CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 no tak uvidíš....nech se překvapit...bylo by to překvapení milé...ale už máš aspon jedno dítě...

bobbule09
13. říj 2010

@jezulicka no my jich máme dohromady trošku víc, partner má 3 a já jedno, takže máme 4 děti, ale už jsou všichni dospělí, jenom můj syn je ještě dítě. A spolu nemáme ještě žádné dítko. Letos se nám ale vůbec nic nedaří, tak tomu moc nevěřím. Ale byla by to krása 😵

jezulicka
13. říj 2010

no nic děvčata jdu se nachvíli natáhnout pak poobědvám a mám návštěvu tak později zase pááá 😉

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka je mi to jasnyý že se mi nesmí klepat ruce 😀 😀

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 tak držím pěstíky... 🙂 🙂

raduza2
13. říj 2010

@bobbule09 tak třeba se v tom všem nezdaru zadaří aspoň ta jedna věc 😅

bobbule09
13. říj 2010

@raduza2 tak to bych se snad začala i modlit, jen aby to vyšlo 🙂

vodni
13. říj 2010

Ahoj kočky, sice už to některé víte, ale teď jsem si psala s Peťulkou, takže ☹ ☹ ☹ zítra jde do Unicy na revizi. Mám vás ale všechny moc pozdravovat, holka naše hroší to bere statečně... Mám ji moc ráda a posílám jí virtuální objetí a síly co jich jen mám 😵 😵 😵

nali1
13. říj 2010

tak to je mi líto.Věřila jsem,že vše i s hrošíkem překonají.Držím palečky,ať vše dobře dopadne...Posílám hodně sil.

jezulicka
13. říj 2010

@vodni tak to je mi líto... ☹ samé blbé zprávy ach joooooo 😨 😨 😔 😢 at se drží....

luciiiie
13. říj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Je mi to líto..... Peti drž se ☹ Ono to příště vyjde, uvidíš!!!

vodni
13. říj 2010

@jezulicka už se nedá nic dělat - teď už prostě musíš přinést pozitivní zprávu ty 😉 Já mám po mrše, takže čekám na další, kdy začnu s marvoušem. Už aby to bylo 😉

lenceslava
13. říj 2010

Ahojky. Moc mě mrzí co se peti stalo.Holky ale ono se na nás to štěstí jednou usměje,na všechny 😉

vodni
13. říj 2010

@lenceslava ahoj Leni, já tomu taky pořád věřím. Musí to jednou vyjít 😉

nali1
13. říj 2010

@vodni Ahoj,Já na ni čekám a jdu na krev a začínám brát marvelon. 🙂 Už se nám to blíží. 😉 😉 😉

vodni
13. říj 2010

@nali1 jůůů, já s marvoušem začnu kolem 6.11. tak snad už konečně kruci tu smůlu porazíme 😎

mufinka0
13. říj 2010

@raduza2 Ahoj,...s tím prstýnkem,...😀 😀 😀 Hele,..podle něj jsem těhu byla a jsem pořád 😀 Myslím, že je to poněkud blbost..
@jezulicka promiň... 😔 😔 😔

mufinka0
13. říj 2010

@vodni Ahoj,..ona jde do Unici na revizi??? To ne,..myslím že jde na OBI, ne??.... Nebo aspoň psala že jde na 1 den do nemocnice... Chudinka naše,..sice to zatím zvládá statečně,..ale aby jí to časem teprve nepřepadlo. 😔 Musí být hooodně silná!!!

jezulicka
13. říj 2010

@mufinka0 nic se neděje..je to pro pobavení...ono to ukazuje ale jen tehdy pokud máš vsobě něco...když sem to zkoušela před stimulkou tak mi to nic nedělalo...ale víš jak je to pro uvolnění neříkám, že když se točí jsi těhu to ne.... 😀

mufinka0
13. říj 2010

@jezulicka 🙂 🙂 🙂 jj,..mě se kýval a pořád kýve a to vím 100% že v sobě nic nemám,..ani kapičku HCG. 😅 Ruce mám v klidu 😀 😀 A rozum taky... 😔 Ale............ono se to štěstí jednou unaví a sedne si na mě. 😉

pampeliska36
13. říj 2010

ACH JO 😢

mufinka0
13. říj 2010

@pampeliska36 Copak??????,

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 Mně Peťka psala, že jde na revizi do Unicy a že je ráda, že nemusí do nemocnice... ☹

vodni
13. říj 2010

@pampeliska36 Pampleliško ahoj! Nějak teď nemám přehled, jak jsi na tom teď ty?

mufinka0
13. říj 2010

@vodni aha,..mě psala, že jde na konzultaci do Unici a pak na jeden den do nemocnice na revizi...😨

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 no ono je to jedno, blbý je to ať jde kamkoliv ☹ ale spoň to bude za ní, musí to být strašný pořád dokola takovéhle rány ☹

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 a jak se teď daří tobě?

mufinka0
13. říj 2010

@vodni Jo to hrozný určitě je!!! A hlavně už divný,..měli by ji pořádně vyšetřit,..přece jen je to už 3 těhotenství...😨

Jak se mi daří?? Myslím, že sama víš jak... 😔 😔 😔 😔 29.10 jdu pro výsledky krve na imunologii a srážlivost krve. Pokud to bude o.k., tak pak jedině nějaké genetické vyšetření spermia... Jinak už se asi nic víc vyšetřit nedá.. 🙄

Co Ty???

pampeliska36
13. říj 2010

@vodni ja tedka cekam na ms... ktera ma dorazit kazdou hodinu 😀 a pak jdu do KETu...... jiz tento cyklus a tento mesich 😀 😀 😀 UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZ 😉

pampeliska36
13. říj 2010

@mufinka0 no blby den a jeste takove zpravy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru