CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
12. říj 2010

@raduza2 Já vím,..a chápu Tě 🙂 2 dny meškání po IVF nic neznamenají, ale...ty 4-5 dní,..to bych těm spermijkám už dala určitě šanci!!! 😉

raduza2
12. říj 2010

@mufinka0 no mymjsme jim dávali poslední šanci při ovulce 😀 😀

mufinka0
12. říj 2010

@raduza2 😀 😀 😀 jooo to věřím!!!! Však uvidíte, jestli ji využili... 😉

raduza2
12. říj 2010

@mufinka0 😀 😝

mufinka0
12. říj 2010

No nic,..mizím.... "Zavřete oči..odcházím...." 😔 😔
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
12. říj 2010

ahojte kocky... co noveho? 😀

jezulicka
13. říj 2010

ahojte holky...je to tu nějaké mrtvé co?? 😠 člověk tu příjde pokecat a nikdo tu pořád není... 😲

jezulicka
13. říj 2010

no nic jdu se projít do zdr.střediska píchnout agolutin... 😉

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka ahoj jezuli, já jsem tady 🙂

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej no hurá aspon někdo.... 😀

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej dneska jsem nějak blbě spala furt jsem se budila,horko mi bylo...děs..asi nějaká erupce...nebo nevím.... 😒

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka no jo, to jsou změny na těle 😀 😀
😀 mě zas bylo asi po týdnu klidu ráno nevolno, ale snídaně to zpravila

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej jako tak divně od žaludku...ale ne na zvracení...mně po ránu je taky divně taková nechut od žaludku divno ale jak posnídám se donutím tak pak dobrý...a mám pořád chvilkama ty tlaky v podbřišku...snad to nebude to co nechci.... 😒

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej a tobě se spalo dnes dobře??? 😲

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka neboj a moc se nepozoruj, stejně nic nevypozoruješ. Kup si mamatest 25 mIU, pěkně si ho ulož a těš na testovačku, tj. 21.?ne?To je za 8 dnů, vidíš, jak ti to ubíhá. Jíš nějaké těhu vitamíny? Třeba Femibion? Nebo CalibrumBabyPlane?

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka Jo, ani se mi nechtělo s pelechu. Budil mě pes, v jednom kuse kýchá, asi má psí rýmečku 😅

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej no i pejsi jsou nachlazení... 😀 no jím ted jenom acidum folicum co mi dali cv caru..mám doma ten calibrum baby plan ale říkali mi at to s tím nemíchám...tak to zatím nejím...myslíš že to můžu ještě k tomu??,

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej a ty chodíš s pejskem na procházky?bydlíš na baráku nebo v bytě??

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka Cailbrum baby plane jsem měla taky a ptala jsem se na Unice v lékárně, jestli můžu užívat, pravil, že ano, listovku i Calibrum, tak si vyber, já to brala celou dobu stimulace poctivě.
Bydlíme v paneláku a máme pětiletého žlutého labradora

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka na procházku se chystáme dnes odpo, jestli chudinka nebude nemocný 😀 😀

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej jééé tak to mají naši taky labradora 5letého žlutého...to jsou bobošci...co? 🙂

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej určitě nebude nemocný..oni jsou celkem na to zimní počasí nechoulostivý...to spíš mají potíže s klouby... 😠

teckovanaorchidej
13. říj 2010

@jezulicka jsou to dobrosrdečná telata, já vím, že zima mu nevadí, ale mám obavu spíš z nějakého viru, tady na sídlišti je psů na každým metru aspoň 2, takže tak 🙂
a jsou tu už vrány 😠 bude zima

jezulicka
13. říj 2010

@teckovanaorchidej no tak to je blbý....nechci zimu...u nás jsem ještě neviděla...ale je venku dnes hnusně...zima,mlha,sviní no fuj... 😖

raduza2
13. říj 2010

Ahoj holky 😉

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 no ahoj no konečně..tak jak u tebe?co ms?

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka ahojky u mě zatím nic 😠 a tím pádem se posunuje i stimulka 🙄

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 to ti i minulý měsíc se tak zpozdilo ne???a nemůžeš být teda těhu??,zkusila jsi ten test??,

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka jj minuly mesíc taky o 4 dny ,zatím jsem nezkusila nic ,kdyžtak až zítra dávam tomu ty 4 dny a pak se uvidí 😅

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 to by bylo super ne?nemusela by si podstupovat ty všechny věci... 🙂 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru