CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
20. zář 2011

@bobecek79 to je úúúúplně normální 🙂 úplně vidím sebe před 3 rokama 😀 a teď budu myslím plašit ještě víc. A bojím se snad víc než minule... dušička je ve mně maličká, ale jsme tady všechny silný holčiny, tak to zvládnem a basta fidli do povidlí 😵
Máte super, že je vás teď tolik pohromadě, to vám závidím... budete se v čekárně navzájem podporovat 😉

jimmy1
20. zář 2011

@lenceslava tak teda přesně naopak 😀 vlastně je to fuk, hlavně aby byl nějakej favorit na drndání v kočárku 😉

ivetule
20. zář 2011

@lenceslava to je dobrý číslo. Ve čtvrtek budeme držet moc a moc palečky 🙂

drndapetka
20. zář 2011

@lenceslava gratulka 🙂 Pěkný velikosti, to budou krásná zralá vaja 😉 ty jsi teda pěkně napínala celý odpolko, já byla jak na trní 🙂

@bobecek79 Na Tebe budu zítra taky myslet 🙂 třeba se i potkáme 🙂 Jdu na UTZ v 8:30. Jinak vidíš, já říkala, že ty tři šestibuňkoví "statečńáci" to vyhrají 😉 Třeba to zvlásnou všechny tři do rána a budete mít ještě jednoho prcka na zamražení, potom až budete dělat sestřičku nebo bratříčka 😉

Jinak já jsem dnes nějak mimo. To počasí a ty hormony na mě nějak dolehli. Navíc jsem se nějak "nepohodla" s mojí nej kamarádkou, tak tu od rána roním slzy a né a né je zastavit 😠 Bože, já jsem děsná cíťa 😅 Do toho mám ještě strach, aby tam zítra něco bylo. Včera jsem si asi neměla dělat u té své gyndr. UTZ, protože te´d přemýšlím nad , když největší folikul měl včera 13mm, kolik bude mít asi zítra 😕 Doufám, že ten antagonistickej protokol pro mě nebude totální průser 🙄 Já bych chtěla, prosím, tak 12 vajíček a byla bych spokojená 🙂 Chtít můžu, že 😀

drndapetka
20. zář 2011

@jimmy1 zlatí, ty jdeš v pátek na zahájení? 🙂 Třeba se taky znovu potkáme, pokud bych měla UTZ po 2 dnech 🙂

ivetule
20. zář 2011

@drndapetka klid to je moc důležitý. 🙂 Nenervuj se zbytečně moc brzy. Uvidíš jak to bude na UTZ třeba to bude v pohodě. 🙂 Moc ti to přejeme.

lenceslava
20. zář 2011

@drndapetka už zase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Klíd hrošíku 😉

ivetule
20. zář 2011

@jimmy1 já jsem byla včera na zahájení stimulace. Ted čekám na mršku a potom se už pojede. Přibližně mi říkali,že OPU bude 8.Jsem zvědavá jak bude moje tělo,ale spolupracovat když budu mít tentokrát krátkej protokol. 😖

drndapetka
20. zář 2011

@lenceslava ty jo, Tebe nehrabe z těch hormonů? 😕 Moje tělo to nějak zas nedává a nedá se to zastavit, fakt hnus velebnosti 😝

drndapetka
20. zář 2011

@ivetule jééé, děkuji, jsi hodná :- Ty máš vlatsně teďka taky krátkej protokol místo dlouhýho, že? No já taky, proto tak stresuji, nevím co mám čekat a co ne, jestli něco bude, jestli vůůůůbec něco bude......ale to je fuk, aspoň ať je jich tam třeba jen 6, ale ať jsou v nich kvalitní vaja, mě už je zbytek jedno 😉

drndapetka
20. zář 2011

@lenceslava Menopur, menopur,
ten přináší spoustu chmur 😀

ivetule
20. zář 2011

@drndapetka určitě budou musíš tomu moc věřit. Taky si říkám jak na to budu reagovat já. Ale koukám kolik nás je tak bude hodně miminek na unice. Musí 😅

jimmy1
20. zář 2011

@drndapetka jj jdu v pátek, ale až na 12:15, takže i kdybys měla další UTZ, tak to už tam asi dááávno nebudeš 😉 škoda.
jinak hormony se mnou vždycky pěkně mávaly 😝 a to ještě počkej v těhu, to budou teprve "náladičky" 😀 já řvala jak želva táááák často, že to snad ani není možný, všechno mě dojímalo 😎
@ivetule týjo 8. je za chvilku, ten krátkej protokol je pěknej fičák teda 😕 my máme tradiční dlouhej, takže se to ještě pěkně potáhne... ještě týden budu zobat marvelon a pak teprve mrška atd...

lenceslava
20. zář 2011

@drndapetka ty jseš nadaná poetička 😀 😀 😀 😀 😀 Ani mi nehrabe.ne víc než obykle) 😉

bobecek79
20. zář 2011

@lenceslava punkci jsem měla v pátek 16.9.

drndapetka
20. zář 2011

@lenceslava manža mě prý půjde za chvilku vyvětrat, abych se uklidnila 😉

drndapetka
20. zář 2011

@jimmy1 tak to je škoda, že se asi mineme, chtěla jsem si pochovat Martínka, když na to naposledy nebyl čas, ale tak snad bude ještě příležitost 🙂

betysek
20. zář 2011

@bobecek79 Budu držet zítra pěsti. Určitě to zvládnou všichni 3. 😉

betysek
20. zář 2011

@lenceslava Tak to se v patek nepotkáme. Budu držet palečky ve čtvrtek. 😉

bobecek79
20. zář 2011

@betysek děkujíííí,já Tobě držím zase v pátek,měj bohatou a kvalitní úrodu.......... 🙂

bobecek79
20. zář 2011

holky tak zítra si jedeme konečně pro svoje bojovníčky,k dnešnímu dni nám zůstali 3. Snad vydrží a budou na nás čekat.. Dneska jsem uklidila a vyžehlila abych mohla víc odpočívat po transféru. Tak mi držte pěstičky a Vám všem co se tady snažíte o mimi tak hodně toho UNICAtního štěstíčka a atˇ se tam všechny jednou sejdeme s kočárkem plným vytouženého štěstíčka...................

drndapetka
20. zář 2011

@bobecek79 na zítřek hodně štěstí 😵 Ať se miminka drží a za pár dní máš na testu vytoužené // 😉

jimmy1
20. zář 2011

@bobecek79 🙂 hodně štěstí!!!!! 😵

lucifirek
20. zář 2011

@bobecek79 držíme pěstičky,at všechno dobře dopadne. A tři to je hezký počet.🙂

ivetule
20. zář 2011

@bobecek79 držíme palečky a na testu přejeme krásný dálnice. 🙂

drndapetka
20. zář 2011

Tak já jdu spát a psychicky se připravit na zítřek 😉 Mám úplně stáhlý žaludek 😒 Doufám, že ten UTZ nedopadne nějak hodně špatně.....Tak dobrou noc 🙂

krataskovi
21. zář 2011

@bobecek79 držíme moc pěsti 🙂 Nam taky zustali tri a uchytilo se pak jedno a pevně, takže přeju stejný výsledek a pak devítimesiční radost z očekávání 🙂

betysek
21. zář 2011

@bobecek79 Jak dopadl transfer? V pohodě? Prosím Tě, brala jsi nějaké léky ráno před punkcí? Mám pocit, že mi říkali, že jen ten jeden prášek antibiotik, ale teď koukám do rozpisu mám ten den přeškrtané všechny křížky u léků, jen u Estrofemu je nechaný. Tak teď nevím, jestli si ho mám vzít, nebo jestli spíš to nezapomněli škrtnout.

durma
21. zář 2011

Holky,přeju všem hodně štěstíčka a // 🙂 🙂 🙂 Věřte tomu,určitě to příjde.

drndapetka
21. zář 2011

@betysek před OPU vezmeš jen to Doxybene-já ho zapíjela malým množství neslazeného čaje. jiank Estrofen až odpoledne po punkci, před punkcí nic víc určitě neber, protože nevíš jak budeš reagovat na narkozu, tak aby Ti nebylo blbě. Jinak před OPU můžeš do půlnoci jíst-doporučují před spaním něco lehkého 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru