CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
15. říj 2009

Ink, přeji, ti, aby jsi našla na testu 2 //, ale chápu zároveň tvé dotazy ohledně toho, kdyby to nevyšlo. To jsou ty naše obavy. Já, když měla bohužel už 2x test po transferu negativní, tak jsem jela další den ráno do Uniky na krev, no a pak jsme se domluvili na audit - to znamená posouzení celého procesu. Na auditu nám bylo řečeno, že neví, kde se stala chyba, to se bohužel asi nikdy nezjistí. Jen se z toho vezme ponaučení pro další pokus, vyvodí se z toho co pro příště bude asi lepší. Jinak jsme audit mohli mít i ten den, co byla krev, ale my jsme oba museli do práce, takže audit byl pak později, jiný den.
Jinak k tomu kam se podějí mimísci nevím, já měla posledně zavedeny dokonce 3 a nevím kdy a kde odešli. To jsem nezjistila.
Já také nějaké extra příznaky nemám, takže to, že je nemáš ničemu nevadí. Moc ti přeji, aby jsi nebyla zklamaná a opravdu ti to vyšlo. Posílám těhu bacil 😝
To čekání je nekonečné, že?

lucifirek
15. říj 2009

Ink. musíš druhý den hned ráno na krev,je to napsané v protokolu na kolikátou. Budeš muset tak do desítí počkat na výsledky,pokud budeš chtít hned audit a až budou výsledky,tak bude pohovor s dr.

betys
15. říj 2009

Ink-Mě se ze dvou embyjek uchytilo jen 1 a takynevím jak to druhé odešlo.Nic jsem nezpozorovla.Podle mě když odejdou hned tak ani nemůže být poznat.Naopak mě řekla sestřička že drobné špinění může být z toho jak se zavrtávají.Ale ani jsem nešpinila.

jeany
15. říj 2009

Tak já už jdu obědvat, dnes máme svíčkovou. Vozí nám obědy a jsou fakt dobré, jako doma. M8m už strašný hlad. 😀

irminka
15. říj 2009

ink: moc ti přeji,a by tam byly // a potom krev pozitivní, jejda, to by byla paráda, Unica i my si to zasloužíme,ne?

lucifirek
15. říj 2009

Jani já dorazila taky z obídku,zajela jsem si dneska s manželem.Jinak většinou nejezdím. Bylo maso na divoko a hranolky a rajčatový salát. Moc dobré a jsem jak sud.
Jani tak teď jíš za dva,možná za tři. 😀

jeany
15. říj 2009

Luci, tak to snad ne za tři. 😀 Mně by stačilo to jedno jediné a zdravé. I když bych se dozvěděla, že jsou dvě, taky bych byla ráda. Jen by to bylo složitější, ale určo se to zvládnout dá.
Už se dívám na hodiny kolik je a počítám, kdy půjdu domů. Dnes jdu dřív, musím do města nakoupit nějaké věci do kanclu. Půjdu už o půl třetí a tak posunuji ručičku na hodinách očima, ale moc se mi to nedaří. 😠

lucifirek
15. říj 2009

Tak to jsme na tom stejně,já si musím dát dokupy všechny papíry. mám toho dost,ale ještě to stihnu ráno,když hodím tak brzo. Já budu taky končit o půl třetí,já ti se tteď tak těším domů,včerya jsem nic nedělala a dneska se mi taky nechce asi si lehnu a až potom budu něcodělat. Nejlíp to utíká,když je hodně práce.

lucifirek
15. říj 2009

Ale musím říct,že se cítím stejně,jak při minulé stimulaci,unavená,pocit,žemám nafouklé břicho,přes den moc jíst nemusím a večer mám hlad.

ellajoy
15. říj 2009

Ahoj všem 🙂

Tak my jsme totálně zachumelení, no jo ta Vysočina, viď Luci 😠 ... a padá a padá pořád...

Ink - neuchycená embrya jsou tak hrozně malinká, že se v děloze vstřebají, tak mě to alespoň vysvětlovali v Unice, protože mě se taky chytlo jedno a manžel se hrozně zajímal, co se stane s tím druhým.

My jsme tady opravdu takový "Klub Čekanek" 😀 , nejlepší by bylo usnout zimním spánkem a probudit se s velkým břuchem 😀

jeany
15. říj 2009

Luci, ale už se to taky blíží, příští pátek máš první utz. Luci už jen hodinku a jdeme. 🙂

Ellajoy s tím Klubem čekanek máš pravdu. Vždyť pořád jen čekáme a čekáme. To jsem předtím nějak nezaznamenávala, že bych pořád na něco čekala, žilo se tak nějak v pohodě. Zato teď je to jiné, už od vysazení HA jen čekám na pozitivní výsledek a až je, čekám na utz a pak budu zase čekat na NT sreening atd. Ten kdo má děti bez těchto problémů si toto ani nedovede představit.

lucifirek
15. říj 2009

ellajoy,tak tak vysočina,padá padá a asi nepřestane. No tak to by se mi libilo ,jít spát a ráno se zbudit těhule. Ale to těnu bych si chtěla užít.
Jani já už jsem doma a jdu si lehnout,pak pojedeme s manžou na nákup. Ale momentálně se mi nic nechce.

jeany
15. říj 2009

Luci, už jsem taky doma. Byla jsem nakupovat, ale jen potřebné věci a koupila jsem si na trávení nějaký sirup Duphalac. Je to i pro těhotné a kojící, takže by to mělo být šetrné. Teď v těhu mám někdy problém se zácpou a to je na to. Ještě zkouším denně ráno pít syrovátku a hodně tekutin. Snad to pomůže.
Betys ty s tím nemáš problém?

lucifirek
15. říj 2009

Ta si rovátka je prýdobrá,ale já ji nemohla pozřít.vůbec mi to nechutnalo. Ale jak píšeš hodně pít,ovoce,zeleninu a to co ti dali v lékárně asi bude dobré. Oni ví,co se může Já jsem se teď vzbudila hodku a půl jsem si zdrřímla,ale stejně mi je divně. Aleš zajede na nákupprý sám,nakoupí něco dobrého na studenou večeři a prý si dáme vinko. Já si teď chci uvařit mrkvovou polévku. Umyju a utřu nádobí a vic se mi asi chtit nebude. Ale stejně mi je nějak divně.

jarkabilik
15. říj 2009

ahojky holky zdravím vás všechny 😉

lucifirek
15. říj 2009

Ahoj Jary? Jak je u vás?

jarkabilik
15. říj 2009

lucifirek zataženo a zima jak hrom,jsem ráda že jsem už z práce doma,ty jo zase nějaká matka odhodila čerstvě narozené miminko 😕

lucifirek
15. říj 2009

Taky mi to někdo psal,ale ani jsemsi to radši nečetla,na to fakt nemám. U nás už jsou strašné závěje. od včera sněží a nepřestává. Sla jsem domů pěšky a i když to není daleko,tak jsem byla celá komlet mokrá

lucifirek
15. říj 2009

Tak jsem si to nakonec přečetla a je mi z toho na nic. Ta ženská je prostě dobytek. Jak může tohle udělat,mám slzy na krajíčku,jen si to představím. Všude exitují baby boxy,nikdo by po ní nic nechtěl,dítě by žilo a postarali by se o něj. To je prostě mazec a nedá se na to nic normálního říct. Je mi z toho na nic.

jarkabilik
15. říj 2009

lucifirek vidíš to a my si musíme vytrpět aby jsme mohli takový uzlíček mít ☹

betys
15. říj 2009

Jeany-Já zácpu nemám.Spíš opačný problém.Piju rozpustný magnesium a je v tom umělý sladidlo a trošku mě to prohání.Ale nic hroznýho.Už mi víc chutná tak baštím zeleninu.Ještě máme ze zahrady nějaký rajčata a papriky.Dneska jsem si koupila okurku hadovku a moc jsem si pochutnala.
Nechápu proč to ty ženský nedaj aspoň do babyboxu.Přece už jich je celkem dost.Minulý týden jsem poprvé taky jeden viděla,když jsme byly s manželem na tom nepříjemným nočním výletu a milosrdných bratří.

lucifirek
16. říj 2009

To jo Jary.Taky bych tý ženský něco podobného udělala.Já jenom nechápu,jak to vůbec nějaká ženská může udělat,jak může ublížit,takovému tvorečkovi. Nakonec jsem to viděla v tv ve zprávách. ☹ Ukazovakli,jak blízkko jsou kolem nemocnice a různá střediska. ¨

lucifirek
16. říj 2009

Dobré ránko.
Zase jsem se po ránu v práci rozčílila,není uděláno,co mělo být. jeden úkol je asi nadlidský výkon. ☹
Ještě že je pátek. Zítra jdu ještě dopoledne,ale to už bývá v pohodě.

jeany
16. říj 2009

Ahoj holky.
Luci, fotila sji včera? Jo, ještě, že už je pátek. Taky si říkám, že dnes už to nějak přežiju.
Betys a na co je to rozpustný magnesium. Jako, že bych to vyzkoušela třeba taky na tu zácpu. Já mám zeleninu taky moc ráda, jeden den jsem dělala zeleninový salát a přidala jsem tam i uvařená vajíčka a smíchala to s majolkou a olivovým olejem a posypala strouhaným sýrem. No to bylo výborné, i manža hledal kde to mám, aby si mohl přidat.
Jinak včera na večeři jsem uvařila kyselici. Já má ráda spíš kyselejší věci, pomazánky, topinky a všechno slané. Na sladké moc nejsem.
Jary ahoj, ani teď nevím jak to máš přes víkend, myslím jsi v práci, že. Jak se vede?
Holky už jen 2 dny a jdu na to utz, snad to do té doby ještě nějak vydržím. Myslím na to čím dál častěji.

Zdravím všechny ostatní. Kde jste? Co nového? Jak se máte?

jeany
16. říj 2009

Luci, teď jsem ti koukla do alba a vidím, že tam máš novou fotečku s Kateřinkou. Moc ti to tam sluší a Kateřinka je krásná.

lucifirek
16. říj 2009

Jani foťák jsem nenašla,má ho manža v práci,řeknu mu,aby ho vzal domů,protože pořád sněží a sněží. A fakt je to mazec. Jani toto letí,v pondělí už budeš mít obrázek.
Neteřince bylo cca dva měsíce,te´d už je zase jiná. A je s ní strašná sranda. Je to opička zvědavá. Jen jí ty oči jezdí,jak pořád sleduje. Jinak tam mám pár kočárků a ten co se mi líbí má Irminka v albíčku.
Tak doufám,že budu mít brzo fotečku se svým mimem,nebo mímama.

jeany
16. říj 2009

U nás není po sněhu ani památka, dnes už aspoň není vítr, tak se to dá. Ráno jen trochu poprchalo.
To víš, že taky bude i fotečka s tvým mimískem. Ještě se mrknu na ty kočárky co tam máš. Budeš chtít nový? Já přemýšlím, že koupím starší. I pro dcerku jsem měla starší, byl po jedné holčičce, ale vypadal jak nový. Mně se zdá za ty kočárky moc peněz. Zkusím se pak zeptat známých co kupovali nové, kde je dali, jestli je prodali. Vím, že 2 známé kupovali nějaké značkové a stály kolem 20 000. Oni si je kupovali zároveň akorát každá jinou barvu. Jedna měla oranžový a druhá červený. A jejich děti mají tak rok a půl.

lnk
16. říj 2009

Ahoj holky,
děkuji za podporu a vysvětlení. 🙂
musím ještě týden počkat a pak se uvidí, ale faktem je, že pobolívání v podbřišku je horší a horší ☹
včera jsem se párkrát byla i na záchodě podívat, jestli nešpiním, protože se mi zdálo, že to snad ani není možný, že jsem zaručeně musela dostat menstruaci... chjo ☹
to čekání je fakt strašný.
jani, přeju, aby utz dopadnul na výbornou a aby se ti aspon trošku ulevilo 😉
to napětí je k nesnesení, co? 😉

jeany
16. říj 2009

Ink, přesně tak. Jak píšeš o tom pobolívání v podbříšku, tak taky jsem měla někdy pocit, že to dostanu a ráno jsem myslela, že budu špinit a ono nic, takže tímto se nenech rozházet. To nic, ale vůbec nic nenaznačuje.
Zkus myslet pozitivně, já to zkouším, ale občas to nejde, že. Znám to. Přeně vím, jak se cítíš a vy taky víte jak se cítím já. Jsme na tom prostě stejně. Jsme jako na jedné lodi. 😉

lnk
16. říj 2009

jo, jo, jeany, máš zatraceně pravdu...
jsem opravdu moc ráda, že jsem našla toto diskuzní forum, protože v okolí nemám nikoho, kdo by tím prošel a s kým bych si o tom mohla promluvit, manžel to do nekonečna taky poslouchat nechce, tak je fajn, že si tady můžu postěžovat, že mi poradíte, uklidníte a tak 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru