka Ahoj Petu, mám 2-2-2, zadek si pořád škrábu, zjistila jsem, že se po Utrogestanu nemá řídit, čož mě znechutilo, ale co už.
Dneska zase od 5h vzhůru, chjo.
Leni, hodiny jsou krásný, ty jsi učiněný umělec. 🙂

lenceslava
11. zář 2010

Ahoj @teckovanaorchidej taky nemůžu spát.Děkuju za pochvalu. A co ten utroš může způsobit? Taky z toho tedy nejsem moc nadšená. 😖

teckovanaorchidej
11. zář 2010

@lenceslava Jsi po něm trochu malátná, ale nic hrozného, třeba to budeš mít jinak.

teckovanaorchidej
11. zář 2010

@lenceslava Zítra volám ráno na UNICU a budu chtít tu krev, v kolik se chodí, v 7h?

lenceslava
11. zář 2010

@teckovanorchidej V 7:15. Hele ono je to v protokolu fakt napsaný že máš ve stanovený den při pozitivním testu volat. Já si toho vůbec nevšimla.

teckovanaorchidej
11. zář 2010

@lenceslava Jéžiši, co bys teda dělala 😀 😀 😀 😀 😀 šla rovnou ke své gyndr? hi hi hi
Tak jo, 7.15 h tam budu. 😅 Je mi blivno, co ty?

lenceslava
11. zář 2010

@teckovanaorchidej 😅 😅 😅 😅 no já bych šla právě v po na tu krev.Ale dneska tam teda zavolám a domluvím se.No taky je mi trošku šoufl.(měli by sem dát šoufl smajlík)

teckovanaorchidej
11. zář 2010

@lenceslava se na tebe budu těšit, zatím pa

lenceslava
11. zář 2010

to je drsný,na unice dneska asi nikdo není. ☹

drndapetka
11. zář 2010

Zdravím, tak já dnes opět ve 4 ráno vzhůru 😝 Kupodivu mi ale vydrželo být dobře až do teď, takže ranní nevolnosti se přesouvají na dopolední? 😲 Mám vždycky takový nával horka, strašně se začnu potit a myslím, že se pobliju, ale když si lehnu, tak to do 10 minut přejde. takhle se to opakuje několikrát denně, je to hnustajbl 😝

@teckovanaorchidej Já si myslím, že když Utroš zavádíš vaginálně, tak řídit můžeš. To jen v případě, že bys ho zobala pusou, ne? 😕

mufinka0
11. zář 2010

Ahojte všechny.. 🙂 Jak je?? Četla jsem něco o blivnu,..no jo...zvykejte si.. 😅

mufinka0
11. zář 2010

@lenceslava Oni tam jsou, ale prý neberou telefony...Teď už nevím kdo mi to říkal... 😒 Je jich tam asi jen minimálně a dělají zákroky..

mufinka0
11. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 Moje bývalá kolegyně z práce v dubnu porodila holčičku. Měla v těhotenství divný pocit,..říkala že jí není vůbec špatně. Za celé těhotenství měla jeden jediný nával, jinak absolutně nic a kdyby jí nerostlo břicho, tak prý ani neví že je těhotná. 🙂 Těžko říct co je lepší,..jestli o tom ani nevědět a mít strach že je mi až podezřele dobře, nebo aby mi často zle a miminko o sobě dávalo až často vědět... 😀 😀 Ony ty návaly přejdou,..po 3 měsících už to bude dobré. 😉

lenceslava
11. zář 2010

@mufinka0 to si myslím že ne.zákroky sice dělají,ale je jich tam dost.My když byli na et tak tam byly dole dvě sestra a na hoře jedna sálová,spíš tam asi fakt nikdo nebyl,třeba to tak prostě vyšlo že dnes nic neměli.To je jedno zítra tam zkusím zavolat a když nic tak tam stejně v po pojedu.

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava o víkendu je tam jen jedna sestra, která na recepci není, má jen přenosný telefon, na který jí zvoní, když chce někdo otevřít dveře....chudina tam lítá a nestíhá, budeš muset zavolat v pondělí 😒 na víkendy jsou jen OPU A ET

drndapetka
11. zář 2010

@mufinka0 raději to blivno, at o miminku vím 😀

drndapetka
11. zář 2010
lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka no já volala asistentce.a telefon berou i o víkendu protože už jse tam tak jednou volala.Má se volat v den testování pokud bude pozitivní test,a to je pro mě dneska.

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava a vlastně ještě kontroly utz kvůli folíkům.....jedině, že by jsi mělla číslo na sestru do té konzultační místnosti 😒 pamatuju si, že předtím, než jsem začala brát Marvelon a chytla mrchu o víkendu, tak jsem tam volala, abych se optala, co a jak a nikdo to nebral....dovolala jsem se ažž na mobil Otevřelovi, jsem ho chudáka otravovala s blbostí a nakonec to bylo o.k.

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava ona tam asistentka nemusí dnes být - to je ta mladá blondýnečka...může tam být jiná sestra a ta její tel. nezvedá...asi....holt zavoláš v pondělí, to už je jedno, // jsou a neutečou 🙂 já třeba už volat nemusím, objednali mě dříív - ve čtvretk-je asi fuk jestli o dva dny dřív nebo později, oni si to vypočítají pak v kalendáři správně, kdy máš jít na utz....stejně půjdeme všichni ve stejný den-stopro 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru