CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. zář 2010

@raduza2 no dyť píšu, že se můžu přizpůsobit, takže čas je ok

vodni
18. zář 2010

@drndapetka záleží asi na tom, co žere, jestli fakt whiskas, tak to se nedivím, je to pěknej sajrajt 😎

lenceslava
18. zář 2010

@vodni jak to děláš že nasmrdí?@drndapetka no když nám to jaksi nejde přes to no 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
18. zář 2010

@vodni babička je/byla teda frajerka 😉 to my to doma neřešíme, i když manžel to někdy trochu přehání 😠

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava a to po 5 letech ještě nic 😀 ty musíš mít provalenej BOK 😀 😀 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni jo takle ,jsem debil 😀

vodni
18. zář 2010

@lenceslava já nevím 😅 dáváme jim dobrý granulky, takový ty kapsy vůbec (to jsou šmejdy). No a výjimečně dostávají kuřátko vařený 😉 Smrdí to jen okolo jejich WC, když tam zrovna jdou na velkou, ale kočky samotný fakt nesmrdí 😅

lenceslava
18. zář 2010

@vodni ten náš má granule od puriny a kapsičky kite kat.A puší jak děs.Ale ty co má tchýně to byl mazec když tu byli. Potřebovali by deně novej kočkolit.Tchán je z toho na prášky že ho dvakrát deně čistí. 😀

vodni
18. zář 2010

@drndapetka jj, frajerka byla až do 95... A manželovi ji taky někdy připomínám, když začne koncertovat 😉

drndapetka
18. zář 2010

@lenceslava hele, nic si z toho nedělej....můj táta nesnáší, když partneři před sebou prdí nebo na návštěvě, když si někdo uleví....on vždycky odejde do jiné místnosti a za chvilku je zpět-mě to hned dojde 😀 noa můj manža si zase z toho nic nedělá, takže když mu to poprvé ujelo na návštěvě právě u mýho táty, tak jsem jen skrčila uši oči, odešla raději pryč, protože jsem čekala pěknou přednášku o slušným chování - no a místo toho jsem uslyšela smích a plácání rukou 😲 asi chlap před chlapem může-je to hrdinskej čin 😀 oni se kolikrát i "přetahují" mezi sebou kdo víc a kdo míň-to víš, jsme z opic, musíme jim to přeci odpustit 😅

raduza2
18. zář 2010

@vodni tak když třeba s Lencou přijedeme kolem té 15 hod tak dojdeš za náma ?? Dám ti vědet sms

vodni
18. zář 2010

@lenceslava my máme royal canin, ale jen granule. Ty kapsy obsahují minimum masa, jinak samý sr..y. Ale záchod taky čistím 2x denně (teda jen vyndavám ty hroudy 😝 ), ráno a večer. Ony jsou ty kočeny asi nějaký takový fajnový - když je WC použitý, tak do něj nechtěj jít... 😅

vodni
18. zář 2010

@drndapetka no tak na návštěvě to taky teda fakt ne, my jen doma 😅 anebo taky někde mimo dosah lidí,...

lenceslava
18. zář 2010

@vodni tak to jo.já myslela že jako vůbec nikdyy nesmrdí 😀 To minoušek tak ne.A dáváš jinom jenom granule a když tak to kuře?On má rád teda všechno. Ted jí s náma těstoviny,dneska dostal aj kousek buchty,no nedej mu když na tebe smutně kouká.Tak končím kočičí téma. 😀

mufinka0
18. zář 2010

Jdu za manžílkem,...griluje venku,..tak si chvilku sednout na vzduch 🙂 😉 Kdybych se neukázala, tak se mějte a všem krásný sladký sníky... 😵 😵

drndapetka
18. zář 2010

@vodni no jooo, ty máš rozmazlinkované kočičky, tak to je jasný, že voní 😉 sestra tý naší ty kapsy dává a whiskas samo sebou taky 😨 😨

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jj, já budu v práci určitě do 14, pak plánuju zdrhnout, ale kdo ví co se na mě zase sesype... Budu se snažit 😉

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 jasný zatím pa pa

raduza2
18. zář 2010

@vodni no skvělé tak jak budeme vyjíždet poslu sms že jsme na cestě ono to tak akorát nějak vijde 😅

vodni
18. zář 2010

@lenceslava no dáváme jen ty jedny granule, ale určitě by sežraly všechno, taky někdy dám ochutnat co mám já 😀 to je jasný. Ale jedna měla velký problémy a přešly až když se vysadily ty kapsy, tak jsem se o to nějak víc zajímala.. Ale jiný kočky (u příbuznejch) jsou po nich jak divý. Myslím, že když jim chutná a nevadí, tak je to ok

vodni
18. zář 2010

@raduza2 OK. Když vyjedete, tak to tam budete asi za jak dlouho?

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 hele, a já takový mladý kuře...nebudu vám to tam nějak kazit? 😅 můžu si kdyžtak hrát na tvou dceru? 😀 😀 😀 😀 né, sranda 🤐 😉

raduza2
18. zář 2010

@vodni no tak cca 40 min a to je moc záleží jaký budou silnice ,kolik aut

vodni
18. zář 2010

@drndapetka cha, cha, budeš čubrnět, protože radúzka bude nakonec vypadat nejmladší 😀 je to kočka 😝

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jasný

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka no počkej tak aby jsme s tečkovanou o tebe neporali 😀 😀 😀 😀

drndapetka
18. zář 2010

@vodni já vím, že je kočka - viděla jsem její fotečky na facebooku, proto si dělám srandu, jen tak ji štengruju 😀

vodni
18. zář 2010

@drndapetka ona totiž vypadá mnohem kočkovatější než tady na fotce 😝

raduza2
18. zář 2010

@vodni nepřehánej ju 😀 zas tak mladě nevypadám

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 ale mě hádají víc, to byste mě musely rodit v 15cti? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru