CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
15. zář 2010

Holky poraďte co ještě nauspíšení MS ,jsem z toho fakt nešťastná u mě to není normální ,aby se opozdila nejsem na to zvyklá ☹

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka Tak se na to podívej na netu .Nemám s tím zkušenosti .A jak je to teda s tím že sem nepatříš co ???? 😠

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej nene, já mám jen jednoho statečnýho hrošíka 😀

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 no zkoušela jsi tu šalvěj?3x denně....

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka to víš že jo a nic ani to slavný víno nepomohlo ☹

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 já si občas utahuju 🙂 nemusím psát všechno vážně ne? 😀 jasně že patřím, ale abych novou příchozí nevylekala 😀

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 hele, ona ta potvora může klidně meškat i z nervů....že Ty ji hrozně moc chceš? 😅

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 tak ta šalvěj nepomůže přece hned 😀

jezulicka
15. zář 2010

@vodni aha tak to je mi líto...a to jsi absolvovala vše na unice?a jaké si měla protokoly?a jaké léky???

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 jo, ještě pomáhá sex...teda mě se kolikrát po sexu mrcha na druhý den rozjela...ale musí bý vášnivý 😀 je zadrhnutá, musíte tomu pomoct 😀 😀 😀

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka vím že si děláš prču 😀 ,no to víš že už ji chcu mít tady tetku jednu červenou 😅 za jak dlouho šalvej zabírá už ji piju od pondělka

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 taky si pamatuju jakou hroznou radost jsem měla , když došla poslední mrcha před stimulkou 😀 jsem chodila a culila jsem se jak sluníčko na hnoji 😅

jezulicka
15. zář 2010

@drndapetka a to se ti povedlo hned na poprvé?a jaký jsi měla protokol?a jaké léky?
a jak si to vše zvládala?

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka už se stalo včera 😀

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 a nic jo? 😕 to je fakt divný...Ti asi pošlu mýho manžela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka teď jsi mě připoměla jak jsem začínala já byla jsem taky samá otázka 😅

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka ne opravdu nic a nejhorší je že aninic nepocituju ☹

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka jen si manžu pěkně nechej nebo mě ještě ve středu vyškarábeš oči 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
15. zář 2010

@jezulicka jojo, my měli štěstíčko a povedlo se nám hned na poprvé 🙂 Ale je to moje už 3.těhotenství - dvě se mi povedli přirozeně, ale jedno bylo mimoděložní a druhé zamlklá potrat 😔 Já měla dlouhý protokol - Diphereline, Puregon, Menopur. Ze začátku sjem se bála, ale to je asi normální, když člověk neví, co ho čeká 😉 Do bříška i do zadečku píchal můj manžel, je hrozně šikovný, takže sjem si za chvilečku an injekce zvykla a můžu dokonce říct, že mi i chybí 😀 ne, dělám si srandu, jsem ráda, že to mám za sebou,a le nebylo to tak hrozné, bylo to krásné období a tady s holkama to strašně rychle uteklo 🙂

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 hele, nemáš doma náhodou Agolutin, ten spouští mrchu....že bys ho píchla....Mě ho vždy mudra píchala, když mrcha nikde. A v těhu zase slouží na udržení. V Tvém případě by se Ti ale rozjela mrcha......Mě vždy po agouši došla do 5ti dnů....Hele, a nejsi v tom? 😕

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka já jsem měla 1IVF v červenci dlouhý protokol. 6.8. OPU ,ale bohužel vajca nebyla dostatečně zralá (k použití) .Teď v tom říjnu bude krátky s víššíma dávkama 😉

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka agolutin mám ,a mylsím si že v tom nebudu to by byl moc moc velkej zázraka dělala jsem si i test a nic no uvidí se

jezulicka
15. zář 2010

@drndapetka tak to ti závidím a také moooc gratuluji....

drndapetka
15. zář 2010

@jezulicka jediné co pro mě bylo teda nepříjemné, tak že jsem chytla hyperstimulák,protože jsem měla 25 vajíček, ale do týdne přešel, teď už je fajn 🙂

drndapetka
15. zář 2010

@jezulicka a jak dlouho se snažíte o mimi?? No my se snažili 3 roky. Jsem ráda, že to vyšlo na poprvé, ale vyhraný úplně ještě nemáme...první důležitý krok je za námi, ale zbytek je holt už na přírodě 😖

jezulicka
15. zář 2010

@drndapetka tak to u mě nehrozí já měla na po prvé jen 4 vajíčka právě tak se bojím aby nějaké vůbec byla....

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 a kolikátý jsi už den cyklu? 😕

drndapetka
15. zář 2010

@jezulicka aha, a ty jsi byla poprvé taky na Unice nebo v jiném CARu? Ono kolikrát stačí změnit protokol a vajíček je víc....

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka no v sobotu jsem to měla dostat

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 hele, nejsem mudra, ale zkus zavolat zítra na gyndu, vysvělit ji Tvoji situaci a říct jí, že máš doma Agolutin jestli si ho máš píchnout. Kdyby jsi jela na gyndu, že mrcha meška, stejně by Ti ho píchli, takhle by sis ušetřila cestu i čas. Jo a navíc tím nic nezkazíš - bu=d mrcha dojde mezitím svoje přirozená a nebo se spustí po Agouši - moýná trochu silněkší, ale to je Ti jedno, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru