CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 chudinka, nebuď na ni naštvaná ☹ třeba je unavená, protože taky čeká miminko 😉

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Víš co já?? Dnes v noci jsem nemohla usnout,..a když jsem usnula,..probudila jsem se spocená, protože se mi zdálo, že to zase nevyjde. 😒 Takhle se to opakovalo asi 3x, pak už jsem vzbudila manžu a ukáplo i pár sliziček.. 😔 Taky jsem v noci jakási pod tlakem,..či co.. Snad to není zlé znamení. 😔 😔

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka ty hele to vypadá že potvrzovací UTZ děla pan dr. Gogela teda všem že ??

luciiiie
24. zář 2010

holky já nevím, jestli byste neměli založit nový téma CAR UNICA Brno, když se dívám, že už jste na 941 stránce...neblokne se to při 1000? neví někdo?

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 jéé to nevím...komu ještě dělal? sestra o něm normálně nemluvila jako o doktorovi, ale jako o asistentovi, to jsem moc nepochopila 😕

drndapetka
24. zář 2010

@luciiiie nene, prý už by se to blokovat nemělo, někde jsem četla 😉

luciiiie
24. zář 2010

@mufinka0 mufi on byl úplněk...takže na špatný znamení rychle zapomeň.

raduza2
24. zář 2010

@luciiiie tak snad nás nebloknou ,ale na to se můžeme zeptat adminů

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 špatný znamení vypusť z halvy a mysli na něco hezkýho 😉

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 No to ale není sranda!!! Nemáme ji jen na to abychom ji živili, ne?? 😠 😠 😠

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka to je divný že o něm mluví jako o asistentovi

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 a to by jsi chtěla aby byla agresivní ??

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Ne nečeká určitě,..má teprve rok i s cestou a o psa nezavadila ani pohledem!!! 😠 A nezastávejte se jí všechny!!! 😀 😀

mufinka0
24. zář 2010

@luciiiie Myslíš že by to mohlo mít až takový účinky??? Už předevčírem se mi zdály ujetý sny, ale...včera byly hodně blbý.. 😔

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 Hele, nemusí být agresivní, ale může aspoň dát vědět, že někdo dojel... Může dát vědět, že máme na dvoře celkem velkýho psa, ne?? To po ní chci moc? My jsmě měli před ní ovčáka a ten byl fakt obranář,..štěkal,..sice byl ostřejší, ale asi to je v povaze. Ale to spaní teda nevím.,..jak je proboha možný že má tak tvrdý spaní???

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Asistent je ten, kdo dělá i operace. Což dr. Gogela jistě je 🙂

luciiiie
24. zář 2010

@mufinka0 no jasný 😉 zářilo to jako prase.... taky se mi špatně spalo a když jsem na chvilku usla, tak se mi zdálo, že mi vozil krtek kočárek. 😅

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 no proč by neohla mít tvrdý spaní ,kdo ví co b noci dělala 😀

mufinka0
24. zář 2010

@luciiiie Uff tak jo...🙂............Snad se na mě miminka moc nezlobili, že jsem tak zmatkovala..ale už jsem byla unavená, ale nešlo usnout a když jo, tak jsem se vytrhla ze spánku a uplně spocená. Brr,..Snad dnes bude lepší noc 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 No spala!!!!!!!!!!!!!!!! Ona spí relativně pořád... Hele,..ale nemůže mít třeba špatnej sluch?? 😨 Nebo nedostatek vitamínů, když furt spí??

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 a slyší na zavolání ?? kdyby měla neostatek vitamínů tak jí bude hodně línat srs nebo dokonce i vypadávat zuby atd.

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 jj to slyší. A na "na", nebo "chceš" a nebo "vezmi" slyší excelentně!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Líná jí srst myslím dost, ale nevím co je moc a co málo. Ona má srst celkově hustou.. 😒

raduza2
24. zář 2010

@teckovanaorchidej tak jakpak jsi dopadla už tady nedočlavě čekáme 😉

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 spíš by měla vypadané jakoby fleky -lysiny

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 mě se po ET zdály noční můry a po pozitivních testech, se mi zdají zase erotický sny 😀

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka tak teď ty sny jsou 100% lepší 😀

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 ajo,..tak to určitě ne. Spíš je docela hubená,..ale jíst dostává,..dokonce jí i vařím těstoviny, rýžu a maso,..a strouhám jí do toho mrkev. Nebo baští chleba se sýrem, rajský,..jablko a tak.. Rozhodně nestrádá,..spíš je vybíravá v jídle. 😒 Granule má víceméně jako doplněk,..sice nic moc kvalitní,..Bono a Propesko, a taky má do jídla vitamíny na kosti. A vidíš... 😒 Je hubená a pořád spí. Mysella jsem na červi,..ale ne,..kontrolovali jsme stolici a nic,..navíc pravidelně co půl rok odčervuju. 😖 Jinak je vzhledově moc pěkná,..lidem se hodně líbí. Ale co naplat, že.. 🙄

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 Naděnko, dobře to dopadne, si přesi naša a my Tě nedáme 😉

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 hm, ale za to ta chuť na sex po ránu hrozná a nemůžeme 😝

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 pokud je pasan venku na dvorku tak by se měl odčervovat každý 3 měs. aspoň to tak tvrdí veterinář ,ale je teda fakt že naši odčervují častějc já jen 2 do roka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru