CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 heleď, máš u fotky starou zprávu, to by mohlo mufiňátka mrzet - máš tam, že teprvá začínáš decapetyl 😉

drndapetka
18. zář 2010

@vodni tak ponožky to jsem zvyklá, že nesedí do páru....ale kde jsou ty trenky? 😲 budu muset na manžu nějak zatlačit jak přijde 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka no a tečkovaná je ještě menší než já ,dělala jsem si srandu že aspon si budu mít s kým povídat a nebudu muset mít vyvrácenou hlavu 😀 😀 😀 😀

mufinka0
18. zář 2010

@vodni 😲 😲 😲 Ježíš,..já uplně zapomněla že sem tam něco kdy psala,...no valím to opravit 😀

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 no tak my tři skřítkové budeme muset sedět v jedné lajně, ať nás pak večer nebolí za krkem 😀

stazina
18. zář 2010

Ahoj Hoky...tíéééda, tady se drbe 😀 hlavně u prdění jsem se tedy zasmála🙂te duž řešíte téma , který je strašně težký a akorát se člověk rozčiluje..a. to si myslím, že ani jedna z nás nemá zapotřebí 😝

@mufinka0 gratuluju k urodičce a k boručkům v bříšku🙂 ted gratuluju potichu ,a el za 14 dní bdu tleskat, až budou na testu//
a jak jste se byvili o tom nafouknutí po opu a etu, tak to já měla taky..a navíc jsem si dovezla ještě ošklivej zánět...Ještě sem chtěla něco, ale už nvím, napsali jste toho tolik, že se to nedá...

Mám nemocný kluky, tak doufám, že dneska už jim bude líp...a zrovna včera , když jsem je oba uřvaný držela v náručí a nebyli k utišení , tak jsem si říkala, jestli jsme se neunáhlili s tím třetím broučkem...alevždycky to asi bude náročný se třema dětma, jestli budou po dvou letech, nebo po třech...
Jdu omrknout klučíky,pa

raduza2
18. zář 2010

@stazina držím palečky aby se klucí co nejdřív uzdravili 😉

vodni
18. zář 2010

@stazina taky jsem si říkala, jestli to někdo čte 😀 ale co, je lepší se bavit o prdění než se trápit s těmi našimi trápeními, ne? 😝

vodni
18. zář 2010

Aspoň je nám veseleji 😉

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 jo kočko, a ještě jsem ti zapoměla napsat - ještě než jsem našla ty // tak jsem si s hrošíkama povídala, říkala jsem jim jak mají hodnýho tatínka, že jim staví byteček a říkala jsem jim, kde by v tom bytečku měli postýlku.... 😵 no prostě jsem magořila.....a pouštěla jsem jim moje oblíbené písničky 🙂 tak to zkus-třeba to pomáhá 😉 já mám knížku, tam je napsaný, že embryo vnímá jakmile se napojí na matku, takře vlastně vnímají mufiňátka už teď, věř tomu, že tě poslouchají 😵

vodni
18. zář 2010

@drndapetka jj, já si s nima taky povídala, šla jsem jim ukázat jejich pokojíček, ukazovala jim, kde mamka pracuje... 😔

mufinka0
18. zář 2010

@vodni opraveno 😝 😝 😝

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 správně 😉

stazina
18. zář 2010

@vodni jojo , zlatý prdění , než brečení nad tím, ajk to asi všechno dopadne...to je nevyřešitelný...

@raduza2 díky, blbý je .ž o to leze i na mě.... 😝

drndapetka
18. zář 2010

@stazina držím pěstičky, a´t jsou chlapáci oba brzo fit 😉

drndapetka
18. zář 2010

@vodni ségra, neboj, vodníci budou příště rozumnější a už s tebou navždycky zůstanou 😉

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka 🙂 já je hladím už teď...už vlastně od odpoledne...🙂 Určitě jim popovídám nějakou pěknou pohádku.. 😵 😵 😵 Miluju je... 😅

vodni
18. zář 2010

@drndapetka 😵 nebojím, taky tomu věřím, jinak to nejde 😉

mufinka0
18. zář 2010

Holky tak manžel už se hlásí o pozornost 🙂 Prý mi tak dobře ugriloval a teď chce se mazlinkat... 😅 😅 Tak já jduuu, pá zítra 😉

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 pa pa a dobře se s mufiňátkama vyspěte, poprvé budou spolu s mamkou a taťkou, tak ať se vám 4 něco pěknýho zdá 😉

drndapetka
18. zář 2010

@vodni já bych chtěla teďka pořídit pejska, abych se měla ke komu tulit než hrošíci vykouknou na svět, ale manža je proti....asi udělám tajnou akci, a koupím mu štěně anglickýho buldoka k Vánocům a bude 🙂 vždycky ho chtěl, tak ho bude mít, a já se aspoň budu mít o koho starat a s kým se muchlovat 😵

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 přeji krásný sníky, papa 😉

vodni
18. zář 2010

@drndapetka já se taky muchluju s tím svým chlupatým dítětem 😉

raduza2
18. zář 2010

Holky to víte že vnímají a moc 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni přece jen to zvíře v rodině je dobrý ,když mám nějakej splín tak vypdnu s pesanem ven a třeba jsem hodku s ním venku a přijdu vždycky spokojenájak malý děcko 😀

drndapetka
18. zář 2010

@vodni to je právě to, co mi chybí...zvířátko doma je úžasná věc, i když je to starost a zodpovědnost, to jo, ale aspoň budu nacvičená dpředu a taky si myslím, že pejsek k dětem je pak taky supr, teda pokud nejsou alergie 😒

vodni
18. zář 2010

@drndapetka však se říká, že když se dítě setká s alergeny co nejdříve, že si vytvoří lepší odolnost 😉

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka je to dobrý i na to že ty děti pak mají uplně jiný přístup k obyčejným věcem .Holky od švagrové než se naučili co můžou a nemůžou tak náš pes byl chudák

drndapetka
18. zář 2010

@vodni no uvidíme, musím to nějak zkamuflovat na manžela 🙂

stazina
18. zář 2010

@drndapetka a taky je dobré, když je pejsek stejně starý s dítětem..zažila jsem, kdy byl nejdřív v rodině mazlík pejsek a pak přišlo mimi a vše se podřizovalo jemu...ten pes se mohl zbláznit... 😖
Já bych psa brala, ale né do bytu...jsem z vesnice, pes byl vždy venku a já si to nedovadu představit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru