CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
12. bře 2009

hhaanka když jsem tehdy čekala mladou tak jsem na to nehleděla a ted má člověk strach i když má přehnanou chut 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

luciiie mě můj říká že prej na nic jiného nemyslím 😀

luciiiie
12. bře 2009

A to já musím kolikrát i přemlouvat. Občas mi připadne, že máme vyměněný role 😀 Takový to klasický - miláčku dnes ne, mě bolí hlava - u mě nehrozí. To spíš u něj 😀

jarkabilik
12. bře 2009

luciiie tak to nápodobně i když jsem kolikrát byla utahaná z práce tak chut byla chut 😀 a můj ještě před svatbou říkal že si myslel že když je mladší jak mě bude stíhat a že má kolikrát co dělat 😀 jen doufám že po 30 nezpohodlní 😝

luciiiie
12. bře 2009

😀 😀 😀

jarkabilik
12. bře 2009

luciiie to bych se pak musela kouknout po mladším 😀

macinta
12. bře 2009

Teda holky...vy jste se rozkecaly 😀

jarkabilik
12. bře 2009

macinta to teda ano jak se máš a jak je v Parubkách?

jeany
12. bře 2009

Holky, holky, to jsem teda zavedla zase téma, co.
Hani, taky si myslím, že snad po ET stačí zhruba týden a nic se nepokazí. Mám stejný názor. Ne, že by všichni chlapi lumpačili, ale určo jim to chybí. Vidím to doma. Nějak to už vyřešíme. Já se tomu nebráním, ale bojím se, abysme zbytečně něco nepokazili, víš. 😀
Mcinto, ještě jsi v práci? Já jsem dnes skončila už o půl třetí a zítra bych chtěla taky brzy. V sobotu máme tu velkou oslavu, jedeme na švagrovi narozky. Spojíme si to s výletem, vyjedeme hned ráno a půjdeme v Luhačovicích někam na oběd a projdeme si kolonádu. Doufám, že bude pěkné počasí. Dcerka se "těší " na slanou luhačovickou lázeňskou vodu. Jako malá se jí jednou s chutí napila a prskala pěkně dlouho a tak na to s úsměvem vzpomíná.
Jary a co tvůj, je v Pardubicích? Jezdí ti domů jen na ty víkendy? Teď máš myslím ranní, že. Na kolik chodíš ráno?

macinta
12. bře 2009

Jaru, v Pardubicích sluníčkově ale zima jako v p... ☹
Jeany, v práci jsem ale za chvilku půjdu domč. Včera jsem pracovala dlouho a navíc mě dneska dost bolí hlava, tak se těším. Nedávno jsem byla v Pozlovicích. Dostala jsem pobyt od manžela za stimulku. Bylo to tam fajn. Na podzim pojedu zase, tak se mrknu i do Luhačovic.

jarkabilik
12. bře 2009

jeany nene nemám ranní chodím krátký dlouhý týden,když mám dlouhý tak jdu po,ut a pa,so,ne na krátký jdu st,čt s tím že se mi střídá denní s noční takže jsem měla po,ut denní takže ted o víkendu bude noční víš 😉 jinak můj je stále v Pardubicích a jezdí na víkend pokud nemá volno zrovna za službu což přijede i dříve než v pátek 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

macinta ono to je tak s počasím i u nás už at je jaro 🙂

zuzuza
12. bře 2009

Holky, tak se dnes přidám k lucifirkovi a lucii do řad, test je negativní, dnes 13. den:(, bohužel musí to zachránit jeany.

lenulinka21
12. bře 2009

zuzi to snad néééé? do pr...e to není možné. Zuzi tak nadějně to vypadalo
mám vztek i za tebe proč ted tolik neůspěchů? Ale tady držíme za jeden provaz
zkus se držet

zuzuza
12. bře 2009

No jo leni, chytla jsem nerva, z toho zítřejšího testování a tak jsem to prostě odpoledne s máti udělala a hovno, ani náznak druhý čárky, takže už nevěřím, že by se to do pondělí ukázalo, aspoň mám ale jasno a nebudu tam v unice pak bulet jak debil.

jeany
12. bře 2009

Holky, Holky, proč testujete tak brzo. Zuzy ještě to nehroť, musíš vydržet do pondělí, ten den máš testovat, ne? A vždy se testuje ráno, z ranní moči.
Je mi nanic z toho, jak se to tu vyvýjí. Vážně holky myslíte, že to to já zachráním?

zuzuza
12. bře 2009

Jeany, mě nepřijde, že je moc brzo, je to přece 13 den už, dýl jsem to vydržet nemohla, fakt ne, to nešlo, už jsem dnes byla jak na trni a do zítřka bych scvokla nervama, myslím, že kdybych byla, byl by tam aspoň ten náznak, ale samozřejmě uvidíme až z krve.

jeany
12. bře 2009

Zuzy, jestli nebudeš těhu i ty, tak to už vážně nechápu co se děje. Já budu fakt testovat až v den určení, nechci riskovat to zklamání předem. No a kdyby to nevyšlo, trošičku si to už taky připouštím, tak to snad nějak zvládnu.
Nevím co dál k tomu napsat. Je mi z toho moc smutno, i když Zuzanko ještě počkej na krev a uvidíš. ☹

zuzuza
12. bře 2009

Vím, že je ještě možná brzo, možná oni vědí, proč máme testovat až 17. den, ale určo už by to tam bylo, jeany, tobě to snad už vyjde, protože pak bych nechápala, kdo by jim dělal ty dobrý statistiky a taky nechápu, proč mám tedy furt ty křeče...

luciiiie
12. bře 2009

Zuzko zkus to ještě z ranní moči

zuzuza
12. bře 2009

Jo Luci, to víš, že to budu zkoušet do pondělí, ale samy víte, že se to tam těžko objeví, že už by to tam bylo.

luciiiie
12. bře 2009

Já vím...je mi to moc líto Zuzko, ale pokud oni berou pozitivní test s čárkou stejně silnou jako je ta kontrolní, tak to tam ten hormon už fakt asi musí být dřív, protože to se ti rozhodně ze dne na den asi neobjeví.
Ale nezoufej...ještě pořád máš ty 4 dny.
Taky jsme se o těch statistikách teď bavili.

zuzuza
12. bře 2009

No jo luci, už nedoufá, raději se připravím na tuto variantu, že to nevyšlo, nebudu si to nalhávat, když jsem to nenalhávala ani tobě a řekla ti to na rovinu, no co nejsem jediná, komu to nevyšlo, každopádně do dalšího pokusu nemám absolutně chut jít!

luciiiie
12. bře 2009

to myslíš vážně???

zuzuza
12. bře 2009

jako s tím pokusem že nemám chut do něj jít? Jo ted to myslím vážně, ted je to ještě moc čerstvý, ale já se otřepu a zase do něj půjdu jen ted chci na chvíli vypnout a řešit i jiný věci, než pořád toto.

jarkabilik
12. bře 2009

zuzuza to tam ani nebyl náznak te druhé?Ty jsi to dělala ted odpoledne?

luciiiie
12. bře 2009

Já tě Zuzo chápu....Pak už jsem potřebovala mít jasno, protože bych se už zbláznila. I když mě mrzí a bolí, že to nevyšlo a možná to bude znít krutě, ale všechno ze mě spadlo..cítím se strašně lehčí.
Stejně je to všechno nějaký takový...
Kdyžtak si micko pojedem pro ty naše slavný morule spolu a s Lucifírkem 🙂

zuzuza
12. bře 2009

Jary, ani náznak prostě ani ťuk, dnes 13. den odpolední moč, test citlivost od 25 ui, předtím hodinu asi jsem vypila jedno kafe a pul litru vody, ale pochybuju, že by to ovlivnilo výsledek.

luciiiie
12. bře 2009

Zuzo já měla náznak a stejně to bylo k hovnu. Počkej na krev.

zuzuza
12. bře 2009

No jo lucii, ze mě to taky nějak tak spadlo, se cítím aji fajn, fakt že jo, člověk už si neděla zbytečná naděje, už s eteď budu zaměřovat i na jiný věci, než jen na to, zže se vše točí okolo toho otěhotnět, ale zklamaná samozřejmě jsem, hodně zklamaná, ale nehroutím se a už se mě nechce ani bulet, jsem divná no.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru