CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
13. zář 2010
teckovanaorchidej
13. zář 2010

@raduza2 ty taky

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka čau,já bych právě taky brala ty neomezené vycházky.Včera jsme byli u našich. Hodinu jsme tam jeli,hodinu u našich hodinu u segry a hodinu jedeš dom.Úplně na prd.

lenceslava
13. zář 2010

Holky psala jsem si s Deniskou a že by šla na sraz s námi tak jsem ji napsala co a jak.Jestli jsem někoho předběhla tak se omlouvám.

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava ahoooj, a co Tvoje výsledky krve dneska? 😵 no prý po 12tt bdeme mít nárok více jak na 4 hodiny vycházek, ale záleží na doktorovi....holky mají z těhulek některé 8 hodin, to už jde 🙂

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava jůůů, to je super, že Denča půjde taky 🙂

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava aha, už čtu výsledky 🙂 tak to já fakt budu mít dvě, když jsem měla ve středu hcg 189 😀 no potěš, zítra určo něco musí být vidět, at poreferuju 😀

lenceslava
13. zář 2010

Deniska pozdravuje.

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava to je sranda teda-testuješ dřív a na ultrazvuk později - fakt tam už mají bordel v tom 😲

lenceslava
13. zář 2010

@drdnapetka no vypadá to že tam mají trošku víc zmatky no,ale hlavně že jsme těhu nééé?

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava joooooo, jsméééé, huráááá 😀

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka kdo jde všechno na sraz?

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava no všichni....úplně🙂 já, ty, orchidejka, deniska, raduz, vodni 😀

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka máš IP 😀

lenceslava
13. zář 2010

Odcházím dospat brzké vstávání.

teckovanaorchidej
13. zář 2010

Holky, tady nikde není nová čekatelka - snažilka na CAR UNICA? Haló - holky, nakukujete některá? 🙂 🙂 🙂

lenceslava
13. zář 2010

@teckovanaorchidej tak jsem se konečně viděli že?? 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@lenceslava Jo, asi 10 vteřin. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@lenceslava nebylo mi zrovna dvakrát, jída MHD mi začala dělat trochu potíže 😵

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava máš IP 😉

raduza2
13. zář 2010

😀 Kuk je tu někdo ??

lenceslava
13. zář 2010

Ahoj už jsem vyspaná.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava mas na FB tu adresu

raduza2
13. zář 2010

a jinak žádnej zázrak nebo překvápko se nekoná 😅

lenceslava
13. zář 2010

@teckovanaorchidej proto jsem chtěla jet radši autem. Manža říká že si nějak pořád neuvědomuje že bude táta. No až to tu bude řvát tak už si to uvědomí.Je fakt že brácha když se jim narodil malej říkal že mu to taky nějak nedochází že je jejch,že mu to příjde jako by ho měli půjčenýho 😀 Ale ted už to vypadá že si to za ten rok a něco uvědomil. 😀

mufinka0
13. zář 2010

Ahoj holky 🙂 🙂 Tak jsem už na nohách,...pořád jsem spala.. 😀 😀 Doma samozřejmě... Takže ze 17ti vajec bylo 16 kvalitních 😝 😝 A všechno jen na jednom vaječníku!!!!!!!!!!!!!! Takže pravej je opravdu k.o.,..ale nevadí,..doktorka říkala že pokud bych měla funkční oba a měla přes 30 vajec, tak že to taky není moc dobré.. 😒 Ale já jsem spokojená 😵 😵 😵 Spermiogram také super,.takže už aby byla sobota a dali mi mimíse ke mě. 🙂 Jinak mě to docela ještě bolí,..hlavně u čurání,..ale tak není se čemu divit,..chudák levej je tak rozpíchanej, má nárok na bolístku. 😀 😀

lenceslava
13. zář 2010

@mufinka0 krásný,gratulace veliká. @drndapetka tohle jsem o srdíčku našla na wikipedii ale nejde mi to uložit tak sem dám odkaz a najdi si to. Je to až u konce. http://cs.wikipedia.org/wiki/Srdce

drndapetka
13. zář 2010

Ahoj holky, já taky spala, jsem dnes nějajá podrážděná, manželovi jsem plakala a vnitřně se třesu, asi mi šibe z těch hormonů už 😔

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka bud v klidu a pohodě a nenech se znepokojit nějakými negativy!!!!

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava ona ta nálada přišla sama od sebe, je to takovej vnitřní neklid, podrážděnost,....možná už mi taky hrabe z toho, jak jsem furt sama doma, potřebovala bych mít manžu víc u sebe, o koho se teď opřít, ale jsem na to teď sama a je mi z toho smutno:čekala jsem, že nás to těhotenství zblíží, ale mám pocit, že manžovi je to šumák, čekala jsem třeba kytku, že dostanu, za statečnost, že jsem to všechno zvládla nebo mě pozve na večeři a ono nic, jen mě obejmul a měl radost jeden den....možná si to jen namlouvám, možná jsem naivní, ale nikoho tu z rodiny nemám, on je mi nejblíž a je furt na bytě.....chápu, že chce bydlet, co nejdřív, ale já ho potřebuju mít tady, mám pocit, že přede mnou utíká, furt mi nadává, když řeknu, že mi je špatně, když doma něco neudělám, tiše vám závidím, že manželé kolem vás lítají a hýčkají si vás, já to od toho svýho taky čekala, ale zatím je chladnej 😔 navíc se mnou nebude na potvrzovacím utz v unice, vždycky se mnou mohl a ted najednou z práce nemůže, zrovna když to bude pro mě ten nejdůležitější okamžik..... 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru