CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
7. říj 2010

@stazina Ahoj. Neříkali vyloženě jenom ležet,prostě klidový režim,neskákat,nesportovat,netahat nic těžkého.První týden nesexovat 🤐 Jinak nevím co ještě.S ležením už bych to já osobně příště tak nepřeháněla. @teckovanaorchidej ta fungovala naprosto normálne.

teckovanaorchidej
7. říj 2010

@stazina ahoj, mě říkali dva dny netahat nic těžkého a pak normální život, kromě divokého sportu (spining, horolezení atd)

teckovanaorchidej
7. říj 2010

@lenceslava ahojky, jo, jen ten sex nebyl, asi 10dnů, jinak jsem fungovala normálně, ale doma na PN

lenceslava
7. říj 2010

@teckovanaorchidej cože to je ten sex?? to je mi nějaký povědomí. 😀

teckovanaorchidej
7. říj 2010

@lenceslava no já sice můžu, dle mého gyndr, ale bojíme se do 12 tt. Ale chuť, ta by byla.....

lenceslava
7. říj 2010

@teckovanaorchidej no u nás je to ted nějaký otočený. já jo manža by ještě počkal. 😀

teckovanaorchidej
7. říj 2010

@lenceslava v tvým případě bych s ním souhlasila

lenceslava
7. říj 2010

@teckovanaorchidej já vím. ☹

stazina
7. říj 2010

Ahoj..
tak to jo ...no, já jsem posledně ležela, ted mě to ale kluci fakt nedovolí a tahat je asi stjeně budu muset...tak se aspon budu snažit netahat je oba...dohromady mají kolem 22kg a to už je asi moc..manža musí chodit do práce a tak to budu muset nějak zvládnout...
tak my posledně taky sexovali až dlouho po testu a pak jsem v 8tt krvácela a pa k se začala otvírat, takže jsem sex byl až těsně před porodem, dky se tím už nemohlo nic zkazit..

pampeliska36
7. říj 2010

... no to byl zas den ☹ zdravim vas moje babulky... jak se mate a co noveho?

uz ma jezulicka miminka u sebe? 🙂

a co petka? jake jsou zpravicky?

teckovanaorchidej
8. říj 2010

Dobré ráno všem,
tak co je nového? Jezuli, co u tebe? Petulko, už ses dlouho neozvala, co je s tebou?

raduza2
8. říj 2010

Dobré ránko

Jezuli držím pěsti v čekárně na //

lenceslava
8. říj 2010

Ahoj. Já si dneska trošku protáhla noc a vzbudila jsem se až ted. 🙂

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@lenceslava ahoj spáči, máš na to nárok, jak je?

raduza2
8. říj 2010

@lenceslava dobré ráno 😉 co je na tom špatného ?? ja myslím že nic

lenceslava
8. říj 2010

@teckovanaorchidej no právě si to chci ještě užít. Už je mi dobře. Břicho občas zabolí. @raduza2 špatného je na tom to že tu už čtrnáct dní nikdo neuklízel a já už od pondělka říkámže začnu 😀 ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala. A to jdem dneska ještě s manžou do kina. Ale zítra budu sama doma tak budu mít prostor se oddat své uklízecí mánii 😀

jezulicka
8. říj 2010

Ahojky holky .... zdravím vás .... u mě nic extra .... polehávám,luštím,koukám na telku,dvdčka a tak ......
Kvasinky jsou snad na ústupu..... ještě to trochu svědí .... co myslíte,mám si tam dát ten jogurt HOLLANDIA na schlazení???? 😒

pampeliska36
8. říj 2010

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF holky 😀

pampeliska36
8. říj 2010

tady je nejak mrtvo nebo co....... 😢

lenceslava
8. říj 2010

@pampeliska36 čau. JJ na hřbitově je větší šrumen něž tu. 😀 Taky nevím kde všichni jsou.? 😕

pampeliska36
8. říj 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 hele mas ty vubec nejake vychazky? nebo jak to vlastne mas? 😉

lenceslava
8. říj 2010

@pampeliska36 mám od 14 do 18. Chceš mě pozvat na rande? 😉

pampeliska36
8. říj 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja spis jestli vychazis mezi lidi 😉

lenceslava
8. říj 2010

@pampeliska36 a já už se začala těšit ☹ Dneska jdem s manžou do kina.Na román pro muže.

pampeliska36
8. říj 2010

@lenceslava 😉

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@pampeliska36 čau pampel, to víš, tady to teď nějak vázne. Čeká se asi na tebe a Radůzku s vodni, zase bude vzrůšo. Petka mi dělá starosti, neozývá se, vodni je zavalena prací a jinak nikde nikdo.
Zachraňuje Jezulicka, tak bychom ji neměly nechávat samotnou. Takže:
Ježuli - doufám, že všechno stále ok 😀 😀 😀

jezulicka
8. říj 2010

@teckovanaorchidej celkem dobrý,no stále ležím .... a jak jsem psala,trochu stále zlobí žaludek (asi fakt z těch prášků) a ty kvasinkly stále trochu svědí .... A co myslíš,na ten žaludek mi pomohla kyška,ale zase mám strach,ať nepodpořím ty kvasinky ... nemáš nějakoé zkušenosti ...

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@jezulicka ahojky, mě žaludek nebolel a kyšku si klidně dej, po té kvasinky nerostou, ty rostou po sladkém. Taky bílý jogurt a obyč rohlík ti může zklidnit žaludek nebo banán, piškoty. A kdy že máš ofiko testovat??

jezulicka
8. říj 2010

@teckovanaorchidej :tak už jsem z toho jelen ☹ V Unice jsem se ptala sestry a ta mi zase jogurty a kyšky nedoporučila .... kvůli těm kvasinkám ..... tak teď babo raď 😝
Kvasinky mažu jedním krémem VitaGyn C jen večer .... tak snad brzy zmizí .... co myslíš????
Jinak testit máme 21.10.

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@jezulicka no to koukám, proč bys nemohla kyšky a jogurty?
Máme doma lékařské listy a v článku kvasinkové infekce zevního genitálu nic takového nepíšou, že bys nemohla jogurty aj.
Terapie: clotrimazol, vaginální terapie není kontraindik. v těhotenství - tak se neboj, v dalších opatřeních je: nenosit rifle, punčocháče - silon, vyhnout se nadm. přívodu cukru, dodrž. hygienu, atd ale nic o jogurtech.

http://www.zdn.cz/archiv/priloha-lekarske-listy...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru