CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
19. bře 2009

Holky, jak ten makedonec vystřílel tu rodinu tak jedna holka, znám ji bydlí kousek d nás tak ona je v anglii a tam si našla přítele, pak byli v čechách na té oslavě jak se tam střílelo, ten její kluk je strýc toho dítěte co po nich zbylo a asi ho dostane do péče, ta holka byla i v záběru v TV prý, dobrej mazec co?

jeany
19. bře 2009

Jé, tak to musím manžovi říct, aby se hlavně nepral, když jede i s dcerkou. Divím se, že jí to tak baví, ale ona s ním teď už jezdí na všechny zápasy. Mně to absolutně nebaví, doma jsem alergická na to, že vždycky v tv je všude hned zaplý sport. Ještě, že máme víc tv. Jak si pustí v obýváku sport, já raději už mažu do ložnice k druhé tv. 😀 To mě maci mrzí, že tak dopadl. Člověk fakt neví kde koho potká. Nemáš to holka jednoduchý, asi toho svého teď musíš opečovávat, že. Tak ať se mu to dobře hojí, chudák.

luciiiie
19. bře 2009

Panebože....to je strašný Macinto... Ty lidi jsou fakt na palicu, to snad ani není možný. A ještě řekne, být tam holka, tak dostane stejnou. Mě někdo natáhnout, tak mě asi zabije. 😒
Tak to je mazec.

luciiiie
19. bře 2009

Vlaďko gratuluju...ať jste hlavně oba zdraví 🙂

jeany
19. bře 2009

Vlaďko, moc gratuluji k narození Radečka. Ja 🙂 k probíhal porod, měla jsi všechno v pohodě? Hlavně ať jste zdraví, to je nejdůležitější. To je zase dobrá zprávička, jen tak dál.😀
Kolikrát si vzpomenu na Terezku, ani nemá čas sem mrknout, Teri někdy se nám ozvi jak malá roste.
A co ostatní? Ivetule, jak malý přibýrá a jak to zvládáš? Jsi určitě moc šťastná, že.
A Hani, ty jsi snad taky v pořádku, napiš jak se ti vede.
A slonečku jak se vede tobě? Co mimi, kope?

jeany
19. bře 2009

A marci jak je tobě? Máš nějaké příznaky nebo nic? Ono to totiž stejně není vůbec důležité, protože někdo má a nic, někdo nemá a je těhu. Takže se o tom tady jen bavíme, ale je to jedno, všechno se pak ukáže v den D u testování. Tak si myslím, že předtím je to všechno jedno, jen mi to čekání připadne už dlouhý. 😅

macinta
19. bře 2009

No holky, kdyby opečovávat. Ale on je podnikatel, takže samo nemá čas nic léčit. 😠 Navíc pendluje mezi nemocnicema, protože máme taťky každého jinde ☹ , takže se vrací domů večer a už ani nejí. Za chvilku ho trefí.
Navíc se mi nejlepší kámoška odstěhovala 50km daleko, takže nemám spojence. Ach jo. ☹

macinta
19. bře 2009

Vlaďko, velká gratulace a přeju hodně zdraví oběma 🙂

vladka1
19. bře 2009

ptejte se na cokoli..jen ne na porod... 😒 ...radši bych Vás zasypala pozitivníma a povzbuzujícíma písmenkama...
radši Vám pošlu miminkovský nakažlivý bacily 😅 😅 😅 😅 😅 😅

marci19
19. bře 2009

Ahoj Jeany,mě trochu pobolívávají vaječníky,hlavně když něco dělám,tak nevím. ☹
Jinak pořád musím myslet,jak je ten svět nespravedlivý.Když od přítele brácha čekají dvojčata
a to se určitě ani moc dlouho nesnažili a ona ani moc děti nechtěla.Ach jo,včera mojemu poslali
fotku z ult. bylo mi do breku. ☹

macinta
19. bře 2009

Vlaďko, dej do albíčka nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat 🙂

luciiiie
19. bře 2009

Marci...nesmutni....já vím, že je to těžký...já mám kolem sebe tolik těhotných kamošek, až to hezký není ☹

marci19
19. bře 2009

Luci,snad se i na nás usměje štěstí 🙂

macinta
19. bře 2009

Určitě usměje, holky 🙂
Mimochodem, neměla by MS nastoupit dříve než 39den od začátku minulé? Nějak jsem v tom všem asi zapomněla menstruovat 😅

luciiiie
19. bře 2009

No jasně, na tebe za týden a na mě snad brzo 😀

luciiiie
19. bře 2009

Macinto...no nekecej!!!!! že býýý???

macinta
19. bře 2009

to by byl Lucko zázrak po třech letech snažení 🙂 spíše nervové zpoždění. A to mě pěkně štve, protože se těším na Ket a tohle mi to akorát kompliuje 🙄

luciiiie
19. bře 2009

jak na sviňu, že? Ale co když...?

macinta
19. bře 2009

Ale už mě pobolívá v podbřišku, takže asi spíše ne 😉
A co Ty? Už jsi smířená a natěšená na další boj?

luciiiie
19. bře 2009

No smířená...jak se to vezme... prostě jsem neměla to štěstí, ale natěšená na příště? popravdě ani né. Jak už jsem sem psala, nevím, jestli se do toho pustím hned v tom červnu. Třeba časem změním názor, ale teď to cítím takhle...ještě když ten Ket přináší menší šance.

macinta
19. bře 2009

To je pravda, je tam prý menší šance ale já jsem inspirováná Hankou, která otěhotně z KETu 😉

jeany
19. bře 2009

Vladi, tak jsi to asi neměla jednoduchý, ale nemusíš nic o tom psát, je to pro tebe až moc živé, že. Já vím, že jsem se z porodu vzpamatovával dost dlouho a to jsem měla velmi rýchlý průběh. Tak raději na miminkovské téma. 😀 Taky se moc těším na nějaké fotečky Radečka. Už jsi asi doma, že, když se malý narodil v pondělí tak vás asi dnes pustili, že.
Tak ať co nejdřív zapomeneš na to špatné a už bude jen líp, chce to čas.

lucifirek
19. bře 2009

Vladis gratuluji k narození chlapečka. A´t jste hlavně zdraví. 😉 😉 😉
Ahojte holky 🙂 🙂

jeany
19. bře 2009

Ahoj Lucifírku, tak už z práce, že, Já jsem si teď uvařila kafíčko a jdu si sednout k tv, manža s dcerkou už odjeli na hokej a vybavila jsem je instrukcema, aby se do ničeho nepletli, aby nedostali přes držku. Manža se smál a dcerka mě řekla, že ona má úrazové pojištění a prý by ještě něco dostala, nějaké peníze. No co k tomu dodat, snad se jim nic nestane. To mám tedy rodinku. 😀
Marci já zrovna v blízkém okolí nikoho těhu nemám, tak mě to tak nějak nedráždí. Ale strašně špatně jsem se cítila, když mi sestra říkala, že je těhu, tak jsem jí to strašně moc přála, ale první co mě napadlo bylo, že má to někdo štěstí. No a pak asi ve 2 měsíci se jí to přestalo vyvíjet a měla zamlklé těhu. Ona má naštěstí 2,5 letého synka a teď už se rozhodla, že si dá pauzu a další těhu by chtěla až tak za rok. Taky jí to dostalo, protože se na mimi už moc těšila. Věřím, že jim se to za ten rok povede, hned jak budou chtít. I to první naplánovali a hned 1 měsíc otěhotněla. V mém okolí už všichni dotěhulkovatěli a už mají děti. mě vždycky fascinuje, když se mě ptají a co my? Odpovídám času je dost, ať si myslí co chtějí. Já se jim nebudu svěřovat, že už jsem na 2 pokusu. To by bylo vyptávání ještě víc. Musíme to holky překousnout, a vydržet a jednou se dočkáme, ne? 😉

macinta
19. bře 2009

Jeany, samo, že se dočkáme 😉

macinta
19. bře 2009

Ahoj Luci 🙂

teri81
19. bře 2009

Ahoooj,to jsou mi novinky!
Vladi,Páji,Tilly - gratuluju 😀 😀 😀

Zuzuza,Luciferek,Lenulinka,Lucen,Jaru a ostatní - zdravím vás

Maryclementine gratuluju k testíčku 🙂

Jeany,držím palce at jsi těhulka 😉

Hani, držím palce,at se mimčo drží co nejdýl. Ale už jste dost daleko,i kdyby mimi chtělo na svět už brzy,dneska už to nebývá problém. Ale radši at tam ještě je 😉

Holky nejedete někdo zítra do Unicy? 😉 já jedu ke Gogelovi na kontrolu po šestinedělí a ukázat prcka 🙂

lucifirek
19. bře 2009

jj,Jeany,už jsem z práce a vařím véču. Pustila jsem si k tomu koncert Arakainu,tak to jde od ruky. Jeli na hokej,manža taky jezdí do Jihlavy,ale teď už mu skončil. No opravdu tam jsou někdy asi nervy. Tak máš doma pohodičku,veget a relax. 😉 . S tím těhulkováním,já jich mám kolem dost. Ale docela mě překvapilo,že jen pár lidí ten neúspěch vzali tak,že řekli,hmmm,tak příště. Naopak mě dnes překvapil jeden kluk ze stavby,který se ptal (ani jsem nevěděla,že to ví) a ptal se co a jak a vypadal tak zklamaně. A ještě jedna kolegyňka ze stavby říkala,že si myslela,že už budu doma,ale myslela to v dobrém 🙂

lucifirek
19. bře 2009

Jeany,Jani kdy budeš testovat? V neděli?

jeany
19. bře 2009

Luci, já mám testovat v úterý 24.3., ale ten den jsem odpoledne objednaná na masáž a kosmetiku a tak si to chci užít ještě a proto chci testovat až ve středu ráno. Aspoň budu mít jistotu, co se objeví na testu, to už bude 18.den po ET. To budu mít výdrž, co, ale nechci fakt testovat dřív, i když mě to láká, to se musím přiznat. Jsem na to moc zvědavá, to budete nervozní zároveň se mnou, co?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru