CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
16. zář 2010

@teckovanaorchidej akorát jsem taky chtěla dát odkaz 😀 ten můj popis je krkolomný a neúplný

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka a ještě se tě zeptám jak ti bylo po opu?nebylo ti blbě?snesla jsi to dobře?a byl tam u toho manžel s tebou?teda na pokoji?

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka manžel byl, protože nás tam bylo málo, jsou tam 3 pokoje, takže když tam chceš být s manželem, tak musí být v ten den max. tři ženský, pokud je víc, bohužel ti manžela na pokoj nedají ☹ mě bylo po opu hrozně, ale to už jsem tady psala, měla jsem 25 vajíček, hyperstimulák, první den křeče, teplotu, nafouklé břicho, plakala jsem, byla jsem úplně vyřízená, nerada na to vzpomínám, ale zvládla jsem to a hlavní je, že jsem to dělala pro miminko a to za to stálo 🙂

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka no tak tojo....tak ty jsi měla hodně vajíček to u mě nehrozí budu ráda, když budu mít 6 tak snad to přežiju v poho...ale pokud to má ten dobrý pak konec tak vše přehlídneš hlavně at to vyjde a je to dobré.....

vodni
16. zář 2010

@jezulicka pjak ti je po OPU záleží jednak na počtu folikulů a taky na subjektivním vnímání bolesti. Já měla jen 7 folikulů (4 vajíčka), takže jsem se cítila výborně 😀 Ze začátku trochu jako bolesti při MS, ale nic hrozného, tak za hodinu to přešlo v mírné pobolívání a to trvalo tak 2 dny. Pokud je folikulů víc, je jasné, že to tam víc rozpíchají a kočky to bolí víc, ale ne moc dlouho. Hyperstimulák hrozí při vyšším počtu (viz drnda), ale je to komplikace, která není až tak běžná. Rozvíjí se buď po OPU nebo i později - kočce na pokoji říkali, že i až 8. den. Drnda to taky schytala až později, že? Hlavně se zbytečně nebát dopředu, nehledat zbytečně popisy komplikací, které nastanou v minimu případů, prostě se těšit 😉

jezulicka
16. zář 2010

hele holki chtěla jsem se zeptat cvičila jste některá tady mojžíšovou?

vodni
16. zář 2010

@jezulicka počkej až přijde @lenceslava - ta měla u prvního pokusu dlouhý protokol a taky míň vajíček myslím, a u druhého měla krátký antagonist a měla super úrodu 😉 Takže to určitě přežiješ a ještě s pěknou nadílkou 😉 😉 😉 A jak jste na tom se spermiem, dobrý?

jezulicka
16. zář 2010

@vodni jojo jasně už se těším a doufám že to vyjde... 🙂

jezulicka
16. zář 2010

@vodni no nic moc...má jich manža mín a pomalejší....to je taky další problém...a vy máte chlapi dobré??

vodni
16. zář 2010

@jezulicka kdysi dávno jsem zkoušela, ale u nás je problém v něčem jiným (hormonální hladiny u mě i u manžela - velmi špatný SPG), takže cvičením se to ovlivnit bohužel nedá... Ale z diskuze snažilek vím o jajkaz, která měla myslím 2 zamlklá, ale pak cvičila, a po 3 měsíčním cvičení se jí hned při prvním pokusu zadařilo 😉

vodni
16. zář 2010

@jezulicka no, my teď posledně měli SPG katastrofický, zhoršení na všech frontách: koncentrace jen 2,4, jen pomalé, a to jen 14%, a nejhorší samozřejmě morfologie, ta spadla už na 0,5% ☹

jezulicka
16. zář 2010

@vodni no to je asi individuální já jen tak že to cvičím ale je to takové nudné...a jestli to pomůže to taky nevím...zkouším co se dá...ublížit mi to nemůže tak co...

jezulicka
16. zář 2010

@vodni ty tak můj manža měl pohyblivost 41%tak to tu píši,a počet měl 10mil....tuším...a prý nic moc tak nevím jak oni to počítají...

vodni
16. zář 2010

@jezulicka my měli nejdřív koncentraci 20mil (to je hranice normy), pohyb jsme měli 40% (vždy jen pomalé), a morfologii vždy kolem 2-3%. A teď se nám to tak zhoršilo ☹ Nejdůležitější je ta pitomá morfologie ☹ ale pořád doufáme, že aspoň tu jednu nebo dvě tam najdou... No a u mě je to FSH, který mám už kolem 12 😖 takže vajíčka se prostě už moc tvořit nechtějí...

jezulicka
16. zář 2010

@vodni aha tak já mám taky to fsh vyšší 9 a morfologie tu píšou normální formy 18% tak nevím....je to bída...

jezulicka
16. zář 2010

@vodni a ber si kolik ženských třeba ve 38 až 40 letech a otěhotní tak přece taky musí mít ty vaječníky už leniovější ne??

vodni
16. zář 2010

@jezulicka jj, to je fakt, ale mi je 35, a taky toho mám trochu víc, no škoda psát ☹ ale snažím se a z boje neutíkám 🙂 Hele, a 18% není žádná bída 😉

raduza2
16. zář 2010

Koukám tady máme další snažilky 😉 tak hodně štěstí a sil do boje 😉

vodni
16. zář 2010

@raduza2 radúzko, ty manžovi dáváš ten rybí tuk, že? Jak se to jmenuje? Říkala jsem si, že tomu svému ještě něco přidám 😝 Četla jsem často, že se dává koenzym Q10 - dáváš mu taky?

raduza2
16. zář 2010

@vodni ahojky ne ne má jen ten rybí tuk ,E,C, selen,zinek ,ale spíš by měl přestat kouřit hulibrk 😀

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka tak to máte krásnej SPG 😉

vodni
16. zář 2010

@raduza2 ještě že ten můj astmatik kouřit nemůže 😝 to by nám ještě chybělo 😀

vodni
16. zář 2010

jdu dělat večeři, večer možná ještě zaskočím... Jestli ne, tak podkládejte hrnky v policích, plánuju zase nácvik s manželem 😎

raduza2
16. zář 2010

@vodni no radši podložíme skříně 😀 😝

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka tak ted jsem konečně dočetla co jste tu naklábosili 😀 ,heleť s tou pouliční směskou jsem nemylsela nic špatného a jestli jsem se tě dotkla tak se omlouvám 😉

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 ne vůbec ses mi nedotkla já to slyším skoro od každého, ale ty pouliční směsi jsou fakt hodně inteligentní a říkají i mnohem v něčem lepší než čistá rasa...v klidu.... 🙂

jezulicka
16. zář 2010

je mi dnes nějak divně od žaludku tak těžko tak nevím jestli je to z toho prednisonu nebo co.... 😲

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka ok 😉 nebo to bude z toho jak jsi nervozní

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 ty to ne...jsem celkem zatím v poho...tak možná má na mě vliv ten prednison tak...uvidím snad se to zlepší....dala sem si sodu tak uvidím....

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka tak to je blby jestli to je opravdu z parsku ,jelikoz ten budes brat docela dlouho 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru