CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
3. zář 2011

@drndapetka nepracuju 😉 ale rodičák mi končí 28. ledna a pak když budu těhotná, tak půjdu na neschopenku 😉

drndapetka
3. zář 2011

@lenceslava hezký no....takže de facto fakt záleží na doktorovi, nebo doktora změnit.....tak doufám, že aspoň moje gyndařka mě pochopí a bude rozumná, když na Unice ne 😀

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 jj, tak to jo, to už chápu 🙂

ivetule
3. zář 2011

@lenceslava ahojky máš pravdu pěkně se to tady rozjíždí tak hlavně at to má dobrý konec v kočárku. 🙂

bobecek79
3. zář 2011

@drndapetka já mám neschopenku od svojí gynd. Bez problémů mi jí vystavila. A omezené vycházky mám na 4 hodiny. A jinak byla jsem strašně překvapená 😕 ,když mi řekla,že Dr. Malý jí poslal o mě zprávu.... 🙂

ivetule
3. zář 2011

@jimmy1 tak to jo myslela jsem ,že máš nanučky. Tak at se podaří. 🙂

drndapetka
3. zář 2011

Jsem ráda, že tu není mrtvo 🙂 jsem totiž dneska do večera v práci a vůbec mi to neutíká 😒

drndapetka
3. zář 2011

@bobecek79 děkuju, já to na tu mou gyndařku teda zkusím, ale zeptám se nejdřív i v Unice, za zeptání nic nedám 🙂

bobecek79
3. zář 2011

@drndapetka záleží jak potřebuješ,mě při začátku stimulace hned řekli,že dají nesch. při prvním UTZ. Mám práci na prd,tak jsem si jí nechala raději vystavit dřív,abych byla doma v klidu

drndapetka
3. zář 2011

@bobecek79 také chci být právě doma co nejdřív, práci mám dost psychicky náročnou, hodně cestuji, což je taky na prd, protože injekce mi píchá manžel, a když bych byla mimo domov někde v hotelu, tak bych musela shánět někoho , kdo by injekci píchnul, nehledě na to, že bych si musela asi i kvůli tomu koupit cestovní ledničku, protože některé injekce musí být v chladu, třeba zrovna Puregon, takže proto chci neschopenku co nejdřív, abych pak nemusela zbytečně stresovat 😒

jimmy1
3. zář 2011

@ivetule nanučci došli, měli jsme jen 2 v jedné pejetě. Jedno embryjko se zastavilo ve vývoji ještě před transferem a to druhé je Martínek 😵 😵 😵 takže teď komplet celé znovu.

bobecek79
3. zář 2011

@drndapetka já měla taky problém,že v práci jsem si to neměla píchnout pořádně kde.... 😒 Já na to potřebuji trošku klidu a soustředění. Ještě předtím musím posnídat...,tak jsme se rozhodli s manželem,že půjdu na neschopenku. Ale tedˇ už to máme s manž. vychytaný... 🙂 🙂 ,on míchá a připravuje mi to a já si píchám 😀 😀 ,ale musí být u mě. Mě to od něj bolelo,a když jsem byla v práci,taky jsem si to musela píchnout sama... ☹ . Píchání jde,píchnutí nebolí,jen pocitˇuji pálení,ale jdu si ještě na chvilku lehnout a potom je vše o.k. Píchám dvě inj. ale jestli budu ještě třetí,tak to nevím,jestli dám...... 😒

jimmy1
3. zář 2011

@bobecek79 to víš, že to dáš 😉 nic jinýho ti stejně nezbyde 😉
úplně přesně si pamatuju, jak jsem doma seděla cca hodinu, než se mi povedlo se přemluvit a tu první injekci si píchnout 😀 no a ke konci už to byla brnkačka... 3 injekce jsem měla píchlý během chviličky 😉 a už se "těším" na agolutin 😝 to si zase zapíchám s kdekým, protože manžel je tu jen 2,5 dne v týdnu, takže bude asi píchat babi ráno než půjde do práce.

bobecek79
3. zář 2011

@jimmy1 prosím,ještě otázka,jak dlouho se píchají ty injekce?? píchám Diphereline,který mám píchat do středy a Menopur a ten taky do středy,s tím,že v úterý vynechám Diphereline....

bobecek79
3. zář 2011

@jimmy1 a ve čt. 1 ultrazvuk na Unice

jimmy1
3. zář 2011

@bobecek79 jejda, já už si to fakt nepamatuju, už je to dáááávno, to by ti spíš odpověděl někdo, kdo to absolvoval teď 😉 ale já měla od začátku takový barevný rozpis a jen se do něj pak upřesňovaly dávky 😉

bobecek79
3. zář 2011

@jimmy1 jj,ten mám právě taky a křížkama je označeno co užívat a píchat........

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1
@bobecek79 holky, obdivuju Vás. Já se donucovala 2x asi píchnout injekci sama, a prostě to nešlo ☹ Já mám už i tak od malička z injekcí respekt, takže i to, že zvládám stimulku je u mě hooodně moc velkej pokrok, ale dělám to kvůli miminku. U mě je největší problém ten, že se nemůžu dívat na to, jak mi jehla proniká pod kůží, v momentě omdlím, takže jiná možnost u mě není, než aby mi injekce píchal manžel, a je moc šikovnej, vůbec to od něj nebolí 😉

drndapetka
3. zář 2011

@bobecek79 dipherelinu bylo myslím kolem 14ti injekcí, pak si je postupně vynechávala , až se vysadil úplně, pak cca 9dní puregon a poslední 3dny se píchá Menopur, aby folikuly nepraskly. Ale máš určitě z Unicy rozpis, tak tam máš všechno napsané, jak kdy a kolik budeš ještě píchat 😉

lucifirek
3. zář 2011

@bobecek79 myslíš,jako jestli Kubík byl na první pokus? Ne ne,nebyl až na druhý,první byl propadák,embryjka se přestala vyvíjet a ty co zaváděli také nebyla valné kvality. Na druhý pokud to bylo o moc lepší.Změnili mi i léky. A ještě zbylo i na zamražení.

vodni
3. zář 2011

@drndapetka JJ, stále 2v1 😉

drndapetka
3. zář 2011

@vodni Ty se teda statečně držíš 😀 Ale tak máš aspoň chviličku ještě na ty přípravy, aby sis to pořááádně všechno vypiplala do posledního puntíku 😵

vodni
3. zář 2011

@drndapetka no, vypiplala jsem takové jakés takés provizorium... 😎

drndapetka
3. zář 2011

@vodni vodníčkovi se určo i to provizorium bude líbit, nebuuuj 😉

bobecek79
3. zář 2011

@drndapetka já měla taky hrůzu,když jsem to první den ráno viděla,jak leží na stole jehly a stříkačka,chtělo se mi utéct,ale přece to děláme,jak říkáš pro miminko....tak to ještě chvilku vydržím,jak říká manžel "dˇobanečky",jen doufám,že se u mě najdou nějaké vajíčka. Bývají nějaké příznaky???? Mě zatím nic není,nebolí,netlačí,jen víc piju a asi i tím lítám víc na toaletu.....

drndapetka
3. zář 2011

@bobecek79 mě tlačilo bříško trochu jen 3dny před OPU, ale každá to máme jinak. Můžeš se cítit nafouknutá, může se stát, že nedopneš rifle jak porostou folikuly. Ale to začne, až začneš píchat Puregon (Gonal)-to už pícháš nebo jsi stále jen u Dipherilinu?

drndapetka
4. zář 2011

Ahojek, tak u mě pracovní neděle ☹ Co vyvádíte Vy?

jimmy1
4. zář 2011

@drndapetka ahojky 🙂 já měla pracovní ráno, vstávala jsem v 5, žehlila jsem, uklízela, prala 😉 za chvilku půjdeme s Martínkem ven, zpátky domů na oběd 😉 tak ať se ti v práci daří.

drndapetka
4. zář 2011

@jimmy1 jééé, ty jsi blázínek, takhle brzy po ránu žehlit 😀 já žehlení k smrti nesnáším 😅 Tak Vám přeji pěkný den, dneska má být 29 stupňů, tak to bude klidně na koupák, docela mě štve, že tady budu trčet do večera 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru