CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
15. zář 2010

@mufinka0 jůůů toby byl opravdu zázrak

Holky omlouvám se za o¨dmlku měla jsem návštěvu tak postupně odovídám 😝

simpatica
15. zář 2010

lenulek: drzim palce !!!!!

Super na tom, kdyz clovek vydrzi s testovanim je ten, ze se carka objevi okamzite, mzik sekundy a to buseni srdce se tim padem taky za sekundu sklidni. .... a carka je tak silna, ze neni pochyb.

Doporucuji. (jsem si rikala, ze na zle zpravy je vzdy cas)

Dnes jsem volala do CAR a v podstate dale jenom leky a za 2 tydny ultrazvuk. Mezi tim nebudu testovat ani nic podobne, tak doufam, ze to bude za dva tyzdny v poho. Chodim dale do prace a o vikendu jedeme co CR, ted bydlime v Nemecku, takze si trocha pocestuji. Bojim se i chodit, ale neda se zit jenom doma a cekat.

mufinka0
15. zář 2010

🙂 🙂 🙂 @raduza2 a testovala jsi teď??

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 znáš mě, já bych to testla víckrát, nejlepší nápad je ale zavolat gyndr 😉

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka ano byla jsem na 1 IVF ,přikládám to i tomu že už jsem trošku starší 38,takže ty vaječníky už přece jen mají něco za sebou a doufám že druhý pokus bude lepší 😅 Jakej máš teď protokol??

raduza2
15. zář 2010

@mufinka0 ne ne v pondělí jsem testila

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej jo kašlu na to házím to za hlavu a zítra si zavolám na gynd. co a jak uvidís e co mě řeknou

mufinka0
15. zář 2010

@raduza2 hele pokud nedorazí zítra,...testni znova. Ale ono tu mrchu může bohužel rozhodit i stimulka... 😒

jezulicka
15. zář 2010

@raduza2 ted mám protokol antagonista...tak nevím...

jezulicka
15. zář 2010

@raduza2 tak to by bylo super kdyby si byla těhu co??

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Takže krátký protokol,....to začneš rovnou píchat Puregon. Rychleji to uteče. 🙂

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 jo to je krátký?no v neděli bych měla dostat menzes a v úterý začínám píchat puregon...a 27.9. jedeme do brna na kontrolu a pak budu už píchat i menopur...

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 a ten cetrotide se taky píchá kdy?tu je tolik těch léků vypsaných že jsem z toho jelen....tě pořád otravuji že???

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 to jsem zvědavá, abys pak nenašla //, ho ho hó, to by bylo překvápko
holky, já bych pořád spala a spala, asi po Utrogestanu. Pamatuju si, před 15 lety jsem čekala kluka a usínala jsem v práci s hlavou na stole a tenkrát ještě žádné Utroše nebyly 🙂 😉

raduza2
15. zář 2010

@mufinka0 jojo nějak s tím počítám že to je ze stimulky ,ale ted opravdu nepotřebuji ,aby měla zpoždění když už je to tak krásně naplánováno 😠

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 starší, ehm ehm, chtěla jsi říct v nejlepších letech 😀 😀 😀 😀

jezulicka
15. zář 2010

holky mám z toho obavy z jedné strany ale z druhé se i těším a doufám, že to tentokrát uý vyjde.... ☹ a vám určitě taky a budeme všichni těhulit...musíme.... 🙂 😉 😉

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@jezulicka to víš, že vyjde,co by ne, nebojky 🙂 🙂

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka super by to bylo ,ale nevěřím tomu a kdyby náhodou tak by to bylo jen a jen krásně překvapení 😅

Tak to vypadá na krátkej protokol

jezulicka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej vidím, že ty už těhulíš tak gratuluji a drž se.... 🙂 a ty jsi taky byla na unice?
a na pokolikáté se ti to povedlo?

jezulicka
15. zář 2010

@raduza2 to by jsi vlastně otěhotněla přirozeně i takové věci se dějí tak držím pěstíky at to vyjde...
zkus si udělat test nebo zajdi si na krev zítra ráno...a máš to jistý....

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej pardon,pardon omlouvám se ano ano žena v nejlepších letech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka uvidíš že to bude dobré 😉

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Nééé jasně že ne!! V pohodě. Proto jsem tady abychom si navzájem pomáhaly.. 🙂 Cetrotide začneš píchat až po Puregonu,..ale přesně nevím kdy,..jen vím, že u tohoto protoklu se začne píchat puregon, pak se přidá Cetrotide a Menopur,..nakonec Pregnyl a jdeš na odběr vajíček. 🙂 Já měla dlouhý protokol,..takže jiný postup, ale o krátkém by ti víc pověděly Vodní a Lenceslava.

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej 😝 😝 😀

mufinka0
15. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀 Taky jsem na ni byla naštvaná....i teď když jsem začínala s Puregonem tak došla o 4 dny pozdějc.. 😅 Ona to dělá schválně!!! A nebo jsi fakt těhule!!!! 😅 Ty jo já jsem napjatá za tebe!!!!! 😅 😅

raduza2
15. zář 2010

@mufinka0 no těhu určitě nebudu nevěřím tomu ,to mě mracha jedna červená dělá schválně 😀

jezulicka
15. zář 2010

@raduza2 tak zítra at podáš hned hlášení jsem taky sama zvědavá.... 😉

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka to víš že podám ,vím jak bylo mě když holky čekali na // ,prožívala jsem to s něma 😅

jezulicka
15. zář 2010

tak holki dobrou noc a raduza ty zítra podej hlášení jsem napnutá....tak čauki... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru