CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
14. zář 2010

@drndapetka Peti,..jsi tu? Můžu ti napsat IP???

drndapetka
14. zář 2010

@mufinka0 jj, jsem, písni

mufinka0
14. zář 2010

@drndapetka už...

luciiiie
14. zář 2010

@drndapetka no paráda!!! tak byla dutinka...gratuluji 😵 Za týden tam bude tlouct srdíčko a možná nějaká dutinka přibude. Petííí mám radost 🙂

lenceslava
14. zář 2010

@drndapetka super

drndapetka
14. zář 2010

@luciiiie a ten zárodeční terčík je co, nevíš? 😕 Prý měl jen 1mm......

drndapetka
14. zář 2010

Já jdu do postele, jsem nějak ze všeho znavená 😝

luciiiie
14. zář 2010

@drndapetka Peti to nevím...není to ten zárodek?

lenceslava
14. zář 2010

@luciiiie ty jsi kočena.moc pěkná fotka.

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@drndapetka ahojky, gratuluji k dutince, nádhera, máš obrázek?
Jsem dneska načisto spací vagón....

luciiiie
14. zář 2010

@lenceslava heh dík 😅 Tobě to taky moc sluší... 😉

teckovanaorchidej
14. zář 2010

No, jo jste tady samá modelka 🙂
Jedna hezčí, než druhá 🙂
Se úplně stydím. 😒

drndapetka
14. zář 2010

@teckovanaorchidej no hele, já jsem dneska toho doktora tak chudáka zpovídalala, bylo mi ho úplně líto, a už mi bylo blbý si říkat o fotku, ale je to stejný jako to Tvoje, akorát větší a v té bublince je 1mm zárodeční terčík - už jsem se dočetla, že ten terčk je vlastně budoucí miminko 🙂

@luciiiie Celou dobu přemýšlím na koho jsi podobná a už jsem na to přišla - na Andreu Verešovou, ta má taky tak krásné magické oči 😵 Můžu se zeptat kolik Ti je? 🙂

drndapetka
14. zář 2010

@teckovanaorchidej ty se nesty´d, Ty jsi sluníčko vysmáté, postavička jak lusk, vždyť už jsem Ti říkala, že manžel Ti hádal o 10 let míň, tak toho nech s těma modelkama, trdlo 😀 na to, že jsem mladá, tak jsem drzá, že? 😀 To víš, otrnulo mi 🙂

luciiiie
14. zář 2010

@drndapetka 82 ročník Peti 😀 A podobná, to né, to možná vypadá jen tady, jináč jsem normální květa z dědiny 😉

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@drndapetka 😝 😝

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@luciiiie květa z dědiny - to je dobrý 😀 😀 😀

mufinka0
14. zář 2010

@luciiiie hmm, ale pěkná Květa.... 😅 😅

lenceslava
14. zář 2010

@raduza2 kdepak jsi? Všechno nejlepší k dnešnímu svátku 😉

teckovanaorchidej
14. zář 2010

Jó, dneska je Radky, taky se připojuji, všechno nej nej k svátku 😅

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka no Peti skvělá zprávička ,tak vidíš zbytečně jsi palšila trdlo drzí 😀 😀 😀

raduza2
14. zář 2010

@luciiiie krásná fotečka 😉

raduza2
14. zář 2010

@lenceslava děkují Lenííí ,to víš udělala jsem si 2 hodinovou prochajdu s pesanem, pak nákup a takový ty domácí hovadiny 😝

drndapetka
14. zář 2010

Holky, tak to byl te´d mazec teda 😲 Mám gelové dlouhé nehty a musí jít pryč, abych mohla Utroš zavádět, protože mi to nešlo, tak jsem si řekla, tak to dneska ještě spolknu a zítra ráno nehty ošmikám ( není to jen tak abych si je nedoničila ) a od zítřka budu zavádět.....tak jsem polka 2 tabletky a frrrr, najednou mi bylo asi po půl hodině tak neskutečně mdlo, jako bych byla zfetovaná, chodila jsem po bytě jak mátoha, bála jsem se, abych sebou neflákla o zem, tak jsem si lehla, ulevilo se mi ale teda nic moc....Bylo to doufám z toho Utroše? 😕 Nebo z toho blbýho počasí ,no fujtabl.....Navíc manža dneska ve službě, kdybych s sebou flákla o zem, tak nevím 😒

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 plašit je potřeba 😀 taky přeju vše ne nej nej, ať je miminko brzo na cestě 😉

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka děkuji a je to je moje největší a nejtajnější přání 😅

drndapetka
14. zář 2010

@luciiiie manžel fotí? nebo odkud máš tak krásně fotečky? 🙂 Já říkám furt, že stačí namalovat, upravit vlasy , na počítači vyretušovat a modelku může dělat i květa z dědiny 😀 😀 😀 ( doufám, že jsem Tě teď nějak neurazila 😅 )

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka a to ty nechtíky vypadjí jak na FB?? to se nedivím že s nima nemůžeš zavádět 😀

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka někde jsem četla že z toho utroše může být špatně pokud se poliká ,jakej to byl pocit když víš že patří tam dolů a ty jsi ho spolkla 😀 😀

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 no, jsou ještě momentálně o trošku delší 😝 no ale co teď s nima- to není jen tak sundat...holt fiknu jeden a zbytek zůstane, já jsem ale fakt matěj 😀 stejně jsou jen na okrasu, měla jsem je do práce, abych reprezentovala, teď mi už jsou na nic, navíc s nima nejde víc věcí, třeba splachovat záchod a tak 😀 a taky si neumím představit, jak s něma zapínám ty malý knoflíčkymiminkovi na bodýčku 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru