CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
19. zář 2010

@vodni to máš fuk no já mám začít brát marvelon od říjnových MS ,ale jak říkám jestli to tak pujde dál tak je možný všechno 😀

raduza2
19. zář 2010

@stazina Ahojky já měla spoždění 5 dní a to jsem pila čaj,červený víno a stejně nic ,takže asi prostě dorazí až tělo uzná za vhodný 😉 .Opravdu nepomohlo nic 😀 ,kdybych věděla že tu mrchu vyskáču tak sand budu i skákat 😀

mufinka0
19. zář 2010

@vodni aha,..to jsem netušila, já myslela že čím vyšší stadium se zavádí, tím vyšší úspěch bývá.. Ale psala jsem si kdysi s holkou, které zaváděli 5ti buněčné a vyšlo to, takže asi na tom něco bude. 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka No jo jsem naštvaná,..celou dobu nic a teď po ET kýchání a větry... 😒 😒 Asi někdo chce, abych těch 14 čekacích dnů měla fakt napínavých... 🙄 🙄
Jinak já u kýchání vždycky buď ležela nebo seděla, takže jistý předklon byl, ale otřes byl teda taky... 😀 😀 No to je fuk,..to bych nemohla za chvilku vůbec nic! Myslím na slova p. dr. co ti říkal o přirozeném otěhotnění,..a má pravdu!! No uvidím kdy mě zase přepadne nějaký pocit hysterie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
19. zář 2010

@mufinka0 co máš z toho, já zas dneska celý den ležím, protože mě bolí břicho jak na mrchu a píchá mi v něm, a trošku mám strach, i když vím, že je to normální, tak stejně vyšiluju 😅 už bych chtěla, aby byl pátek a viděla jsem na ultrazvuku, že je vše v pořádku

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka 😖 😖 No to jo,...to ti věřím... Sice víš že je to normální, ale nebudeš klidná dokud neuvidíš blikat srdíčko, viď.. 🙂 Já to mám stejně,..na jednu stranu se těším až a jestli budu mít //, ale pak mě napadá, že i přes to nebudu mít ještě vyhráno...a budu čekat znova - na ten potvrzovací UTZ... 😖 😖 IVF je celé pouze o čekání 😅

drndapetka
19. zář 2010

@mufinka0 já jsem celé to čekání před tím zládla celkem v pohodě, ale to čekání na srdíčko je fakt fuška, to se táhne 😝

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka 😀 mě se ještě potáhne ta čekárna na //...jakmile zítra manžel odjede do práce a vrátí se až večer,... 😝 😝 To teprve bude!!! 😀 😀 Ale mám vás,..vy mi pomůžete. Mám půjčený noťas od neteře, tak můžu být připojená i z postele,..takže vlastně nepřetržitě... 😀 Noo, snad ten účet za elektřinu nebude velký.. 😝 😝 😅

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka Můžu se tě zeptat kolik jsi platila za zamražení těch 3 embryjek??? My jsme platili za 4 5tisíc. Dávají do pipety jen po 2ks, takže jsme platili tolik,...tudíž nás to celkem vyšlo na 30 tisíc...

drndapetka
19. zář 2010

@mufinka0 v Unice se do 4 zamražených embryjek platí 4 500,- a pak za každé další 600,- , takže my platili těch 4 500,- . Celkem nás IVF vyšlo na 33 tis. Mám to kdyžtak v albíku podrobně rozepsané, co kolik stálo 😉

teckovanaorchidej
19. zář 2010

ahoj holky, hlásím se do klubu.
Mufi, gratuluju k úrodě 🙂 🙂
Petu - doufám, že u tebe už ok 🙂 🙂
Jinak já žiju jako by nic, ráno sice nevolnosti, ale jinak běžný život, kromě nošení nákupů. Rozhodně neležím, o víkendu výlety po Vysočině, mám chutě a už nedopnu kalhoty. Taky jsem nechala spoustu peněz v Orsay a nakoupila větší oblečení, ta snad ho unosím.
Na sraz můžu prakticky kdykoliv 😀 😀 😀

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka aha,..tak já si myslela jak to má Repromeda drahý a ono asi ne,..jen o 500 víc než u vás. 😕 No ale tak co,..aspoň máme mražáčky. 🙂 🙂 My neplatili za hatching a za další ISCI, takže proto to máme o něco málo levnější. Jinak bychom taky platili víc,..asi možná ještě víc než vy... 😕 😅 Ale počítali jsme s tím že Repromeda je dražší. 😎

drndapetka
19. zář 2010

@teckovanaorchidej vítám tě zpět súsedko 😀

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@drndapetka ahojky, tak jak je, mamušo, už klid a bez špinění?

stazina
19. zář 2010

Ahoj všechny
@vodni
@drndapetka jj, je pravda , žwe a každou asi bylinky působí trochu jinak..mě poselděn docela vyhovoval, ale ted uvidíme, po porodu je to taky všechno trochu jiný...
Jo a hlky, věřte mi , že ani po tom, když budou na testu //, ani po utz a srdíčku nebudete klidné....já si to taky myslela, ale prdlajs🙂potom jsem krvácela, bála se, a říkal si , kdybych měla za sebou aspon ten 12tt, pak bylo po 3 měsíci a bála jsem se výsledku z triplů, pak 20tta utz a pak už jsem ležela v nemocnici a bála se, že brouky nedonosím....donosila a ve 38tt jsemse bála, že nepřežiju á ani děti porod, pak jsem se bála , aby byli zdrvý a pili mlíko a rostli, pak aby se mi doma třeba neudusili..a náhla smrt kojence atdatd....no, zkrátkaod té doby , co budete mít dětičky se o ně budeme bát až do smrti..Ale o tom ten život asi je..po dětech toužíme, milujeme je a bojíme se o ně..je to to, co život naplnuje...tedy aspon podle mě...

vodni
19. zář 2010

@stazina jj, taky myslím (zatím bohužel jen teoreticky), že ten strach je nafurt, ale budu se bát ráda 😝

vodni
19. zář 2010

jdu dělat večeři

mufinka0
19. zář 2010

@stazina Jééé tak díky 😀 😀 😀 Ale jo, máš pravdu,..strach bude pořád, ale jak píše Vodni, taky se budu bát ráda 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka jjj Peti,..vidíš co to špinění??? Už ustalo??

mufinka0
19. zář 2010

Já zatím odcházím,... jdu mrknout na telku a pak bude večeře,..manžílek zase něco vychystává... 😅 Ach jo,..on být semnou doma celých 14 dnů, tak se za chvilku neunesu... 😝 Mějte se,..pa

drndapetka
19. zář 2010

@teckovanaorchidej nene, byla to jen jednorázovka, dneska bolí břicho akorát jak na mrchu a píchá mi v něm, tak snad je to dobře, jinak víc jím a spím, ale nevolnosti vůůůbec nemá a prsa mě taky vůůůbec nebolí, mám divný těhotenství 😝

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej ahojyk tečkovaná ,jakej byl víkend ?? 😉

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@raduza2 ahooooooooj, no super, procházky, oběd v restoranu - nemusela jsem vařit, nádherná příroda, úplně voňavý vzduch, oheň - nádhera.
Zítra musím ale aspoň na chvíli do práce - fůůůůj
A co ty?

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej takže sis to užila se vším všudy a tek to má být 😅 ,no co já nevím jestli sis četla předchozí stránky ,ale z pátku na sobotu nám někdo rozflákal přední sklo na autě 😠

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@raduza2 to nasere, takže výměna, prachy a hlavně nemůžeš jezdit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej to si piš že to nasere ,no jo už to mám domluvený s kamošem na výměnu během příštího týdne by to mělo být hotový ,bude to navíc cca 6-7 tis 😠

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@raduza2 ty jo,to je pálka, hajzli, co to udělali už nechytíš, to je teda radost na posrání

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej ne nechytím byli jsme i na měštácích ,jelikož jsou tady pouliční kamery ,ale stejně je nebylo poznat jelikož byla tma .Věděli jsme že je tady mela ale nenapadlo mě že to zrovna odnese naše auto

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@raduza2 nejhorší je ten vztek a bezmoc, nám jednou ukradli na parkovišti dvě kola se zimními pneu, naštěstí auto podložili

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru